Oriflame, Oriflame Colour, Aquasurge Foundation (podkład nawilżający)

Oriflame, Oriflame Colour, Aquasurge Foundation (podkład nawilżający)

Do cery suchej i normalnej. Nadaje jej jednolity, równy odcień i intensywnie nawilża przez cały dzień. Zapewnia lekki/średni efekt kryjący. Fitry SPF 8 chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Kompleks 3-PhytoActive nawilża i koi skórę.

Cena: 32 zł / 35 ml

Bardzo dobry produkt!

Szczerze byłam zdziwiona, bo nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu. Produkt nie należy może do tych najtańszych, ale jak na podkład za około 40zł, to radzi sobie bardzo dobrze, znacznie lepiej niż inne w tej cenie. Mam cerę raczej tłustą, tym bardziej byłam zdziwiona, że podkład nawilżający tak dobrze jej służy. Nie zatyka porów, ma szeroką gamę kolorystyczną, przez co mogłam wybrać odcień odpowiedni dla mojej bardzo jasnej karnacji. Jest super wydajny, mała kropka wystarcza do rozsmarowania na całej twarzy. Nie ma mowy o masce, przyjemnie pachnie, długo się trzyma, w miarę dobrze kryje - polecam. Po jakimś czasie co prawda buzia zaczynała się świecić - ale wystarczyło ją tylko przypudrować.

Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- przyjemny zapach
- nawilża
- uczucie czystości
- odświeżający
- dobrze matuje
- doskonale kryje
- wygładza skórę
- długo utrzymuje się na twarzy
- pięknie rozświetla
- ukrywa niedoskonałości
Minusy
- cena
- świecąca cera

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

kiedyś był nawet dobry

Podkład ten dosyć dobrze nawilżał, miał fajną konsystencję. Tylko ,że ja wtedy akurat wybrałam za ciemny kolor. Trzymał się dosyć długo, nie zapychał.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 podkłady

Najlepszy!

Mój ulubiony! Kupiłam go 1 raz w promocji, zachęcona dobrymi opiniami wizażanek :) Na początku miałam najjaśniejszy odcień - jest na prawdę bardzo jasny, ale mam bladą skórę, więc było oki. Drugie opakowanie - odcień Natural Ivory jest jak najbardziej trafiony, świetnie dopasowuje się do cery, nie zamienię go na żaden inny podkład :) CUDOWNIE kryje wszelkie niedoskonałości cery, matuje, cera jest po nim tak idealna, jak z bajki :) Po jakimś czasie niestety tłuści mi się czoło i nos (sprawdziłam, zdarza się to tylko przy użyciu tego podkładu), ale jestem w stanie mu to wybaczyć :) Cena wysoka, ale warto czekać na promocje! Dla mnie KWC!

Używam tego produktu od: Hmmm nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Serum na zmarszczki

Dla mojej cery świetny

Używam tego podkładu na co dzień (na większe wyjścia mam Colorstay Revlona) i sprawdza się świetnie. Dobrze nawilża moją odwodnioną cerę, równomiernie się rozprowadza, nie tworzy maski, daje średni efekt kryjący, ładnie wyrównuje koloryt, twarz nim umalowana wygląda promiennie :), kolory są bardzo naturalne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Super!!!

-fajny zapach
-super nawilża
-nie tworzy "maski"
-łatwy do rozprowadzenia
-ładnie przystosowuje się do skóry
-świetny dla osób z suchą cerą
-wydajny

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

ok

Podkład bardzo podobny do pozostałych z tej serii, chociaż czasem mam wrażenie, że kryje trochę lepiej niż flawness i jest gęstszy. Nakłada sie łatwo, nie pozostawia smug. Ogólnie podkłady ori to taki mój standard. Zawsze wiem, że kolor porcelain będzie dobry, jakość produktu też.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

świetny!

nie rozumiem tych co mają pretensje,że nie kryje,ludzie ;/ nawet firma podkreslila ze srednio kryje,wiec nie jest on polecany do skory z przebarwieniami etc. ,natomiast jest doskonaly do cery suchej,czego dal dowod! nie potrzebuje fluidu matującego i zakrywającego wypryski,bo ich nie mam,ten fluid swietnie pasuje do mojej cery,nie tworzy maski,nawilza(naprawde) i fajnie sie rozprowadza :-) jest bardzo dobry,znalazlam swoj ideal :))................NIE TAKI IDEAL,ODEJMUJE 2 GWIAZDKI;/ NAWILZANIE BYLO TYLKO ZLUDZENIEM,MAM WRAZENIE ZE WYSUSZA. A CO NAJGORSZE-BAAAARDZO PODKRESLA SUCHOSC MOJEJ TWARZY! OKROPNIE! WAHAM SIE,CZY W OGOLE ZASLUGUJE NA 3 GWIAZDKI,ALE NIECH BEDZIE..Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koncze druga probke(saszetke)-nie potrzebuje duzej ilosci.

Zdecydowanie TAK !!!!!!!!!

Po wielu poszukiwaniach znów wróciłam do tego podkładu Oriflame;mam cerę mieszaną-suche policzki,kilka wyprysków,suche skórki w okolicach nosa-i przy tym wszystkim podkład świetnie wygląda na mojej twarzy.Utrzymuje sie cały dzień,nie używam do niego pudru-cera jest gładka,jednolita ,a po zmyciu-naprawdę nawilżona.Dla posiadaczek cer tłustych czy trądzikowych może faktycznie jest nieodpowiedni-ale dla tych ze skórą suchą czy mieszaną-moim zdaniem idealny.Obecnie używam koloru natural ivory,latem zamieniam go na natural beige.Gorąco polecam,za tę cenę jest wart wypróbowania!!

Używam tego produktu od:5 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:

jest bardzo dobry

Świetny podkład, spełnia obietnice producenta. Dobrze nawilża przez długi czas, utrzymuje się przez wiele godzin, ma ładny zapach, nie uczula, nie zapycha i nie podrażnia.Trochę słabo kryje, no ale od czego są korektory.Dla mnie bardzo dobry, polecam

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry

Oceniam kolor natural ivory.
Plusy:
- nie zatyka porow
- nawilza - problemy z luszczaca sie skora po nalozeniu podkladu i pudru znikly
- nie tworzy smug
- nie ma potrzeby uzycia pudru
- dobrze stapia sie ze skora - nie jest widoczny
- nie tworzy maski
- srednio kryje (przy wiekszych niespodziankach konieczny korektor)
- zawiera filtry
- przyjemny, orzechowo-migdalowy zapach (taki kremowy, podobny do probiotycznego kremu dax c.)
- tani
Minusy:
- nietrwaly
- gesty
- "ciezki" do rozprowadzania

Używam tego produktu od: kilku tygodni

rozczarowanie

Zachęcona pozytywnymi recenzjami nabyłam, by się... rozczarowac. Słabo kryje chocby zaczerwieniona naturalnie skórę, nie mówiąc o powazniejszych niedoskonałosciach. Powoduje błyszczenie skóry nawet na suchych policzkach (mam skóre mieszaną)! Na plus niewątpliwie to, że długo sie trzyma, nie schodzi z twarzy, współpracuje z kremem, ma idealny dla mnie kolor. Ale tym, co sprawiło, że NAPRAWDĘ jestem rozczarowana, to grudki jak ziarenka piasku, które są w każdej porcji wyciśniętego podkładu i skutecznie psują nastrój podczas nakładania makijażu. Jestem na nie.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie

przyłączam się do zachwytów

Ten podkład naprawdę nadaje się do suchej cery!!!
NIe jest idealny ale w porównaniu z innymi prawie nie podkreśla suchych skórek , średnio kryje -ale ja i tak nie mogę używać podkłądów kryjących, ma piękny zapach i kolorki naprawdę jasne i bez różowego pigmentu. Z tego ostatniego powodu wymieniłam na niego Isa Dorę, w której wyglądałam, zwłaszcza ostatnio, jak świnka.
Co prawda porcelain jest za jasny a ivory za ciemny ale ponieważ cena jest śmieszna to kupiłam oba odcienie, mieszam je na dłoni i jestem zadowolona.
Co do trwałości - jest ok, u mnie jeśłi podkład z pudrem wytrzyma 8 godz. to jest ok.
Naprawdę polecam, nie mam mu w zasadzie nic do zarzucenia.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze