Oriflame, Colour, Flawless Pressed Powder (Korekcyjny puder prasowany)

Oriflame, Colour, Flawless Pressed Powder (Korekcyjny puder prasowany)

Dodatkowo maskuje niedoskonałości cery i zapewnia naturalny, matowy wygląd. Ultralekki, zawiera pigmenty rozpraszające światło, które sprawiają, że skóra wygląda na idealnie gładką i jednolitą. Zamknięty w estetycznym opakowaniu z lusterkiem i puszkiem.

swietny

kupilam go bez promocji, za 36 zl. pol biedy ze sie sprawdzil
kolor idealny, stopil sie z cera. swietnie maskuje niedoskonalosci. nie widac go ( mam jeszcze dwa i to porazka). wygodne opakowanie i lusterko. wada jest moze to ze szybko zaczal mi sie konczyc. jeszcze go mam , ale go oszczedzam na lepsze okazje. gabeczka jest naprawde mila w dotyku i swietnie go rozprowadza. zachowalam sobie kartonik w ktorym go dostalam: wystarczy go wysunac z niego jak chce go uzyc, a tak to nie rozsypuje sie w torebce.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

OK.

Tani matujący puder. To stwierdzenie to prawda. Rzeczywiście matuje. Wcześniej używałam pudru Bourjois, ten jest zdecydowanie lepszy. Ładnie współgra z moim podładem Bourjois 10 Hour Sleep Efect, nakładając go trudno o jakieś smugi.
Jedynym jego minusem jest mała wydajność- używam go od mniej więcej miesiąca rano i kilka razy w ciągu dnia na poprawki, a już widać metalowe dno. Poprzedni pod tym względem lepiej dawał sobie radę.

Podsumowując.
PLUSY:
* jest tani
* naprawdę matuje
* dobrze się nakłada
* wygodne lusterko w opakowaniu
* mam dobrze dobrany odcień ;)

MINUS:
* niska wydajność

Mimo iż puder ma wiele więcej plusów, nie wiem czy go kupię ponownie- chcę wypróbować inny produkt.

Używam tego produktu od:miesiąca

Lubię go

To mój pierwszy puder prasowany, więc za bardzo nie wiem czego mam oczekiwać od takiego produktu.
Głównie kupiłam go z myślą o zmatowieniu twarzy i wywiązuje się z tego bardzo dobrze. Buzia nie świeci się cały dzień. Do tego odrobinę kryje niedoskonałości, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Mi kolor odpowiada, ale wydaje mi się że dla kobiet z ciemniejszą karnacją może być zdecydowanie za jasny.
Plus za lusterko w opakowaniu.
W najbliższej przyszłości nie planuję go kupować, bo pewnie będę chciała wypróbować czegoś nowego.

fajniutki

Plusy:
ładnie kryje niedoskonałości (zwlaszcza ze ja mam transparentny!)
swietny aplikator
swietne opakowanie - bez trudu wytrzymuje w torebce w towarzystwie np kombinerek
jak na prasowanca dlugo sie trzyma
rozprowadza sie bardzo rownomiernie
wydajny - uzywam miesiac, a tam ledwo co widac ze zaczety
mnie osobiscie swietnie przeciwdziala zbieraniu sie cieni w zalamaniu powieki
dobra cena, zwlaszcza w promocji za 20zl

Minusy
wlasciwie nie znalazlam, jedynie przy zbyt szczodrym nalozniu mozna by sie ewentualnie zastanawiac czy suche skorki nie powinny byc mniej widoczne
tylko pod tym wzgledem zastanawiam sie czy nie wole "stay matt" rimmelaUżywam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

rewelacja

Jak dla mnie kwc w swojej kategorii. Nie zamierzam kupić nigdy żadnego innego. Odcień idealnie pasuje do koloru mojej cery, ładnie maskuje niedoskonałości, nie tworzy widocznej warstwy, no i to opakowanie:) Minus może jedynie za gąbeczkę, ale ja ich nigdy nie używam, wolę pędzel:))

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuuuużo:)

Gdyby nie ten kolor...

Puder jest bardzo dobry jakościowo, bez problemu się nakłada, dobrze matuje, opakowanie jest poręczne i ładne, plus za lusterko. Niestety wszystko psuje brzydki kolor, z powodu którego cera (przynajmniej moja) wygląda niezdrowo.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: staram się skończyć pierwsze i zarazem ostatnie

Szarawy odcień

Ogolnie bardzo dobry puder, dobrze matuje, zapach taki sobie, ale nie przeszkadzal mi, dosc wygodne opakowanie z lusterkiem, gabeczka po dlugim czasie uzytkowania sie rozwalila, ale w ogole to jest ona bardzo dobra, swietnie aplikuje puder. Troche ciezko wydobyc resztki pudru, ktore zostaja w rogach opakowania, ale da sie to zrobic i zuzyc caly kosmetyk. Jedyna i dosc znaczaca wada tego pudru jest jak dla mnie kolor - wedlug mnie nie jest on do konca transparentny i uniwersalny, ma w sobie szarawy odcien, ktory czesto byl widoczny na skorze i wygladalo to jak brud. Mimo to jesli komus kolor w 100% podpasuje, to jak najbardziej polecam! Bardzo dobre pudry wprowadzil Otiflame, brawa!!! Zaznaczam, ze nie kupie wiecej, poniewaz wole normalizujacy:)

Używam tego produktu od: jakis rok temu

Świetny

Kupiłam go na początku kwietnia i wykończę go do świąt. Zaznaczam, że używam pudru około 5 razy w tygodniu. Jestem zadowolona, ponieważ spełnia moje oczekiwania kryjąc naturalnie moje dosyć rozszerzone naczynka. Nie należy przejmować się jego kolorem, ponieważ ładnie współgra z kolorytem mojej cery. Daje efekt dobrego wykończenia z odpowiednio dobranym podkładem. Dobrze się rozprowadza, nie tworząc efektu pudrowej maski.

Używam tego produktu od:kwietnia
Ilość zużytych opakowań 1:

bardzo bardzo dobry

Udalo mi sie go kupic na allegro za dosc niska cene, ale nie zalowalabym wydac na niego wiecej kasy. Jak na razie widze u niego prawie same plusy poza tym tylko, ze nie jest zbyt trwaly, co jednak zazwyczaj zdarza sie u pudrow w kamieniu.
+ w opakowaniu kolor wyglada dosc paskudnie, ale to zupelnie nie szkodzi, bo na twarzy wyglada super naturalnie
+ swietnie odswieza cere; nosze go w kosmetyczce i uzywam do poprawek w ciagu dnia i swietnie sie spisuje
+ ma sliczne i porzadne opakowanie
+ latwo go nalozyc, wystarczy kilka ruchow pedzelkiem (gabka niestety nigdy nie nauczylam sie malowac :-) )
+ nie zatyka porow
+ ladnie matuje i calkiem niezle kryje
+ jest dosc wydajny; uzywam go codziennie co prawda w niewielkich ilosciach, ale za to 2-3 razy dziennie i wcale nie widze, zeby cos zniknelo

Używam tego produktu od:kilku tygodni

zawiodłam się

Wcześniej miałam matujący puder z tej serii i na fali zadowolenia zakupiłam także puder korekcyjny. Myślałam, że dla mojej cery mieszanej, maltretowanej filtrami bedzie jak znalazł.
Niestety, zatkało mnie gdy pierwszy raz nałożyłam go sobie na twarz załączoną gąbeczką. Powstały szaro -buro - trupie smugi, które musiałam zmyć. Pudru nie da się rozprowadzić gąbeczką na skórze posmarowanej kremem !
Po ochłonieciu, co zajęło mi kilka dni, przypomniałam sobie o pędzlu. Z jego pomocą jakoś udaje mi się nanieść puder na twarz. Stosuję go tylko rano, bo do poprawek się nie nadaje ze względu na wspomniane juz smugi i plamy.
Efekt zmatowienia cery utrzymuje się 2 - 2,5 godziny, co nie jest zadowalające.
Gwiazdka za to, że nałożony pędzlem wygląda przyzwoicie i nawet można się pokazać ludziom w makijażu.

Używam tego produktu od:miesiaca

naprawde warto

Puder nalezy nakladac po nałożeniu odkładu.Jest rewelacyjny. Matuje i koryguje niedoskonalosci najlepiej(a uzywalam juz wielu pudrów matujacych w kamieniu i zaden nie był tak dobry).Długo się utrzymuje i dopasowuje do koloru skóry. Minusem jest to,ze gąbeczka szybko sie brudzi i nie ma jej jak umyc bo na drugiej stronie jest materiał.

Używam tego produktu od:2lat

twarz wygląda po nim gorzej

Puder przyciemnia cerę, nie nadaje się do jasnej karnacji. A co najgorsze wyraźnie nadaje twarzy szary niezdrowy odcień, podkreśla wszystkie niedoskonałości cery, przebarwienia, zaczerwienienia. Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: