Care & Control, Błyskawiczny tonik matujący

Care & Control, Błyskawiczny tonik matujący

Błyskawiczny tonik matujący oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i bakterii oraz łagodzi jej podrażnienia. Reguluje pracę gruczołów łojowych ograniczając świecenie się skóry. Pozostawia skórę idealnie czystą, gładką i matową.

Słaby

Ściągał skórę, zamiast matowić. Twarz się kleiła. Nie widziałam żadnych efektów. Na wacik wylewała się za duża ilość płynu a otwierając opakowanie można było złamać paznokieć, bo ten zielony przycisk się czasem zacinał. Nie widzę pozytywów.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Nie polecam.

Nie powiedziałabym że łagodzi podrażnienia tylko sam podrażnia skórę :-/
Bardzo wysusza, już po pierwszym użyciu skóra zaczęła mi schodzić. Ale co fakt to fakt, rzeczywiście matuje, ale wolę się trochę błyszczeć niż chodzić z płatami skóry złażącymi z nosa ;)
Dziwny zapach.
brzydki kolor opakowania.

Używam tego produktu od: Już nie używam.
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno.

Rzeczywiście matujący, ale aż za bardzo... Już po pierwszym użyciu skóra stała się przesuszona, a po kilku dniach zaczęła schodzić! Konieczne jest stosowanie zaraz po, intensywnie nawilżającego kremu. Poza tym niezbyt pomaga na wypryski i ma nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od:już nie używam

Dieta na trądzik

w miarę dobry

Pomijając opakowanie-zapach hm..trudny do określenia, faktycznie może przypominać płyn do naczyń troszke zbyt mocny, działanie...tonik matuje-czyli spełnia swoją funkcję ale nie czuję żeby po jego użyciu moja twarz była promienna i nawilżona...raczej ściągnięta?? tak czy siak tonik ma w składzie alkohol, przez co nie będę go używać cały czas bo na pewno wysuszy po dłuższym używaniu skórę. Ale działa w porządku.Mam skórę mieszaną, tonik ją ładnie matuje tam gdzie powinien. Więc daję 4.

Używam tego produktu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań 1 niepełne

eeee tam...

Nie polubilismy się.
Wylewa się z butelki litrami.
Kolor buteleczki o matko boska... Aż wstyd go gdzies ze sobą brać, jak dla goracej 14-stki...
W ogóle nie matuje.
Buzia po użyciu jest lepka, jakas tłustawa.
jest jednak 1 plus i za to ma 2 *.
Mianowicie, zauwazyłam trochę mniej pryszczy na buzi po jakiś 2 tygodniach stosowania.

Używam tego produktu od:miesiąca

średnio...

matuje dość dobrze, niestety jednak efekt nie utrzymuje się długo. plus za przyjemny zapach i ładne opakowanie. cena w porównaniu do innych toników niska.

Używam tego produktu od:roku

dobry

Używałam go systematycznie od dwóch lat ,cera wyglądała dosc wporządku lecz gdy na jakiś czas go odstawiłam to dostałam wysypu wręcz.Skóra zrobiła sie przesuszona i grudkowata więc wróciłam .do niego i się poprawiło.Morał -jesteśmy na siebie skazani.Ma wady bo śmierdzi,dużo wylewa sie z butelki itd ale troche matuje i goi te wstrętne syfki a to mi wystarczy.Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: troche ich było Dodaje gwiazdke-choć długo próbowałam go zastapić przez pewien czas to mi sie nie udało.

nie spełnia swoich zadań

Ten tonik ma jedynie ciekawe opakowanie i nic więcej.
Na pewno nie matuje, moja skóra świeciła się wręcz gorzej po zastosowaniu.
Ostry, drażniący zapach, taki jakby... hmmm jakiegoś kwasu . Fajnie odświeża, ale tylko na chwilę.
Nie redukuje powstawania wyprysków, jak to obiecuje producent na opakowaniu.
Nic specjalnego.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Porażka

Bardzo rozczarowana jestem tym produktem. Jedyne co mi się w nim chyba podobało to tylko opakowanie i sposób otwierania. Już przy otwarciu zostałam porażona - zapachem, który przypomina zapach płynu do mycia naczyń. Działanie? - "Care & Control to twój sposób na skuteczną walkę z pryszczami i powót do czystej i idealnie pięknej skóry", "ekspresowo matuje, oczyszcz i redukuje powstawanie wyprysków" - ktoś kto tworzył opis miał poczucie humoru ^__^. Nie spełnia swojego głównego zadania - matowania, żadnych efektów a raczej wręcz na odwrót, po stosowaniu nie czułam odświeżonej skóry, tylko lepką i "pachnącą" płynem do naczyń. A o walce z wypryskami nie wspomnę. Dodam, że toniku używałam razem z żelem z tej samej serii. Stanowczo jestem na nie.

Używam tego produktu od: w tamtym roku przez ok miesiąc

nie powalił

Kupiłam, bo miał matowić skórę, po użyciu byłam załamana, zapach zbyt intensywny,skóra już po 10 minutach zaczeła się świecić, używam tylko na noc.
Plusy:
-odświeżenie

Minusy:
-klejąca skóra
-nie matowi
-jak dla mnie cena za wysoka

Używam tego produktu od:2 msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Nie matuje

Jak dla mnie to ten tonik w ogóle nie matował.. wręcz przeciwnie świeciłam się po nim jeszcze bardziej ;] właściwości antybakteryjnych nie zauważyłam.. może jedynie po użyciu czułam, że moja twarz jest odświeżona.. i to tyle ;]

używałam kiedyś dawno.. może ze 2,5 miesiąca.. to było jedno opakowanie

Średniak

Mam dylemat oceniając ten tonik. Na pewno nie jest tak dobry jak zielony z tej serii. Ale nie zasłużył też na ***. Nieźle nawilża, dobrze oczyszcza. Efektu zmatowienia nie dostrzegam. Niestety. Opakowanie pomysłowe, bardzo wygodne. Tonik jest wydajny i niedrogi. Jednak nie spełnia głównej obietnicy producenta. Dlatego tez nie zasłużył na ****