Soraya, Care & Control, Naturalny korektor antybakteryjny

Soraya, Care & Control, Naturalny korektor antybakteryjny

Naturalny korektor antybakteryjny jest idealny do każdej karnacji. Skutecznie tuszuje wypryski, zaczerwienienia i przebarwienia skóry, działa antybakteryjnie i łagodzi podrażnienia. Dopasowuje się do każdej karnacji. Wyraźnie redukuje wielkość wyprysków i zaczerwienień.

Cena: ok. 10zł

Ok.

Zacznę od plusów:
- ładny ma zapach
- dobrze wtapia się w skórę
- cena
- jest wydajny
- dość dobrze zakrywa niedoskonałości skóry

Teraz minusy:
- bardzo niepraktyczne opakowanie, które pęka

Używam tego produktu od: Nie pamiętan.
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe.

może być.

lubię ten korektor. ładnie podpasowuje się pod kolor mojej cery, zakrywa niedoskonałości, lecz bardzo szybko się \'zmazuje - znika\' po dwóch godzinkach znów widać to co zakrywam tym korektorkiem. cena też nie jest dobra.. trochę za wysoka jak za korektor na 3 miesiące.
ah. i nie powoduje wysypu na mojej buźce jak inne korektory :) polecam , może u was się sprawdzi.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące. jakieś 2 miesiące temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Bardzo go lubiłam!

Bardzo go lubiłam, bo idealnie pasował do koloru mojej skóry. Bardzo dobrze zakrywał "niedoskonałości", fajnie pachniał, był wydajny i tani.
O ile wiem nie jest już chyba produkowany, dlatego go nie kupię. A szkoda, bo fajny produkt ;)

Manicure - klasyczny

Średni.

Nie zachwycił mnie ten produkt. Cerę mam jasną, porcelanową, a On jest jakby za żółty dla mnie.

Do pozytywów mogę zaliczyć to, iż nawet dobrze kryje - tylko trzeba go rozetrzeć, bo inaczej jest widoczny, nawet bardzo. Długo się utrzymuje, jednak gdy nałożę go pod oczy, po kilku godzinach zaczyna się rolować, co wygląda brzydko i niestetycznie.
Posiada dobrą, gęstą konsystencję, ale nie jest ona uciążliwa podczas nakładania, wręcz przeciwnie, aplikacja jest łatwa, przyjemna.
Jest tani i wydajny. Co do działania antybakteryjnego - niczego takiego nie zauważyłam. Niekiedy wieczorem, nakładałam odrobinę na jakąś krostkę i rano wcale nie była w lepszym stanie.

Nie jest najgorszy, ale też nie zachwyca. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: Od roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Czy ja wiem...

Może i tuszuje niedoskonałości, ale ich nie likwiduje, równie dobrze mogłabym używać zwykłego korektora. Konsystencja - może być, choć trochę trudno się rozprowadza, nałożony w pośpiechu i niedokładnie może być widoczny, jednak dobrze nałożony naprawdę fajnie kryje. Nietrwałe opakowanie, szybko pęka. Ładny zapach.

Używam tego produktu od: 1 rok

Niezły

Mi się bardzo podoba :), używam go na podkład do zamaskowania wyprysków, które nie zostały dobrze pokryte ;) jak jeszcze nie walczyłam z trądzikiem, miałam małe wypryski, które po zastosowaniu korektora trochę się wysuszały. Trzeba jednak go trochę ,,wetrzeć" bo inaczej jest widoczny ;)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie 2

ok

całkiem przyzwoity. gęsty, dobrze kryje. troszeczkę ciemnieje w ciągu dnia. łatwo się rozciera i stapia ze skórą. mój pierwszy korektor więc mam do niego sentyment:) Zdecydowanie wadą jest tandetne opakowanie które łatwo się niszczy.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:ok 4

prawie same plusy

Fajnie kryje, trzyma się dość długo na twarzy. Dość dobrze dopasowuje się do koloru mojej cery (ale teraz jestem opalona po lecie, więc nie wiem, czy później odcień nie zrobi się dla mnie za ciemny). Ślicznie pachnie :)

Żeby nie było tak różowo, są drobne minusy:
- niepraktyczne opakowanie - słabo się domyka i noszone w torebce lubi się otwierać, szybko mi pękło (ale to może być moja wina - próbowałam domknąć do końca)
- sztyft jest zbyt gruby, trudno nim precyzyjnie pokryć wyprysk

Godny Polecenia

Korektor używałam jakiś rok temu ale byłam z niego bardzo zadowolona gdyż miał ładny zapach i szybko rozprawiał się z pryszczami. Jest on dobry na noc gdyż na twarzy wyglądał bardzo sztucznie (musi byc dopasowany do koloru skory) Ogólnie cenialm go za szybkosc dzialania - juz go nie uzywam gdzy korektor nie ejst mi potrzebny . POlecam Używam tego produktu od: Uzywalam go Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Jak dla mnie dobry, duzo lepszy od Constance Carrol od którego zapychały mi się pory. jest fajny, na początku myślałam,że odcień uniwersalny będzie do kitu,ale się obronił, nieźle się stapia:) jednak trzeba uważać,żeby nie nałożyć go zbyt dużo,bo robi się blada maska albo placki ;(. aplikacja mogłaby być troche lepsza,ale i tak nie narzekam. a i trzeba uważać,zeby go nie trzymaćw cieple, bo się roztapia i trudno go nałożyć! jak dla mnie troche mało wydajny :) trądzik rzeczywiście łagodnieje,choć nie spektakularnie

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Dobry

Korektor jest dobry, choć przyznam, że jest to dopiero mój pierwszy taki kosmetyk. Dobrze tuszuje, nie zatyka porów. Ale ma i swoje minusy:
-okropne opakowanie
-jeśli ma się choć troszkę uszkodzoną skórę, to korektor zbiera się w jednym miejscu tworząc pomarańczowe plamki
mimo wszystko gorąco polecam:)

Całkiem

Właściwie całkiem dobry korektor ale tylko na małe wypryski. Większych krost w ogóle nie przykrywa. Za to nie zatyka i ma bardzo dobrą konsystencje. Opakowanie mi nie przypadło do gustu.