Soraya, Linia Botaniczna, Zielona Oliwka, krem odżywczo-ochronny

Soraya, Linia Botaniczna, Zielona Oliwka, krem odżywczo-ochronny

Krem odżywczo-ochronny z wyciągiem z zielonej oliwki oraz Łagodzącą Witaminą B5 i Aktywną Witaminą A delikatnie i skutecznie pielęgnuje skórę zapewniając jej doskonałe odżywienie, intensywną regenerację i odnowę. Głęboko nawilża, lekko natłuszcza skórę oraz łagodzi wszelkie podrażnienia. Sprawia, że skóra staje się bardziej gładka i odpowiednio odżywiona. Krem idealny do każdego rodzaju skóry, a w szczególności suchej i przesuszonej oraz skłonnej do podrażnień

Cena: ? zł / 50 ml

Uratował mnie :)

Krem uratował moją skórę, gdy ją sobie strasznie wysuszyłam różnymi chemicznymi kremami na trądzik :(
Fajnie nawilżył, skóra policzków (bo je musiałam ratować :) ) wróciła następnego do normalnego stanu :)
Szybko się wchłania, mogłam go użyć pod makijaż, zapach mi naprawdę nie przeszkadza; nie jest najprzyjemniejszy, ale nie odstraszający ;)
Ogólnie mam cerę mieszaną, nie suchą, więc kremu tego na codzień nie potrzebuję, lecz będę do niego wracać w sytuacjach awaryjnych, ponieważ teraz spisał się na medal ;)

Jest ok.

Zacznijmy od tego że jestem płci męskiej. Spraye oliwkową miałem już dawno, więc piszę o przeżyciach minionych z tego powodu że mnie natchnęło na dzielenie się wiedzą. Spisywała się ona więc rewelacyjnie, w zasadzie nie wiem dlaczego przestałem jej używać, bo efekty dawała zaskakująco dobre. I niska cena. Ostatnio chciałem do niej wrócić ale nigdzie nie umiem jej dostać, czyżby wycofali?

Używam tego produktu od: jakies 2 miesiące miałem

ten zapach.....

zapoznaliśmy się przypadkiem- mama samowolnie (o zgrozo!;))kupiła tacie zamiast Nivea....Oczywiscie T.zaraz pobiegł do sklepu po starego przyjaciela, a ten stał porzucony na półce...mimo, ze jest raczej dla cer suchych,a ja mam przetłuszczającą się w strefie T,teraz trochę przesuszoną przez kwasy,postanowiłam się nim pomazać (a jak!;)) Efekt: faktycznie skóra jest po nim naprawdę mięciutka i wygładzona, przesuszenie pokwasowe znikło, nie spowodował wysypu niespodzianek, a najbardziej zdziwiło mnie, że nieźle się wchłonął, nie zostawiając lepkiej warstwy. Wydawałoby się,że to krem bliski ideału....No niestety-TEN ZAPACH! Całkowite zaprzeczenie pronaturalnego 'image' stworzonego przez speców od reklamy. Po prostu obrzydliwy!! Sztuczny tak, że bardziej chyba by nie mógł:( Mi osobiście przypomina zbyt długo żutą zieloną Orbitkę dla dzieci. Męczę się z nim każdego dnia i mimo, że działanie kremu nawet mi odpowiada, to nie kupię kolejnego opakowania, właśnie przez ten zapach...Dla mnie jest on całkowitym zaprzeczeniem natury,która rzekomo działa w tym kremie.

Manicure - geometryczny french

Fajny był, ale...

ten jego zapach... był niezbyt przyjemny. Jednak jesli chodzi o efekty oddziaływania na skórę - byłam bardzo zadowolona. Wchłanial sie szybciutko i pozostawiał efekt matowienia - mimo że producent tego nie obiecal. To jednak duzy plus - dzieki temu krem świetnie nadaje sie na dzień. Moja cera była dobrze odżywiona i nawilżona. Kosztował około 8 zł - a więc można zaryzykować :)