Soraya, Linia Botaniczna, Kiełki Pszenicy, Krem półtłusty przeciwzmarszczkowy

Soraya, Linia Botaniczna, Kiełki Pszenicy, Krem półtłusty przeciwzmarszczkowy

Krem półtłusty przeciwzmarszkowy z wyciągiem z kiełków pszenicy oraz Czystą Witaminą E i Łagodzącą Witaminą B5 delikatnie i skutecznie pielęgnuje skórę zapewniając wyraźne wygładzenie drobnych zmarszczek oraz poprawę jej kondycji. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz wzmacnia mechanizmy obronne i regeneracyjne. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, napięta, a drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu. Krem polecany do skóry dojrzałej, ze skłonnością do utraty elastyczności oraz suchej i przesuszonej.

nigdy więcej!

Kupiłam ten krem za ok 7zł w supermarkecie, bo do drogerii iść się nie chciało i zostałam ukarana za lenistwo. Lekkomyślnie potraktowałam tym kremem oprócz twarzy także dekolt i pierwszy raz w życiu dostałam przepotwornej piekąco - swędzącej wysypki. Przykładałam sobie lód,żeby nie oszaleć. Leki na uczulenie kosztowały mnie tyle, co dobry krem. I jakby mi tego było mało, gdy objawy uczulenia zeszły, posmarowałam tym kremem twarz - i zaskoczenie - na twarzy krem nie szkodzi! /może dlatego, że to krem do twarzy:]/. Działanie kremu trochę natłuszczające , nic więcej. Alergiczki ostrzegam.

Używam tego produktu od: w ostatnią zimę
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Bardzo dobry

Bardzo sympatyczny kremik za taką cenę. Mam cerę mieszaną. Używałam go w zimie i dobrze się spisał chroniąc moją skórę przed mrozem, jednak od razu zaznaczam, że nie odbywałam żadnych długich zimowych spacerów.

Plusy:
+ dobrze się wchłania,
+ pozostawia skórę delikatną, dobrze nawilżoną i napiętą,
+ nie świeci się,
+ ładny zapach,
+ konsystencja w sam raz - nie za gęsta, nie za rzadka,
+ opakowanie,
+ cena.

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 9 m-cy

Jak za tą cenę jest super

Naprawdę za tą cenę krem jest super.
Ma delikatny zapach i bardzo fajną konsystencję. Nawilża i napina skórę, pozostawia przyjemny, nie klejący się film. Skóra jest miękka i jedwabista :) Mam wrażenie nawet, że lekko wygładza zmarszczki. Na policzkach gdzie mam skórę suchą nie czuję dyskomfortu po użyciu kremu a na nosie czy brodzie gdzie skóra jest tłusta nie świeci.
Jestem pod wrażeniem :) Szczerze napiszę, że z wielu o wiele droższych kremów nie byłam tak zadowolona jak z tego.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

WŁOSY lokówka objętość

Fajny krem

Mam 26 lat i nie mam (jeszcze) problemu ze zmarszczkami, natomiast moja skóra jest dość sucha i bywa zaczerwieniona, podrażniona - szczególnie zimą.

Kremik w zupełności spełnił moje oczekiwania, nawilża i zdecydowanie wygładza i nieco ujędrnia skórę.

Ma miłą konsystencję i szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej ani błyszczącej warstwy.

Za tę cenę - super!

Na wstępie mam 30 lat i cerę mieszaną z dużą skłonnością do przesuszania.Kremy jakie dotychczas używałam-z nazwą przeciwzmarszczkowe ,przede wszystkim zostawiały uczucie ściągnięcia,po jakimś czasie nawet zostawiając suche skórki na twarzy.Nie mówię o jakimkolwiek działaniu na zmarszczki(na razie nie mam z tym problemu,prócz pierwszych zmarszczek mimicznych)-ale nie oczekuję cudu, że jakikolwiek krem zlikwiduje zmarszczki...Nie nawilżył odpowiednio mojej odwodnionej cery nawet Garnier do skóry bardzo suchej.
Ten kremik kupiłam bez wiary ,ze taki taniutki(10zł) krem może mi pomóc-a jednak-skóra jest mięciutka,zero uczucia ściągnięcia,aksamitna w dotyku.Jeden z najlepszych kremów jakich miałam!
Plusy:
-świetnie nawilża wysuszoną cerę
- przyjemny zapach
-nie powoduje świecenia w strefie T
Minusy:
-nie zauważyłam żadnego działania likwidującego zmarszczki(nie oczekiwałam tego od tak taniego kremu)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1