Promesse EDT

Promesse EDT

Ten zmysłowy, kwiatowo-owocowy zapach to kolejna propozycja domu mody Cacharel. Jego adresatkami są zmysłowe i namiętne kobiety.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, jaśmin, orchidea
nuta serca: jeżyna
nuta bazy: piżmo, ambra, cedr, drzewo sandałowe.

50 - 100ml

Czyste szczęście

Pamiętam gdy kilka lat temu zetknęłam się z Promesse w perfumerii. Wyczułam je na obcym nadgarstku i coś mnie zaintrygowało. Pierwsza słodko-kwaśna nuta mnie zahipnotyzowała. Zauroczona niezwykłą delikatną świeżością skrywającą upajającą słodycz powędrowałam między regały prosto do małego niepozornego flakoniku. Jest to zapach słodki, niezwykle wiosenny. Dla moich zmysłów jest jak promień słońca. Mogę wyzwalać nim w sobie energię o poranku, mogę się nim upajać wieczorami.... Czuję się niezwykle dziewczęco. Moja dusza staje się lekka jak motyl. Mój uśmiech na ustach wręcz dziecięcy. Kocham te perfumy i zawsze do nich wracam. To moja wiosna, moje lato, moja muza. Nie wyobrażam sobie życia bez nich. :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Wiosno! Ach to Ty;)

Odzwierciedlenie WIOSNY. Pełne pasji, chęci do życia, rozkwitania, jasności, świeżości, delikatności. Zapach ma delikatna słodycz, która idealnie wkomponowywuję się w całość.

Opakowanie przeurocze, różowiutkie, delikatne.
Trwałość idealna, lepsza by nie mogła być.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Jeżynowa obietnica

Klasyczny flakonik wypełniony fioletowym płynem jest zapowiedzią pierwszych zauroczeń. Ten słodziak przełamany jeżynką zapach to dobry wybór dla kogoś kto lubi słodkie, ale niebanalne zapach.

TOP 10 męskich perfum

słodki i kuszący

Promesse to jeden z moich ulubionych zapachów , pierwszy raz poczułam go kilka lat temu na koleżance , wtedy wydawał mi się zbyt słodki , za mocny , rok później sama zapragnęłam mieć go w swojej kolekcji , nadal określiłabym go jako słodki i intensywny ale teraz jest to dla mnie jego atutem , trwałość bardzo dobra , buteleczka ładna
określiłabym go jako bardzo kobiecy
zapach na jesień , zimę

Używam tego produktu od: 3lata
Ilość zużytych opakowań: 50ml

MIŁY

Bardzo miły zapach.
Bardzo delikatny.
Raczej na ciepłe dni ... zimą go nie będzie mocno czuć.
Trwałość mogłaby być lepsza - szkoda, że nie tworzy długiego ogona bo fajny zapach :(

Używam tego produktu od: dawno

Cukiereczek

Jeden z moich ulubionych zapachów Cacharel. W porównaniu z innymi, pasuje młodym dziewczynom.
Lekko tajemniczy, przyjemny zapach utrzymuje się dosyć długo. Według mnie jest idealny na jesień. Wiosną chyba lepszy będzie noa. Zapach jest dosyć intensywny, ale bez obaw, że "pachnie szafą starej babci", jakby to określił mój kolega, wąchając zapach Amor.

Ilość zużytych opakowań: 2 flakony po 30ml

Tak pachnie wiosna

Promesse tak jak sama nazwa mówi zapach kryje w sobie tajemnicę. Pierwsze nuty dla mnie to jeżyna, a że lubię owocowe zapachy to byłam na tak.Nastepnie zapach rozkwita kwiatami jaśmin, orchideai piwonia( moj ulubiony kwiat).
\\nDla mnie to zapach idealny na wiosnę, lekki, świeży z odrobiną słodyczy.

bardzo lubię

słodki, cukierkowy, jednak nie z gatunku ciężkich i przytłaczających.
Dla mnie idealny na wiosenne dni (jak wiadomo co człowiek to zapach, ten sam perfum na innej osobie może pachnieć zupełnie inaczej).
Lubię słodkie zapachy dlatego jest dla mnie idealny. Co dziwne, mimo że lubię zmieniać perfumy, ten mi się nie nudzi. Ma w sobie jakąś taką zmysłową słodycz, nie tandetną, rynkową.
Bardzo długo się utrzymuje.
Minusów ( jak dla mnie) - brak :)

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: trzy/ 100ml

Było minęło.

Jakieś 4-5 lat temu miałam wręcz fioła na punkcie tego zapachu. Bardzo mi się podobał,mogłam wąchać go bez końca, uważałam, że jest najpiękniejszy...
Teraz kiedy używa go moja mama, mnie on strasznie drażni. Nie odnajduje już w nim tego co kiedyś mnie zachwycało . Śmierdzi mi jedynie ... proszkiem do prania:)

Ale swoją drogą nigdy, nawet wtedy gdy mi się podobał nie odbierałam go jako zapachu słodkiego, landrynkowatego. Raczej jako subtelny, kobiecy, na zimę.
No ale coż, nasza miłość się skończyła. Daje pięć gwiazdek za to co kiedyś nas łączyło. Niestety nic z tego nie pozostało:)

Używam tego produktu od: nie używam od 3 lat.
Ilość zużytych opakowań: 2x50 ml

that\'s my nr 1

Jedyny zapach Cacharel, który mi się podoba. Uwielbiam słodkie zapachy owoce więc ten jest dla mnie idealny. Delikatny ale zmysłowy. Bardzo długo się utrzymuje (pamiętam jak pokropiłam się nimi na randkę, w samochodzie zapiełam pasy, które na drugi dzień całe były w tych oto perfumach;)
Ludzie często mnie pytają co to za perfumy bo strasznie się im podobają, mimo że ja już czasem ich na sobie nie wyczuwam to inni na odległość czują ich niesamowity zapach (a więc nie są tak pospolite jakby się wydawało). Zapach ten zawsze poprawia mi nastrój. Na mojej liście numerami 1 są zarówno Cacharel - Promesse jak i Moschino - Funny. Oba są dla mnie wręcz stworzone:)

Używam tego produktu od: od jakichś 3 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Dla MNIE bardzo w porządku

Celowo podkreślam w tytule recenzji słowo "mnie". Perfumy to produkt specyficzny, ten sam zapach pachnie inaczej na każdej z nas.
Na mnie Promesse pachnie słodkimi (ale nie przesadnie!) leśnymi owocami na gorzko pikantnej bazie. Poza tym zapach rzeczywiście jest trochę musujący, jakby taki owocowy szampan:) Nie wyczuwam słodkich landrynek, czuję jeżynę, korzenie, piwonię, różę i trochę poziomkę, choć pewnie nie składa się z takich nut.
Na mojej skórze utrzymuje się około 6 godzin - całkiem przyzwoicie jak na EDT.
Promesse to mój "nowy ulubiony" zapach, zaraz po L\'Eau par Kenzo.
Polecam do wypróbowania :)

Było milion razy ;)

Zapach z gatunku cukierkowato-landrynkowatych. Słodki aż do bólu. Ale jest to słodycz musująca. Lekki, zwiewny, dziewczęcy. Czuć jeżyny i coś jakby piwonię. Trwałość ok. 4 godzin. Buteleczka ładna.
Zapach w klimacie Burberry Brit Sheer i Live Luxe J. Lo

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka 1 ml