Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Pollena-Ewa, Eva Natura, Sól do kąpieli kojąco-odprężająca z biokompleksem lnianym (stara wersja)

Sól do kąpieli pochodząca z naturalnych złóż o optymalnej zawartości mikro- i makroelementów. Zawiera cenne dla skóry pierwiastki m.in. mangan, kobalt, żelazo, chrom i miedź. Kąpiel z dodatkiem soli lnianej o delikatnym zapachu usuwa stres i zmęczenie po całym dniu, relaksuje i uspokaja pozwalając odpowiednio przygotować ciało i umysł do nocnego wypoczynku.

Ładniutki kolorek:)

Sól dostałam od teściowej, ona lubi takie specyfiki, dała mi do spróbowania:) Ja średnio, ja muszę mieć czystą, wodę, kranówe i myć się pachnącymi żelami a następnie masować aromatycznymi balsamami:) Co mi się podoba w tej soli, to że nadaje wodzie śliczny kolorek, taki naprawde uroczy błękitny:) Zapach średnio intensywny, czy ja wiem żeby taka kąpiel relaksująca była??? Mnie raczej nie odpręża, bo siedziałam w jakiejś zabarwionej na niebiesko,sztucznej wodzie. Mogę sobie oglądać i zachwycać się kolorkiem, ale moczenie się w jakiejś farbie mi się nie podoba:( Wanny nie brudzi, bo się obawiałam:D Używam tej soli jak robie pedicure, do moczenia stóp. Jest wydajna, wystraczy niewielka ilość a woda zyskuje sympatyczny, chemiczny turkusik:D Piany nie robi, ale ona chyba od tego nie jest? Daje 3 gwiazdki, bo nie mam porównania z innymi tego typu produktami, a 2**to za mało, bo jakaś tragiczna nie jest, nie uczula, ot taki średniak.