Velocity, Facial Cleanser (Preparat oczyszczający do twarzy)

Velocity, Facial Cleanser (Preparat oczyszczający do twarzy)

Lekko perfumowany preparat oczyszczający do twarzy dostarcza skórze orzeźwiającego pobudzenia. Głęboko oczyszcza, delikatnie złuszcza i odświeża. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Specjalne mikrogranulki - odpowiednio dobrane dla młodej skóry - przez delikatny masaż złuszczają zrogowaciały naskórek. Polecany dla cer młodych (do 25 roku życia). Do codziennego stosowania.

Cena: 52 zł / 145 ml

Dobry

Żel ten dobrze oczyszcza skórę i co dla mnie jest najważniejsze, nie pozostawia ściągniętej skóry. Po użyciu większości żeli do młodej cery muszę natychmiast użyć toniku i kremu, bo czują jakby ktoś ciągnął mnie za skórę. Moja twarz po użyciu tego produktu jest rozluźniona i gładziutka.
Kosmetyk ten jest bardzo wydajny (do umycia twarzy wystarczy ilość odpowiadająca ziarnku grochu), niestety jak dla mnie cena 52 zł za żel, który nie ma jakiegoś szczególnego działania (nie oczyszcza porów, nie zapobiega zaskórnikom) to stanowczo za dużo.

Nie polecałabym go jednak do bardzo wrażliwej skóry. Obecnie stosuję terapię retinoidami i moja bardzo podrażniona skóra potrzebuje czegoś wybitnie delikatnego, więc żel ten zamieniłam na cetaphil.

Być może wrócę do tego kosmetyku, gdy moja skóra będzie wyleczona :)

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Uczulił!

Uhh... Napaliłam się na niego bardzo!
Niestety ten żel razem z kremem z tej samej serii uczulił mnie tak bardzo, że przez tydzien wygladalam jakbym miała poparzoną twarz. Cóż, za to należy mu się niewysoka ocena, szczególnie ze konsultantka zapewnila mnie ze ta seria jest idealna dla mojej cery i o zadnym uczuleniu nie bedzie mowy:(

Plusy jakie zauwazylam:
+przyjemnie się używa
+ładnie pachnie
+idealnie oczyszcza

Minusy:
- uczulonko!
- denerwujace byly te peelingujace drobinki w nim...

Szkoda, szkoda... Zawsze przed zakupem wypróbujcie te kosmetyki:/

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

4 gwiazdki

Uzywałam go swego czasu bardzo długo, ale cena zmusiła mnie do zmiany. Jednak uważam, że to bardzo dobry kosmetyk. Przyjemnie się go używa,oczyszcza skórę, niepowoduje żadnych "sensacji", żadnych wysypów, przesadnego wysuszania skóry itd. Ma drobinki, które peelingują, ale bardziej można to nazać oczyszczaniem, niż złuszczaniem.
Niestety, żel nijak nie pomaga w walce z trądzikiem, jedynie nie szkodzi. No i cena jest horrendalna - u mojej konsultantki placiłam za niego ok. 100 zł! To prawda, że jest wydajny (starczał mi na ok. 6-7 m-cy), ale nie jest to aż takie cudo, żeby wywalać na nietyle kasy...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:ze 3 -4

Cellulit jak stosować kosmetyki

****

Preparat reklamowany był przez konsultantkę jako kosmetyk 3w1: żel, peeling i tonik. Scpetycznie podchodzę do tego typu produktów, ale po wypróbowaniu próbki zaryzykowałam zakup. I przyznam, że nie żałuję.
Preparat pachnie świeżo i przyjemnie. Zamknięto go w wygodnej tubie o dość sporej pojemności. Preparat ma konsystencję lekkiego żelu (wodnistego, przypominał mi Effaclar) z malutkimi, delikatnymi drobinkami. Do umycia twarzy wystarczy go dosłownie odrobina - w kontakcie z wodą niejako pęcznieje i 'robi' się go jeszcze więcej.
Rzeczywiście dość dokładnie oczyszcza skórę. Co ważne, pomimo posiadania tych drobinek (a więc jakby nie było mechanicznego oczyszczania) nie drażni skóry, nie jest ona zaczerwieniona, zatem spokojnie można go stosować przy porannej toalecie. Pozostawia skórę wygładzoną i odświeżoną. Nie jest ona nic a nic ściągnięta. Ale...
Preparat przeznaczony jest docelowo dla cer młodych. W założeniu ma pomóc w walce z niedoskonałościami. Ale w rzeczywistości prócz tego, że pielęgnuje, nie przyczynia się w najmniejszym stopniu do walki z trądzikiem (oczywiście jeśli nie liczyć mu tego, że nie jest komodogenny). Dlatego osoby potrzebujące intensywnej pielęgnacji, mogą czuć się zawiedzione. Jednak dla cer bezproblemowych jest jak znalazł.

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1