Mary Kay, Velocity, Lightweight Moisturizer (Emulsja nawilżająca)

Mary Kay, Velocity, Lightweight Moisturizer (Emulsja nawilżająca)

Beztłuszczowa i lekka emulsja działa błyskawicznie, pozostawiając skórę miękką i aksamitnie gładką. Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów młodej cery. Stanowi kombinację substancji pochłaniających tłuszcz, składników roślinnych, substancji utrzymujących właściwy poziom nawilżenia oraz złuszczających, które odżywiają skórę nie pozostawiając tłustej warstwy.

Cena: 55 zł / 120 ml

; ) nawet niezłe

plusy

- nawilża
- szybko się wchłania
- wydajna
- ładne opakowanie
- z tego co pamiętam to chyba bezzapachowa

minusy

- uczucie lepkości , niesty lepiej stosować na noc .

cena za wyskoka , podobne efekty dla krem z dowolnej marki pięciokrotnie tańszy

Używam tego produktu od: już dawno nie

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Uwielbiam

Mam cere tlusta,zawsze uwazalam ze jesli bede uzywac kremow do cery suchej ,sebum bedzie mniej produkowane. Mylilam sie!! Ten krem polecila mi konsultantka z Mary kay,po prostu ten krem jest cudowy!!! twarz jest super nawilzona matowa i jest swietna baza pod makijaz , polecam !!!!!!!!!!!!

Początkowo byłam emulsją zachwycona. Lekka, całkowicie beztłuszczowa, działała jak baza i rewelacyjnie przedłużała trwałość podkładu. Ale z czasem, pozytywne wrażenie prysło. I nie wiem co za to winić, czy to, że znudziła się mojej skórze, czy raczej to, że nie poradziła sobie z aurą jesienno-zimową.
Emulsję zamknięto w dużej, wygodnej i poręcznej tubie. Pachnie charakterystycznie dla całej linii Velocity (w ramach ciekawostki dodam, że pierwszy raz spotałam się z zestawem: żel+emulsja+woda toaletowa o zapachu linii pielęgnacyjnej do kompletu ;) - dość przyjemnie i orzeźwiająco. Jak wspomniałam, pierwsze aplikacje były bardzo obiecujące. Jednak teraz po kilku miesiącach porannego stosowania stwierdzam jedno: emulsja ani nie matuje, ani nie nawilża. Skóra po 3-4h zaczyna się świecić, a na dodatek z dnia na dzień pojawiają się coraz to nowe przesuszone partie twarzy. Bez wątpienia problem pierwszy wynika z drugiego. Skóra niedostatecznie nawilżona, wytwarza więcej sebum, żeby sama się natłuścić. Jednakże stosując codziennie rano krem, liczę, że będe miała te procesy pod kontrolą, a nie, że one będą mną targać raz w jedną, raz w drugą stronę ;)
Emulsja jest naprawdę fajnym kosmetykiem na lato. Wtedy, kiedy skóra żyje własnym wakacyjnym rytmem i niewiele jej do szczęścia potrzeba.
Tak jak w przypadku Preparatu Oczyszczającego i tu muszę zaznaczyć, że linia Velocity absolutnie nie pomoże w walce z niedoskonałościami cer młodych.
Jednak równocześnie muszę odnotować, że emulsja jest hypoalergiczna i nie-komodogenna.

Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1