Sephora, Cooling Cover Stick (Korektor z efektem chłodzącym)

Sephora, Cooling Cover Stick (Korektor z efektem chłodzącym)

Pojemność 1,8 g

Cooling Cover Stick to nic innego jak chłodzący korektor do twarzy. Zamknięty w malutkim, czarnym sztyfcie, nałożony na skórę, przeszywa ją rozkosznym chłodnym dreszczem. Dzięki temu producent szczególnie poleca go do maskowania cieni pod oczami i z tego względu jego odcienie wpadają w żółtawy beż. Niemniej jednak można nim przykryć również niedoskonałości, takie jak wypryski, czy naczynka. Dostępny jest w trzech odcieniach: zielonym (nr 03 Vert) i dwóch beżach, jaśniejszym (01 Claire) i ciemniejszym (02 Moyen).

Cena: 19zł / 1,8g

zdecydowanie nie polecam

Używałam tego korektora do zatuszowania cieni pod oczami i naprawdę się nie sprawdza. Nie dość,że jest bardzo twardy, przez co rozciąga delikatną skórę pod oczami, oprócz tego roluje się i wygląda bardzo sztucznie. W ogóle nie tuszuje cieni - jeden z gorszych kosmetyków jakie miałam.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

raczej nie

Kupiłam go w zimie, gdy z powodu przemęczenia i ogólnego złego samopoczucia pierwszy raz w życiu wyszły mi cienie pod oczami, które potrzebowałam zatuszować. Niestety, poza uczuciem chłodzenia (które jednak trudno przy minus 20 stopniach zaliczyć do zalet, ale przy bardzo obrzękniętych oczach może rzeczywiście przynosić ulgę) nie zauważyłam żadnych pozytywnych stron tego kosmetyku. Zostawia smugi (sam, bez podkładu sprawia sztuczne wrażenie, pod podkładem się grudkuje i jest jeszcze bardziej sztuczny). Zbiera się w załamaniach skóry - panie z większymi zmarszczkami go znienawidzą. Zatyka pory - mam dość rozszerzone na policzkach, muszę dbać, by nie powstawały zaskórniki, ten je świetnie generował. Do tuszowania niedoskonałości nie nadaje się w ogóle, uwypukli je jeszcze bardziej.
O, jedyne, co mogę dobrego powiedzieć to to, że jest wydajny i ma wygodne opakowanie. Ale w tym wypadku to i tak nic nie zmienia.

Używam tego produktu od: nie używam, próbowałam 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: troszkę z 1

przyjemny i całkiem dobry

Korektor ten idealnie nadaje się do maskowania cieni pod oczami, a przy tym przyjemnie chłodzi. Efekt chłodzenia jest na prawdę bardzo przyjemny.

Cena i opakowanie również jest w porządku. Na dodatek produkt dość wydajny. Na pewno są lepsze korektory, ale w tej cenie lepszego raczej nie kojarzę.

Używam tego produktu od: 2lat

Taki sobie:(

Korektor w sumie przyjemny w aplikacji
Ładnie rozświetla i przyjemnie chłodzi, , ale ma dwie podstawowe wady:(
1 zbija się w zmarszczkach
2pozostawia smugi!
Ale jak na tę cenę to nie ma tragedii :)
Może komuś innemu przysłuży się bardziej...

Używam tego produktu od:3 tyg

dst +

To mój pierwszy korektor i bylam z niego zadowolona,nawet w porownaniu do następnych.

+Naprawdę chlodzi,co w moim przypadku to wielki plus,bo mam wiecznie opuchnięte oczy
+Rozswietla,zawiera malenkie blyszczace drobinki
+Fajnie się go aplikuje,nie mialam z tym problemu,nie byl ani za miękki,ani za twardy
+Nie warzy się,ani nie roluje na twarzy czy w zmarszczkach

- Nie za bardzo wydajny
-Robil smugi.

W sumie moze go kiedyś jeszcze kupię,chociaz teraz przezucilam się na korektory w pędzlu i bardziej mi odpowiadają

całkiem przyzwoity korektor

posiadam korektor zielony i "żółty".
zielony-na plus. jest dosyć"ciężki" ale z tym trzeba się pogodzić przy formach sticku, dobrze tuszuje zaczerwienienia na kilka godzin, przystępna cena:)
żółty-jeśli chodzi o tuszowanie cieni pod oczami to nakładam go pod podkład, kiedy jestem wypoczęta i generalnie nie muszę dużo ukrywać to ok. jeśli potrzebowałabym mocniejszego rozjaśnienia-nie sprawdza się.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

fajnie kryje

Ja używam zielonego korektora, maskującego popękane naczynka. W zasadzie moja ocena jest pozytywna. Zaraz po nałożeniu czuć chłodne mrowienie, dobrze się rozprowadza i kryje. Mógłby być trochę bardziej trwalszy.

Cena jest przystępna a korektor jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań w trakcie 1

swietny pod oczy

Korektor Sephory idelanie spisal sie przy kamuflowaniu moch cieni pod oczami.
Efekt chlodzenia jest superprzyjemny - w dodatku mam wrazenie, ze ma tez efekt lekko liftingujacy, opuchniecia nim pociagniete sie lekko zmniejszaja, czuc delikatnie napiecie w miejscu posmarowania i lekko wilgotne chlodzenie :O
Mam odcien nr 2 Medium a wcale nie jestem "medium" tylko dosc balda i jeszcze zafiltrowana na bardziej blado a ten odcien, chlodny, lekko zoltawy bez, swietnie stapia sie ze skora i nie powoduje efektu tzw. pandy odwrotnej, kiedy to pod oczami mamy kola, tyle, ze jasne...
Cena przyjazna (19 PLN), solidne opakowanie, nie duzy, mozna nosic w torebce, nie niszczy sie, nie wysuwa niespodziewanie, nie za duzy sztyft (czego nie mozna powiedziec o uzywanym przeze mnie dotychczas Pan Sticku MF), ktorym mozna wmanewrowac w okolice wewnetrznej czesci powieki. Probowalam nakladac pedzelkiem - w takim trybie nakladania tez swietnie sie sprawdza.

Nie uzywam go do korygowania niespodzianek (na opakowaniu nie ma podanego skladu, dziwne i boje sie, zeby nie zapychal), jedynie pod oczy i tu sprawdza sie doskonale. Zwlaszcza w kombinacji z warstweka Magic Concealer HR, ktorego po okolo 6 godzinach (o ile nie reaplikuje filtra) poprawiam wlasnie korektorem Sephory.
Kryje lzej od pasty w sztyfcie Guerlain ale dla mnie to jego kremowe, chlodzace krycie jest wystarczajace.
Nie zbiera sie nadmiernie w drobniutkich zmarszczkach po oczami.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, nawet jesli bedzie malo wydajny to cena jest do przelkniecia

Taki sobie.

Mimo konsystencji, lepiej się sprawdza jako korektor pod oczy niż na wypryski. Ma niezły poślizg, i jak na korektor w sztyfcie pod oczy jest zaskakująco w porządku (mam mieszaną skórę). Niezbyt dobrze kryje, więc to kosmetyk nie dla mnie, bo problemów z cieniami nie mam, a oczekuję właśnie solidnego krycia. Ciekawy efekt chłodzenia.
Dla mnie to kolejny przetestowany korektor. Solidny produkt za przystępną cenę. Solidne, higieniczne opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

niezadowolona

Kupilam ten produkt z mysla o tuszowaniu cieni pod oczami i niestety zawiodlam sie ... przede wszystkiem sztyft jest bardzo twardy i dlatego trudno go rozsmarowac i mam wrazenie ze przez to rozciagam skore pod oczami. Ponadto efekt jest jakis sztuczny, znacznie lepiej prezentują się moim zdaniem pod oczami zwykle korektory we fluidzie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

dla mnie, naprawde pozytyw

korektor bardzo fajny, kupilam jasny kolorek, przyjemnie chłodzi, jestem zadowolona, tym bardziej ze jestem posiadaczką cieni pod oczami i korektor ten pomaga mi je zatuszowac, jedyną ale malutenka jak dla mnie wadą jest to ze konsystencja jest troszke za gesta...musze po nalozeniu delikatnie rozsmarowac go palcem... ale zdecydowanie na TAK !!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

uniwersalny

Myślę, że dwie pierwsze recenzje spowodowany były trefnymi egzemplarzami, kłania sie reklamacja :) A w drugim przypadku zmiana koloru. Kupiłam odcień najjaśniejszy, który nadaje się zarówno do podkówek pod oczami jak i zaczerwienień. Miałam obiekcje odnośnie tego, że jest to sztyft jednak miło się zaskoczyłam bo jest dość miękki i taki jakby kremowy więc łatwo się rozprowadza nawet nie trzeba poprawiać palcami. Efekt mrożenia jest, jak dla mnie, delikatny.
Nie dałam *****, gdyż jak dla mnie mógłby być bardziej trwały ale nie wiem czy to wina samego korektora bo ogólnie większość produktów nie wytrzymuje u mnie pół dnia (chyba za dużo się dotykam (: )

Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)