Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

L'Eau Sephora, Sensual Pink

L'Eau Sephora, Sensual Pink

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 30 ml
Cena 62,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Lekka woda toaletowa, której zapach jest tak słodki, jak słodki jest róż znajdującego się w bezbarwnej buteleczce płynu. Świeża, kwiatowa kompozycja, szczególnie polecana na słodkie, letnie dni.

Cena: 62 zł / 30 ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

2/1 *

Wodę dostałam do zakupów, jako jeden z bonusowych produktów. Niestety się spóźniłam i była jedynym kosmetykiem kosztującym w okolicy 65 zł. Gdybym wiedziała jaka jest, jużbym coś dokupiła, żeby wziąść drugą pomadkę Guerlain. Ale mądry Polak po szkodzie.
Woda zamknięta jest w długiej i ekstremalnie wąskiej flaszce. Jej nazwa, jak i odcień wskazywały, że będzie to woda lekka i kwiatowa. I taka jest, ale po kilkunastu minutach od aplikacji. Pierwsza fala to potężny odór alkoholu, który wręcz dławi i dusi. Potem z tego zabójczego obłoku wyłania się specyficzny zapach - ni to słodki, ni to kwaśny. Czuć kwiaty, może różę, ale na pierwszy plan wybija się przyprawiająca o ból głowy, straszliwie dusząca nuta, dzięki której nie czuć w ogóle rozkosznego bukietu. Zapach staje się momentalnie bardzo męczący, na dodatek z chwili na chwilę przybiera na sile, żeby.... po niespełna godzinie zniknąć.
Po kilku aplikacjach zrezygnowałam z takich atrakcji. Nie przekonałam się i nie przekonam. Jeśli już mam tonąć w tzw. bazarkowych kwiatach to wolę Envy Me, które PRZYNAJMNIEJ mi się podoba ;)

Używam tego kosmetyku od dwóch tygodni
Iilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  358
  recenzji

  3
  pochwał

  9,61

 3. 3

  13
  produktów

  113
  recenzji

  0
  pochwał

  3,07

Zobacz cały ranking