Young Medical, Krem na noc do cery tłustej i trądzikowej

Young Medical, Krem na noc do cery tłustej i trądzikowej

Duże stężenie substancji aktywnych, zapewnia szybkie i skuteczne działanie preparatu. Krem skutecznie oczyszcza pory i zmniejsza aktywność gruczołów łojowych, zapobiega rozwojowi bakterii chorobotwórczych oraz tworzeniu się grudek, pryszczy, zaczerwienień i podrażnień. Krem nie wysusza naskórka. W pierwszym etapie stosowania naskórek oczyszcza się z nadmiaru sebum, przez co może nastąpić lekkie pogorszenie wyglądu skóry, ale już po kilku dniach widoczna jest zdecydowana poprawa. Krem polecany od 12 roku życia dla cer tłustych i trądzikowych.

Bardzo zaszkodził :(

Firmę Mincer odkryłam całkiem niedawno. Wiele ich kosmetyków jest wysokiej jakości, a wszystkie za śmieszne pieniądze.:) Ten krem też kosztuje grosze, ale nie sprawdził się, a nawet bardzo zaszkodził :(
Mimo 22 lat mam nadal cerę "licealną": tłustą, z trądzikiem i wyraźnymi bliznami. Stosuję różne kremy, także te dla młodych cer.
Kremu Mincera używałam codziennie na noc. Już od pierwszego użycia stan skóry się pogorszył :mad: Wydawało mi się jednak, że to dobry objaw. Miałam nadzieję, że tak reaguje skóra na nowy kosmetyk, a z czasem wszystko znacznie się poprawi. Niestety, z każdym tygodniem było coraz gorzej. :( Po ok. 1,5 miesiąca używania tego kremu mam dwa razy tyle pryszczy co zwykle :mad:, a do tego na policzkach strasznie pozapychane pory :mad: - jeszcze nigdy tak nie miałam.
Po każdej aplikacji kremu zostaje na twarzy tłusta warstwa. Nad ranem skóra okropnie się świeci - miałam wrażenie, że wzmaga wydzielanie sebum, a nie ogranicza :( Używałam też toniku i żelu z tej serii i te produkty działały świetnie. Nie mam pojęcia czemu ten krem aż tak mi zaszkodził.
Niewygodna była też ta tubka. Od początku ciężko było mi wyciskać krem, jakby była go końcówka, a nie całe opakowanie. Musiałam przełożyć do słoiczka po innym kremie.
Mówiąc krótko krem-koszmarek, nie polecam nikomu!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecała 1 tubka

Moja ulubiona seria

nie będę się zbyt rozpisywać, bo zrobiłam to w dziennej wersji tego kremu, a że stosowałam je równolegle nie mogę osobno ocenić ich działania Ten działa na pewno antybakteryjnie, mniej matuje od wersji na dzień i myślę, że tak powinno być, bo cera powinna odpoczywać w nocy, a nie być idealnie matowa.POLECAM całą serię!Używam tego produktu od:roku

Używam tego produktu od:roku

Nieskuteczny

Pokładałam ogromne nadzieje w tym kosmetyku. Szukałam go chyba przez pół roku w różnych aptekach, sklepach zielarskich w Łodzi oraz Poznaniu i nigdzie nie mogłam go dostac;/ W koncu zdesperowana zamówiłam go w necie. Teraz stwierdzam ze niepotrzebnie nastawiałam sie na to ze ten krem poczyni cuda w walce z wszelkimi niedoskonałosciami. Na mnie w ogole nie dziala. Do tego rano po przebudzeniu skora jest tłusta ;/ (wiec nie matowi).

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Makijaż MaxFactor

Baardzo fajny!

Dobry kremik za niewielkie pieniadze..przede wszystkim dobrze nawilza i lagodzi moja przesuszona kwasami cere..sklad calkiem przyjemny,wydaje sie niegrozny..no i przede wszystkim spelnia swoje podstawowe zadania-zapobiega powstawaniu nowych wypryskow i lekko zweza pory.Nie matuje, buzia sie po nim lekko blyszczy no ale w koncu jest na noc.Baardzo wydajny, ladnie pachnie awokado.Szkoda, ze tak ciezko go dostac,najlepiej zamowic przez internet lub w aptece...przesylka czasem drozsza niz krem:)

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

całkiem ok

dostałam kilka próbek tego kremu i jestem bardzo zadowolona, używałam przez ok dwa tygodnie i juz po tych paru dniach widziałam poprawę stanu cery, w dodatku ma niesamowity zapach, dobrze się wchłania, jest bardzo tani i napewno lepszy od niejednego droższego kremu, którego używałam, kupiłambym go napewno, ale nigdzie go nie mogę znaleźć :(

szybko działa

Polecam ten krem wszystkim osobom którym zależy na ładnej cerze. Zlikwidował prawie wszystkie pryszcze i blizny potrądzikowe w ciągu 1 tygodnia. I do tego stosowałam go tylko po umyciu twarzy zelem, bez toniku. Moim zdaniem ideał. Nie wysuszył ani nie podrażnił skóry. Po wsmarowaniu kremu twarz się świeci ale w nocy to nie przeszkadza w dodatku nie zauważyłam ani zatkanych porów ani tłustej skóry po obudzeniu. Jest więc to jakiś "tłuszcz bez tłuszczu" :D Dodam jeszcze że jest bardzo wydajny (obliczyłam ze jedna tubka wystarczy na 4 miesiące używania raz dziennie), ma cudny melonowy zapach i ładne opakowanie. Warto go kupić, kosztuje niecałe 10 zł, a dorównuje kosmetykom droższym kilka razy.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1/4

PS: W nazwie kosmetyku jest błąd - to jest krem do cery tłustej a nie suchej ;)