Kolastyna, Aqua Style, Krem na noc długotrwale nawilżający

Kolastyna, Aqua Style, Krem na noc długotrwale nawilżający

Krem głęboko nawilżający, skutecznie ujędrnia i relaksuje skórępodczas snu. Aktywny składnik HydrergyÔ., opracowany na bazie alg słodkowodnych, gwarantuje niemal natychmiastowe nawilżenie skóry. Taki koktajl odżywczy pomaga skórze zrelaksować się i zregenerować nocą, kiedy procesy odnowy przebiegają najintensywniej. Witamina E zwiększa jędrność i elastyczność skóry, przyspiesza jej regenerację wraz z innymi składnikami tworzy kompozycję korzystnie wpływającą na spoistość skóry zachowując stały poziom nawilżenia. Kompleks nawilżający chroni skórę przed wysuszeniem oraz wzmacnia jej właściwości ochronne. Dodatkowo skutecznie zatrzymuje wilgoć oraz zwiększa metabolizm naskórka.

Cena: 15 zł / 50 ml

super krem

Nie wiem czy kupie 2x bo trendy sie zmieniaja ale krem jest naprawde fajny. Mam wersje na dzień. Ładniutko pachnie. jest taki puszysty, srednio wydajny, koi skóre, nawilza mocno i gleboko, nie powoduje nablyszczen, skora jest zrelaksowana i "napita" :) Udany kremik zwlaszcza ze okropny jest kremik kolastyny z serii Happy fuj- smierdzaca brzoskwinia a seria aqua jest zdecydowanie lepsza. Krem delikatny, ladnie sie wchlania:) Jedye czego nie akceptuje to szklanego opakowania!!! ciezkie i tlukące i wcale nie ladne ;P oraz format opakowania do kitu-trezba gleboko wkladac paluch bo krem znajduje sie na bokach niewielkiego otworu!

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1 caly czas

fajna sprawa

Znam tą serie i kremy są udane aczkolwiek opakowanie denne. Efekt nawilzający dla cer nie wymagajacych jest w sam raz. Osobiscie teraz kupuje i bede kupowac nadal już tylko sam "żel intensywnie nawilzajacy do skory odwodnionej" z tej serii. Swietnie dziala:)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:2 żele 1 krem

bardzo dobry

Bardzo fajny krem. Gęsty, treściwy, ale dobrze się wchłania (mimo mojej przetłuszczającej się strefy T). Zapach miły, świeży, tylko nieco zbyt intensywny. Nie zapycha porów, choć na dekolcie chyba było z tym gorzej. Skóra nawilżona, ale ja problemów z przesuszaniem nie mam. Słoiczek beznadziejny, bo: 1. niehigieniczny, 2. trudno wydłubać krem pod koniec używania, 3. ciężki w podróży, 4. groźba stłuczki. Ale za to nie będę odejmować gwiazdek. Nie wiem, czy kupię, bo trochę zmęczył mnie pod koniec ten zapach, a poza tym chcę poeksperymentować.

Używam tego produktu od:

depilacja brwi

rewelacja!

Takiego kremiku szukałam od dawna!Wspaniale nawilża,do mojej suchej skóry idealnie się nadaje.Jest delikatny,bardzo leciutki,po ciężkim dniu działa jak okład.Przyjemny zapach,cena też zachwycająca,wydajny.Jedyny minus to szklany słoiczek,nieporęczny na wyjazdach.

Świetny

Bardzo lubię kremy nawilżające,mam cerę mieszaną,czyli suche policzki a nos czółko i broda czasem się swiecą.
Kosmetyk kupiłam w Naturze za 10.99 wraz z mleczkiem.Uważam że są świetnymi,lekko chłodzącymi nawilżaczami.Krem jest treściwy,ale łatwo wchłania się w skórę.
Mam wrażenie jakbym wklepywała łyżkę śmietany w policzki a po chwili nie ma śladu.
ZAPACH JEST LEKKI I ŚWIEŻY Z RODZAJU OZONOWYCH.
Polecam,pani expedientka też powiedziała,że "idą jak woda".
Słoiczek jest szklany-to mój chyba pierwszy krem w takim opakowaniu,ale ma plastkikową nakrętkę.Jednak jak dla mnie bomba.
Mleczko ma taki sam zapach jak krem.Cudo.