Mincer Pharma, Young Medical, Żel do mycia twarzy i ciała dotknietych problemem trądziku

Oczyszcza skórę, hamuje nadmierną produkcję sebum oraz działa antyseptycznie i terapeutycznie na zmiany trądzikowe. Nie zawiera mydła, pozwala utrzymać naturalne pH skóry. Posiada intensywny aromat olejku z drzewa herbacianego.

Nie polecam

Nawet nie chce mi się rozpisywać. Nie lubię tego żelu. Szczerze powiedziawszy... wywaliłam go do kosza :D A rzadko to robię, nie lubię marnować kosmetyków.
Ale po kolei.

Plusy?
- cena
- wydajność (taak, jest bardzo wydajny. Chciałam wytrwać do końca butelki, ale nie dałam rady ;))
- nie wysusza

Minusy?
- niesamowicie śmierdzi jakimiś ziołami. Aż nie chce się używać.
- za rzadka konsystencja
- właściwie nic (dobrego) nie robi - nie zauważyłam, żeby pryszczy było mniej albo żeby chociaż przestały się pojawiać nowe
- piekły mnie od niego oczy :/

Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam go z trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Skuteczny, choć zbyt lejący

To bardzo dobry produkt Mincera. Ma ogromną zaletę wyróżniającą go spośród innych żeli do cer trądzikowych - nie wysusza. :jupi: Użyty sam co prawda lekko ściąga skórę, ale nie rujnuje twarzy. Naprawdę ma porządne działanie antybakteryjne. Pryszcze goją się znacznie szybciej :ehem:, choć nie mogę powiedzieć, że dzięki temu żelowi mniej się ich pojawia. Nie używałam na inne części ciała niż twarz, bo nigdzie indziej nie mam problemu z trądzikiem.
Nie podoba mi się w nim ta leista konsystencja, po wypłynięciu z tubki przepływa przez palce :( Trochę mi to zajęło zanim nauczyłam się jak go wylewać, żeby połowa żelu nie lądowała w umywalce. Mimo tego trzeba przyznać, że starczył mi na półtora miesiąca używania raz dziennie, co uważam za niezły wynik przy takiej konsystencji. Do tego cena bardzo przystępna. Ponarzekać można jeszcze tylko na zapach, bo jest taki ziołowo-nijako-dziwny :D

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

fajny

Mi też podpasował ten żel.Nie tylko używam go do mycia twarzy ,ale również jako żel pod prysznic. Wyciśnięcie naprawde niewielkiej ilości żelu na gąbkę wystarczy do umycia całego ciała.Ma się wrażenie ,że jest się naprawdę dobrze wymytym:)Minimalnie lekko wysusza ,ale podejrzewam,ze winowajcą jest raczej ogólnopolska jakośc wody z kranu niż ten żel.A po kąpieli i tak trzeba nałożyć jakiś balsam.Zel dobrze sie zmywa,nie pieni się nadmiernie,zapach łagodny.Jedynym może minusem jest tylko to ,że za bardzo się "leje" z tubki i rozpaćkuje po nakrętce i przez to tylko odejmuję 1 punkt.Używam tego produktu od:3 mcy

Manicure - mat i błysk

Naprawdę godny polecenia

Ten żel jest jednym z najlepszych, na jakie dotychczas udało mi się trafić. Choć moja cera nie jest typowo trądzikowa, to jednak jego stosowanie zredukowało pojawianie się drobniejszych problemów, takich jak choćby wypryski- i to bardzo szybko. Produkt jest bardzo tani, zwłaszcza że jest bardzo wydajny- po miesiącu stosowania dwa (lub więcej) razy dziennie z tubki ubyło może 1/3 zawartości. Zapach jest jak dla mnie odrobinę zbyt ostry i drażniący, jednak nie na tyle aby było to poważną wadą żelu.
Nie wiem, czy kupię produkt ponownie nie ze względu na jego właściwości, ale z powodu chęci wypróbowania czegoś nowego.

Mmm... :D

Naprawdę fajny produkt :) Ma śliczny zapach, jest wydajny, tani i co najważniejsze skuteczny :D Pomaga zarówno skórze twarzy, a także pleców i dekoltu. Jedynym minusem jest konsystencja- wydaje mi się zbyt lejący, wystarczy niewielka ilość tego kosmetyku, a czasem w pośpiechu wylewa się go za dużo :(

Świetny mój ideał!

Używam całej serii: kremy, tonik i właśnie ten żel. Najdoskonalszy z moich zbiorów okazał się właśnie ów produkt. Nic nigdy nie zadziałało tak, żebym miała zero wągrów i tylko czasem, bardzo rzadko coś by wyskoczyło. Trudno dostać u mnie w mieście ten żel, więc kiedy się skończył byłam zmuszona spróbować innych. Nic dobrego z tego nie wyszło. Problem pryszczy znów powrócił, bywało, że zaczęła mi się łuszczyć skóra. Muszę teraz stanąć na głowie aby znów go mieć :)

Używam tego produktu od:sierpnia

rozczarowanie

u mnie zdecydowanie ten żel się nie sprawdził. ma on plusy: niska cena, nie wysusza, nie podraznia ale to wszystko, nie czułam żeby dobrze oczyścił mi twarz, bo po nim pogorszył się mój stan cery (pojawiło się jeszcze więcej pryszczy).

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Zakochałam się

Świetny. Mam cere suchą i kupiłam wyłacznie dlatego ze lubię czuć czystą twarz. No i na problemy na twarzy w tych trudnych dniach kiedy grr! pojawia się brat pryszcz;). Jest doskonały. Bardzo wydajny: jedna kropelka na szyję i twarz. Nie wysusza mojej skłonnej do suchości cery, neutralne ph i brak uczulen:) zostawia skórę oczyszczoną i taką gładziudką. U mnie widocznie zmniejszył wysyp wielkich krost które nie w duzych ilościach ale czesto i w najwidnoczniejszych miejscach się pojawiały i zaskórników jaby nie widać:O. Ten zel poleciła mi pani dermatolog która dyzurowała w cefarmie i to do niej moje podziękowania kieruję. Nie mam wielkiego doświadczenia z zelami ale cieszę się ze nie musiałam długo szukać ideału:) P.S Ww Pani mówiła mi ze ta seria w ogóle jest super:) I co myslicie Piękne?

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno i ciągle go dużo!