Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Gładkość i doskonały wygląd z podkładem Fit Me! Idealny do normalnej i tłustej skóry.; kontroluje połysk nie zatykając porów. Pozostawia skórę niesklazitelną.
Dostępny w 6 odcieniach.

Świetny, rewelacyjnie maskuje pory

Oceniam odcień: 115

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!

Podkład kupiłam z czystej kosmetycznej ciekawości, nie spodziewałam się wybitnych rewelacji, raczej po prostu drogeryjnego podkładu. Tymczasem okazało się, że na mojej twarzy wygląda fantastycznie.
W tym miejscu zaznaczę, że pomimo że moja cera jest normalna z czasową tendencją do wysuszania, wszelkiego rodzaju podkłady matujące i długotrwałe dobrze z nią współpracują - zresztą podkład jest kierowany także do cery normalnej. Oczywiście przy takich podkładach pamiętam szczególnie o konkretnym nawilżeniu.

Konsystencja jest dość rzadka, a sam podkład przypomina te szybko zastygające. Bardzo mi odpowiada ten efekt, ale uprzedzam, bo wielu osobom może nie pasować szybkość zasychania.

Bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy (używam mokrej gąbki typu BB), szybko stapia się z cerą. Przypomina nieco sposób aplikacji L'oreal Infallible matt (cienka, ale dobrze kryjąca, lekko wglądająca warstwa jakby drugiej skóry). Na twarzy wygląda perfekcyjnie, krycie określiłabym jako średnie wzwyż. Można je stopniować, dobrze przyjmuje kolejne warstwy bez rolowania czy warzenia się. Nie wiem jak poradziłby sobie z problemową cerą z wypryskami - dla mnie jest absolutnie wystarczający, a do cieni pod oczami i tak używam korektora, bo są na tyle duże, że żaden podkład by ich nie zniwelował.
Nie tworzy nam matowej, płaskiej maski, wygląda lekko, bardzo nieskazitelnie.
Co mnie najbardziej ucieszyło, fantastycznie kryje pory - mam lekko poszerzone po obu stronach nosa, przy tym podkładzie są praktycznie niewidoczne. Specjalista!

Dobrze współpracuje z innymi produktami (używałam i z sypkim, i prasowanym, i mineralnym pudrem), najbardziej lubię używać go w duecie z Banana Powder Wibo i rozświetlającym sypkim z Eris.

Nie zmienia barwy w ciągu dnia. Nie migruje, nie ściera się, choć może wymagać przypudrowania w ciągu kilku godzin, co mi osobiście nie przeszkadza. Najważniejsze, że pozostaje na miejscu w idealnie świeżej formie, trwałość jest bardzo dobra (zaznaczam, że podkładów używam zawsze na bazę i z fixerem - niezależnie od tego, mogą trzymać się różnie).
Nie wysusza mojej cery, na co jestem wyczulona, bo przy niewłaściwym podkładzie w miejscach, gdzie jest normalna, zaczyna się przesuszać. Tu wszystko jest w porządku w czasie dłuższego stosowania.

Odcień - za to duży plus, bo choć początkowo patrząc na opakowanie wydawał mi się ciemny, jest idealny dla jasnej (ale nie całkiem bladej!) cery. Odcień jest taki jak lubię, czyli z żółtymi tonami, bez grama różu (a wiemy, jak trudno jest o jasny odcień podkładu z takim podtonem).
Opakowanie - tubka z wygodnym dozownikiem, zawartość nie wylewa się samoczynnie. Estetyczne graficznie, nieprzejaskrawione.

Podkład na skórze wygląda idealnie, rzeczywiście pory są niewidoczne, jest trwały - nie znajduję wad, już kupiłam zapas na później :) Do normalnej cery polecam jak najbardziej!

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Ładny, ale nietrwały

Całkiem nieźle kryje, daje ładny satynowy efekt. Dobrze wygląda po nałożeniu. Jednak jest dość nietrwały i po kilku godzinach zwyczajnie ściera się z buzi. Malując się rano około godziny 7, nie mogę liczyć, że będzie wyglądał tak, jakbym tego oczekiwała jeszcze po powrocie ze szkoły. Opakowanie jest ok, chociaż pod względem wizualnym oraz praktycznym, preferuję buteleczki z pompką. Wydajność raczej przeciętna, jedna tubka starcza mi na około 3 miesiące.

3 razy tak

Matowe wykończenie i naturalny efekt. Czego chcieć więcej.. Podkład nie należy do grupy mocno kryjących ale z delikatnymi "problemami" radzi sobie dobrze. Polecam do cery normalnej w 100% :) !

Mega zaskoczenie

od 12 lat uzywam tylko i wylacznie dwoch podkladów (colorstay i manhattan mat powder makeup) w miedzyczasie probowalam wiele wiele roznych podkaldow zaden mi nie podpasowal. wiec nadal bylam wierna moim dwom. do czasu tej przerwzliwej promocji w rossmannie. postanowilam wyprobowac cos innego, po opiniach na wizaz padlo na ten i jestem bardzo milo zaskoczona. podklam przede wszystkim fajnie i dlugotrwale matuje, faktycznie pory sa mniej widoczne, ogolnie niedosknalosci ladnie ukryte. nie sciera sie i nie ciemnieje w ciagu dnia. nie podkresla skorek i nie wchodzi w zmarszczki. bardzo fajny produkt. malym minusem jest uboga gama kolorystyczna. mam cere jasna ale na pewno nienaleze do bladziochow, ciezko mi bylo dobrac odpowiedni kolor, postawilam na 115 i jest ciut za jasny ale do przezycia, na lato na pewno bede musiala poszukac odpowiedniego odcienia. poki co z wielkim zadowoleniem wpsiujeten podklad na moje TOP 3.

Makijaż do pracy - jak wykonać krok po kroku

Tani i bardzo dobry!

Kolejny bardzo dobry podkład od marki Maybelline i to za bardzo niską cenę (kupiłam go za około 17 w promocji Hebe).
Mam odcień 105 Natural Ivory, jest to bardzo jasny odcień wpadający w żółte tony, ale takie lubię. Jest jeszcze dla mnie za jasny, ale przy odpowiednim konturowaniu twarzy mogę go używać.
Zaskoczył mnie tym jaki daje efekt, faktycznie matuje cerę, twarz wygląda świeżo i jest wygładzona, nie zatyka porów, o dziwo długo utrzymuje się, nie daje efektu maski. Nie wysusza skóry.
Wiem już, że długo zagości u mnie w kosmetyczce :)
Godny polecenia dla osób o tłustej cerze ( ja mam szczególnie w strefie T).

Nie taki dobry

Hej, kupiłam ten podkład ze względu na dobre opinie i aktualną promocję w drogerii. Mam numer 120, ponieważ akurat wyjeżdżałam na wakacje i wiedziałam że przyda mi się ciemniejszy odcień niż używam na co dzień. Niestety jestem bardzo rozczarowana. Podkład słabo się rozprowadza, zostawia mazy, ma pomarańczowy odcień. Jedynym sposobem na stosowanie go jest mieszanie z innym podkładem. Wielka szkoda

Świetny!!!

Kupiłam go korzystając z promocji rossmana, kolor 120 idealny dla mnie. Łatwo się rozprowadza, ładnie kryje. Zawiodło mnie tylko to że jak go otworzyłam to okazało się że jest w nim tak dużo powietrza a tylko 30 ml podkładu... Mylące opakowanie, w takim samym gabarycie mam zwykle 60 ml. Tak czy siak jest super i na pewno kupię go jeszcze :)

Daje radę...

W porównaniu do mojego ukochanego revlona podkład daje radę, mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T , podkład ładnie matuje, kryje drobne niedoskonałości i ładnie stapia się ze skórą, nie tworząc efektu maski. Po kilku godzinach zaczyna się świecić ale używam bibułek matujących i tym samym pozbywam się problemu, nic nie trzeba poprawiać przez cały dzień. Jak za tą cenę polecam.

Świetny!

Nie mam problemów z cerą. Czasem pojawiają się zaczerwienienia i wągry na nosie, ale poza tym wyglada bardzo dobrze, poza tym, ze czasem przetłuszcza się w strefie T.
Od podkładu nie potrzebowałam zbyt wiele. Miał wyrównać koloryt, zakryć czasem pojawiające się drobne niedoskonałości i matowić. Podkład na mojej twarzy wyglada PRZEPIĘKNIE! Zakrywa to co trzeba, trzyma się dość długo i przepięknie matowi. Napewno będę go często używać!

Fajny, ale...

Mam jakiś dziwny problem z tym podkładem, ponieważ czasami jest zachwycający, a czasami zmywam go zaraz po tym jak go nałożę. I to nie wynika z bazy jakiej używam, bo zawsze używam tej samej, a to podkład tak różnie z nią współpracuje. Ale jeśli już Fit Me ładnie się ułoży, to wygląda obłędnie. Stapia się ze skórą idealnie, zakrywa pory, ładnie matuje, dobrze kryje, nie tworzy maski i do tego jest trwały. Polecam spróbować.

Dobry, ale nie idealny

Podkład dobrze rozprowadza się na twarzy. Dla mojej jasnej karnacji był trochę za ciemny. Kupiłam go na promocji w rossmannie, więc cena nie była wysoka. W miejscach , gdzie moja skóra była przesuszona , mocno podkreślał suche skórki.Dobrze współgra z pudrem. Jeżeli chodzi o zapach, dla mnie był dobry, natomiast mój chłopak stwierdził, że pachnę "jak u dentysty" :P Dobrze matuje,jest trwały.

Na co dzień

Mam skórę z niedoskonałościami, przetłuszczającą się w strefie T i normalną na policzkach. Podkład ma lekkie/średnie krycie (zależy od warst). Wyświeca się po około 5h, ale radzą sobie z tym bibułki matujące. Ogólnie podkład nie spływa, nie wchodzi w zmarszczki, nie ściera się, nie odbija, po porstu ładnie niezauważalnie znika z twarzy. Tak do 9/10h jest z nami. Ogólnie polecam ale raczej dla cer normalnych i nie mocno żółtych.

słaby...

Nie podzielam entuzjazmu. Nie dość, że najjaśniejszy odcień jest dość ciemny i strasznie pomarańczowy, to na skórze zwyczajnie źle wygląda. Wchodzi w pory, podkreśla nierównomierną fakturę skóry i słabo kryje. Matuje słabo, po 3 godzinach już się świecę, choć zwykle moje próby noszenia tego podkładu kończyły się po jego nałożeniu i zobaczeniu, jak fatalnie wygląda na skórze (wtedy go zwykle zmywałam i używałam innego podkładu) - a próbowałam na bazie, bez bazy, pędzlami, gąbkami, palcami. No po prostu nie ma opcji, żeby ze mną współpracował, nawet mieszanie go z innymi podkładami skutkuje tym, że mieszanka wygląda równie źle, co sam podkład. Może się nada dla osób, które nie mają większych problemów z cerą. Jeden z gorszych podkładów, jakie miałam.