Maybelline, Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Gładkość i doskonały wygląd z podkładem Fit Me! Idealny do normalnej i tłustej skóry.; kontroluje połysk nie zatykając porów. Pozostawia skórę niesklazitelną.
Dostępny w 6 odcieniach.

Najlepszy i niezastąpiony!

Podkład kupiłam przed wakacjami, jako że zauważyłam że znajduje się na wielu instagramowych filmikach ;) Wybrałam odcień 115. Jestem posiadaczka skóry mieszanej trądzikowej, i niestety żaden podkład nie sprawdził się u mnie tak świetnie jak ten. Jest to mój numer 1. Jego największą zaletą jest to, że nie zapycha, przy czym świetnie kryje (większe wypryski przykrywam korektorem). Nie robi efektu maski, wykończenie jest matowe, ale wyglada to bardzo naturalnie.
Jedyna wada jaka zauważyłam jest to, ze podkład delikatnie podkreśla suche skórki. Mimo to uważam ze za taka cenę nie jest to żadna wada.

Skończyłam już jedno opakowanie. Starczyło mi oni na 7 miesięcy :)

Fit me 110

Super podkład, 110 mega jasny i w żółtych tonach. Do tej pory używałam revlon 150 ale niestety ciemnial na beżową pomarańczę, ten nie ciemniej i coś czuje ze będzie moim ulubieńcem

Super jakość za małe pieniądze

To już 2 podkład Maybelline , który uwielbiam.
Lekka formuła, dobre średnie krycie, idealne stopienie się ze skórą, poprawa koloru i wyglądu twarzy.
Idealny dla osób poszukujacych podkreślenia naturalnego wygladu przy srednim kryciu.
Bardzo dobry na wiosnę-lato

Bądź jak... Jennifer Lopez! Wieczorowy makijaż - krok po kroku

Dobry

Używam tego podkładu, kiedy mam ochotę na coś matowego, ale moja skóra musi być wtedy w dobrej kondycji, bo jest z natury sucha.
Podkład faktycznie zapewnia mat na kilka godzin i dobrze się u mnie utrzymuje, chociaż zwykle nie mam z tym problemu. Jest tani, łatwo dostępny i ma świetne kolory. Posiadam 105 i jest to naprawdę jaśniutki (taki zimowy :D), żółty odcień. Podkład u mnie nie ciemnieje i nie "ciastkuje" się. Konsystencja jest rzadka, co jest minusem przy takim opakowaniu, bo baaardzo łatwo wylać za dużo produktu.
Nie wiem czy kupię go ponownie, ale nie dlatego, że jest zły albo coś mi w nim nie pasuje, tylko po prostu lubię testować podkłady. Uważam jednak, że Fit Me! jest najfajniejszym matującym podkładem drogeryjnym jaki testowałam. Nadaje się na dzień i na wieczór, ale raczej nie użyłabym go na większe wyjście.
Podejrzewam, że cera mieszana polubi się z tym podkładem. Z suchą jest takie love-hate relationship. Wygląda na niej ładnie, ale przy dłuższy stosowaniu może wysuszyć.

Zdecydowanie się polubiliśmy.

Podkład kupiłam na rossmannowskiej promocji. Po przeliczeniu wyszedł niedrogi, więc czemu by nie przetestować? Na wizażu miał całkiem niezłą opinię, więc decyzja podjęta. Miałam wątpliwości co do koloru, nie byłam pewna z początku kiedy go nakładałam czy to ten odcień. Dla osób, które nie są typowymi bladziochami, ale hm...umiarkowanymi, jakkkolwiek to brzmi to 115 jest idealny.
Nie ciemnieje po aplikacji.
Świetnie wtapia się w skórę. Nałożony gąbeczką naprawdę wygląda naturalnie, jakby druga skóra. Oczywiście jeśli nie nałożymy go nie wiadomo ile.
Na moje potrzeby kryje tyle ile musi, aczkolwiek nie zauważyłam aby skóra była zmatowiona. I co najistotniejsze, nie potrzeba go wiele aby pokrył całą twarz.

Jedyny minus jaki widzę to jego konsystencja. Jest naprawdę rzadki, aczkolwiek do tego da się przyzwyczaić.
Podsumowując polecam dla kogoś kto lubi lekkie podkłady, które jednak robią swoje. Myślę, że osoby które oczekują porządnego krycia - to zdecydowanie byłby zły wybór.

Fajny,lekki podkład

Kupiłam go promocji w rossmanie zupełnie w ciemno. Wzięłam ostani kolor 105 mając nadzieję że będzie pasował do mojej dość bladej skóry i proszę! Odcień pasuje idealnie. Jeśli chodzi o jego wydajność to nie jestem zadowolona. Trzeba go nałożyć znacznie więcej nic innych podkładów. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona opakowaniem, z którego nic a nic się nie wylewa, jest poręczne i można je wrzucić do torebki bez obaw, że coś się z nim stanie.
Przechodząc do sedna, czyli do jego działania. Całkiem dobrze kryje, nawet moje zaczerwienione, naczynkowe policzki. Znacznie lepiej rozprowadza się go gąbeczką niż pędzlem, jednak po zaaplikowaniu lepiej przyjrzeć się bliżej lustra i sprawdzić czy wszytko ładnie się rozprowadziło. Podkład nie tworzy maski, jest lekko widoczny na twarzy, można budować nim krycie. Jeśli chodzi o jego trwałość, utrzymuje się na buzi cały dzień, za wyjątkiem mojego tłustego nosa i środka czoła, gdzie zaczyna się wyświecać po ok 4-5h. Pory faktycznie stają się mniej widoczne, podkład nie wchodzi w zmarszczki i mimo iż ma działanie matujące, a w składzie zawiera alkohol (który jest wyczuwalny także w jego zapachu) nie wysusza skóry i nie podkreśla suchych skórek.

Całkiem dobry,ale na pewno nie dla wszystkich.

Opakowanie: przyjemna,lekka tubka, ale apel do producenta: nie oszukujcie w ilości podkładu (kazdy podklad nie jest napełniony na maxa A do połowy-jesli ta połowa zawiera te obiecane 30ml to ok zwracam honor, ale jeśli płacimy za powietrze to cos jest nie tak). Opakowanie w sam raz na podróż bo zajmuje malo miejsca :)
Zapach:troche alkoholowy, ale mi nie przeszkadza,bardzo szybko się ulatnia.
Cena: ogolnie to jest niska cena jak na efekt jaki daje, ale tak jak mowilam z pojemnością jest cos nie tak
Maskowanie porow: nie mam rozszerzonych porów, więc mogę tylko gdybac jak by się sprawdził. Zauważyłam że podklad podkreśla suche skórki i wszelkie nierówności, więc jeśli ktoś ma baaardzo szerokie pory to myślę że je podkreśli
Matowienie: jak na drogeryjny podklad daje radę. Mam cere normalną i wyswieca mi się po około 4h ale jest to zdrowy blask. Cery tłuste pewnie nie byłyby zadowolone.
Kolory: niby ladne żółte (jedne z lepszych jesli chodzi o zolte tonacje w drogerii),ale oksyduja. Doslownie minimalnie. Nie jestem bardzo blada Ale kolor 105 jest dla mnie za ciemny jednak minimalnie więc da się przeżyć.

Ogolnie mimo że opinia wlasnie napisana może trochę idzie w negatywną ocenę ale jest to jeden z moich ulubionych podkładów bo na mojej nieproblematycznej, normalnej cerze wyglada przepięknie i utrzymuje się przepięknie. Nie jest to może hit, ale jak się mi skończy na pewno kupie drugie opakowanie. :)

nie dla mnie

Do zakupy zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie oraz fakt, że to nowość. Kupiłam odcień 105 i zwiodłam się bardzo. Fajna konsystencja, ale podkład ciemnieje na skórze, z matem niewiele ma wspólnego, a także podkreśla skórki. Totalnie nie dla mnie.

hit hitów ;)

Ten podkład to mój absolutny hit ;) chyba żaden podkład nie utrzymywał się na mojej cerze tak długo. Idealnie wtapia się w skórę nie odcina się, nie wysusza cery, delikatnie zmienia kolor po utlenieniu ale w moim przypadku to żaden problem dobrałam kolor idealny ivory 115 ;)

Okropny

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam go na promocji -55% w rossmannie (całe szczęście). Nie mam problemu z suchymi skórkami, ale ten podkład mimo to je okropnie uwydatnił. Bardzo mnie wysuszył i mam wrażenie jakby mnie również zapchał. Ciemnieje, nic nie kryje i szybko sie ściera. Nie polecam!

Super podkład na co dzień

Kupiłam ten podkład w promocji, za około 20zł. Mimo, że podkład jest przeznaczony do cery mieszanej, a ja mam cere normalna w strone suchej, sprawdzil sie bez zarzutu. Polecam przetestować, podkład jest niedrogi, a moim zdaniem to jeden z lepszych dostępnych w drogerii.

Beznadziejny

Kupiłam zachęcona recenzjami i niestety się rozczarowałam. Mam cere mieszaną, małe blizny po pryszczach i duże sińce pod oczami. Ogólnie w podkładach chodzi mi o to, aby zatuszować te wszystkie mankamenty. Ten podkład niestety nie robi NIC