Maybelline, Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Gładkość i doskonały wygląd z podkładem Fit Me! Idealny do normalnej i tłustej skóry.; kontroluje połysk nie zatykając porów. Pozostawia skórę niesklazitelną.
Dostępny w 6 odcieniach.

nie dla mnie

Szerze mówiąc myślałam że będzie o wiele lepszy ,ogólnie nie mam do niego więcej zastrzeżeń niż to że słabo kryje ,jeśeli ma się skórę problematyczną to nie polecam .Ogromnymi plusami są zapewne bogata gama kolorystyczna każda dobierze odpowiedni kolor poza tym podkład ładnie spaja się ze skorą wygląda naturalnie a twarz się nie świeci .Jest lekki i nie zatyka porów a trwałość jest całkiem dobra niemal cały dzień w pracy trzymał się świetnie .Myślę że cena jest bardzo odpowiednia do jakości a sam podkład jest bardzo wydajny.

Świetny podkład

Podkład kupiłam za namową siostry i jestem zadowolona. Mam jasną karnację, a ten kolor świetnie mi odpowiada. Mi najbardziej zależy na wyrównaniu kolorytu cery, nie mam większych problemów z wypryskami czy krostkami. Podkład spełnia moje wymagania, cera ma naturalny, jednolity koloryt. Jest lekki, nie tworzy maski na twarzy. Świetnie się rozprowadza przy pomocy gąbeczki. Jest wydajny. Jednym słowem: Polecam

Naprawdę godny polecenia!

Kupiłam całkowicie przypadkiem, dodatkowo w promocji ale okazał się strzałem w 10! Jestem bladziochem ale podkład ma bogatą gamę kolorystyczną. Na buzi wygląda bardzo naturalnie, nie jest mocno kryjący więc nie sprawdzi się u osób z problemami skórnymi, które chcą coś zakryć ale pomimo wszystko polecam. Nie tworzy efektu maski. I oczywiście warto wspomnieć o cenie, bo często jest bardzo okazyjna. Choć nawet w regularnej naprawdę warto się w niego zaopatrzyć :)

Mi odpowiada ????

Podkład kupiłam zupełnie w ciemno w Rossmannie. Nie znałam wcześniej żadnych opinii na jego temat, więc sugerowalam się tylko zapewnieniem producenta i odcieniem. Już po pierwszym zastosowaniu byłam zadowolona z działania. Podkład dobrze kryje. Pory są mniej widoczne. A to główne założenie które zostało spełnione. Dobrze trafiłam z odcieniem, mój to 120. Ładnie dopasowuje się na skórze i nie pozostawia efektu maski. Bardzo naturalny look i zakryte pory to dla mnie bomba ???? ja polecam. Jeden z lepszych podkładów jakie używałam.

Fit me!

Oceniam kolor 120 Classic Ivory gdzie na samym wstępie muszę przyznać że byłam bardzo zaskoczona odcieniem tego podkładu jak dla mnie kolor kości słoniowej powinien być jeden z jaśniejszych kolorów A tu Zdziwiłam się ponieważ jest dość ciemny. Jednak to jedyny "minus"który zauważyłam w tym produkcie. Konsystencja pośrednia już niewielka kropelka wystarczy do pokrycia twarzy jedną warstwą co za tym idzie produkt zapowiada się na bardzo wydajna, ładnie matuje,zmniejsza widoczność porów,nie wchodzi w zmarszczki nie ściera się nie roluje wytrzymuję ładnie w nienagannym stanie cały dzień spróbowałam go użyć bez przypudrowania i naprawdę prezentował się ekstra.

Używałam lepszych

Ten podkład poleciła mi konsultantka w Superpharmie. Ładnie o nim opowiadała i skusiłam się. Niestety okazał się do niczego, w ogóle go nie używam i tylko zaśmieca szufladę. Przede wszystkim powoduje wysuszenie cery, krycie jest jak dla mnie za słabe, a dodatkowo kolor, który mi dobrała konsultantka jest trochę za jasny i wygląda bardzo nienaturalnie.

Średniak

Początkowo bardzo się nie polubiliśmy. Po kilku miesiącach dałam mu szansę. Niby ładnie się trzyma, rzeczywiście skóra wygląda na wygładzoną, jednak ściera się miejscowo i ciemnieje. Odcień 115 IVORY jest różowy! Nie ma wcale żółtawych tonów. Po jakimś czasie brzydko odcina się.
Nie wrócę do niego ponownie...

Idealny na co dzień!

Podkład bardzo dobrze kryje, pomimo swojej niskiej ceny. W cenie normalnej można go kupić za 18,19 zł w Hebe. Idealnie nadaje się na podkład codzienny, ponieważ nie jest za cięzki. Nie waży się . Idealnie kryje pod każdym katem. Jednak nie nadaje się do cery trądzikowej, ponieważ robi się maska.

Całkiem, całkiem

Podkład kupiłam skuszona ceną na promocji -55% w Rossmannie. Zapłaciłam 13zł i jak za tę cęnę jest ok. Wielki plsu za odcień 220, super żółty ton, idealny na lato do opalonej skóry. Podkład kryje średnio, raczej długo się nie utrzymuje na buzi, ale również nie utlenia się. Mam wrażenie że dość mnie zapchał, jako że nie mam problemów ze skórą, a od kąd go zaczęłam używać zaczęłam mieć, chyba że zbiegło się w czasie akurat :)

Idealny podkład dla bladziochów na co dzień. Będę się modlić, by go nie wycofali :)

Wydaje mi się, że jest to o wiele wiele lepsza wersja wycofanego (i tak bardzo hejtowanego) Affinimat. Numer 110 Porcelain jest tak samo jasny i żółty jak ten poprzednik. Co się zmieniło? Jest bardziej gęsty i nie śmierdzi alkoholem. Na pewno jest to podkład dla osób, które nie mają większych problemów z cerą, bo krycie jest średnie. I dla tych, które tęsknią za żółtym i jasnym odcieniem, który oferował Affinimat. :)

jest okej

Kupiłam podkład w promocji w Rossmanie. Jak dla mnie jest to dobry produkt ale niestety nie utrzymyje się zbytnio długo na mojej twarzy. Uważam że jest okej do codziennego lekkiego makijażu.

Świetny na codzień!

Jestem bladziochem i ciężko mi dobrać podkład, który będzie jasny i wpadał w żółte tonacje. Do tej pory używałam Revlona ale jest on zdecydowanie za ciężki na codzień. Po wielu dobrych opiniach kupiłam w drogerii podkład Fit Me za około 15zł(więc super cena!) i szczerze był to strzał w 10!
Zaznaczę, że mam cerę normalną ze skłonnością do przesuszania.
Co do podkładu to po pierwsze kolor, mój numerek to 110- piękny, jaśniutki i żółty. Po drugie jest lekki, nie zostawia efektu maski. Po trzecie krycie, spokojnie zakrył moje zaczerwienienia no i wytrzymał pół dnia na twarzy. Jestem mega zadowolona, że w końcu go kupiłam i polecam!