Maybelline, Fit Me!, Matte + Poreless Foundation (Podkład matujący i wygładzający pory)

Gładkość i doskonały wygląd z podkładem Fit Me! Idealny do normalnej i tłustej skóry.; kontroluje połysk nie zatykając porów. Pozostawia skórę niesklazitelną.
Dostępny w 6 odcieniach.

Okropny

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam go na promocji -55% w rossmannie (całe szczęście). Nie mam problemu z suchymi skórkami, ale ten podkład mimo to je okropnie uwydatnił. Bardzo mnie wysuszył i mam wrażenie jakby mnie również zapchał. Ciemnieje, nic nie kryje i szybko sie ściera. Nie polecam!

Super podkład na co dzień

Kupiłam ten podkład w promocji, za około 20zł. Mimo, że podkład jest przeznaczony do cery mieszanej, a ja mam cere normalna w strone suchej, sprawdzil sie bez zarzutu. Polecam przetestować, podkład jest niedrogi, a moim zdaniem to jeden z lepszych dostępnych w drogerii.

Beznadziejny

Kupiłam zachęcona recenzjami i niestety się rozczarowałam. Mam cere mieszaną, małe blizny po pryszczach i duże sińce pod oczami. Ogólnie w podkładach chodzi mi o to, aby zatuszować te wszystkie mankamenty. Ten podkład niestety nie robi NIC

Martyna Wojciechowska o wpadce makijażowej

Najlepszy

Nie byłam do końca przekonana kupując ten podkład, na szczęście nie wywaliłam kasy w błoto. Świetnie kryje, jeszcze lepiej matuje moją mieszaną cerę. Posiadam numer 110, nie jest za jasny, idealnie dopasowała się do koloru mojej skóry. Nie wysusza, nie daje efektu maski. Najlepszy z tej półki cenowej.

Według mnie rewelka

Podkład nie ma za mocnej konsystencji, bardzo ładnie kryje jednocześnie nie obciążając naszej cery. Mam w najjaśniejszym odcieniu i jestem bardzo zadowolona. Posiadam też wersje ciemniejszą, która świetnie miesza się z innymi podkładami dzięki czemu osiągam idealny kolor podkładu jak mam już opaloną skórę.

Utopijny opis producenta

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, z tendencją do trądziku i zaczerwienień. Niestety nie mogę się zgodzić z tym co obiecał producent ponieważ podkład w żadnym stopniu nie zmniejsza widoczności porów, a tymbardziej ze swoją oleista konsystencją w żadnym stopniu nie matuje twarzy.
Fluid jest leciutki a dobrze kryje, jego konsystencja jest bardzo rzadka i tłusta więc i dobrze rozprowadza się po twarzy, można budować krycie i nie robi plam. Trochę zapycha, nie przesusza skory ani nie podkreśla suchych skórek. Ten podkład byłby świetny gdyby nie to ze po godzinie - dwóch mimo dobrego pudru zaczynam się świecić, i to tak bardzo mocno.
Produkt nadaje się do cery normalnej, nie tłustej

Nie polecam

Przeznaczony jest do cery tłustej jego zadaniem jest matowienie i zwężanie porów. Cena poniżej 30 zł, moj kolor to 110(o dziwo nie wzięłam najjaśniejszego) - ten kolor jest idealny dla mnie. Ma tony żółte i nie ciemnieje na twarzy. Rozprowadzam go palcami, nie tworzy nierówności itd. Konsystencja jest zbita (mogłabym powiedzieć typowa dla #maybelline )

To prawie to

Podkład, jak dla mnie ma idealną formułę na codzień - zastyga, ale nie mocno, wygląda na twarzy naturalnie gdy...nie spojrzymy jak wygląda z szyją. Niestety, kolor jest 115 jest lekko różowy. Jedyny minus. Nie wiem czy przez to kupie ponownie, a szkoda.

Polubiliśmy się

Opakowanie produktu to wygodna tubka.
Podkład zdecydowanie matuje i wygładza pory. Niedoskonałości są mniej widoczne.
Jego aplikacja jest niesamowicie przyjemna. Konsystencja super (lejąca i lekka). Bardzo komfortowo mi się go nosi. Nie ściera się w ciągu dnia. Efekt matu na skórze jest naprawdę trwały! Co ważne podkład nie podkreśla suchych skórek! Kolor świetnie dopasowuje się do skóry.
Jak dla mnie rewelacja.

Całkiem fajny

Ten podkład jest w porządku, całkiem fajny. Jego główną zaletą jest to, że nie ciemnieje po nałożeniu. Ponadto nie tworzy nieestetycznych smug. Bardzo ładnie rozprowadza się pędzlem po twarzy. Ma świetną konsystencję niezbyt rzadką, a zarazem nie ciężką i lepką.
Nie pozostawia on klejącej warstwy na twarzy, co mają w zwyczaju robić inne podkłady.
Jeśli chodzi o trwałość, daje radę, ale dość szybko się ściera. Krycie jest całkiem dobre, ale nie idealne jeśli używa się go solo. W połączeniu z korektorem całość wyglada dość jednolicie i nic się nie odznacza.

Mi bardzo przypadł do gustu. Nie wiem czy kupiłabym go w regularnej cenie, ale marka Rimmel często dostępna jest na promocjach w różnych drogeriach, więc myślę że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Fit me!

Po fali pochlebnych opinii trochę sceptycznie podchodziłam do kolejnego dość nowego produktu na rynku. Kupiłam na promocji w Rossmanie, więc stwierdziłam, że w razie co płakać nie będę.
Bałam się również koloru, w drogerii i na swatchach w internecie odcienie prezentowały się niesamowicie różowo. A ja potrzebuję ewidentnie żółtych tonacji. Zaryzykowałam i sięgnęłam po kolor 105. Myślałam, że jeszcze będzie za jasny, ale gdy znalazłam się na poziomie 100 Astora Perfect Stay postanowiłam rozpocząć testy. Zwłaszcza, że codzienne stosowanie wspomnianego wyżej podkładu było już co raz mniej komfortowe.
Moja cera jest mieszana, strefa T ma tendencję do przetłuszczania. No i niestety z nosa wszystkie podkłady po całym dniu mi w magiczny sposób znikają.
Podkład używam +/- od około 3 tygodni non stop. Jest niesamowicie przyjemny dla skóry, po aplikacji praktycznie w ogóle niewyczuwalny. Bardzo komfortowo mi się go nosi. Dodam, że prowadzę dość aktywny tryb życia - wychodzę z domu przed 8, wracam po 20 i nie robię w międzyczasie żadnych poprawek. Fakt jest faktem, że używam dobrych pudrów do utrwalania, ale podkład też wiele daje.
Fit me od Maybelline w tej materii spisuje się na 6! Trzyma mat naprawdę długo, muszę się bardzo zmęczyć i napocić, by zaczął się świecić, a mimo tego po ściągnięciu sebum nadal ładnie się prezentuje.
Kolor okazał się trafiony, ponieważ piękne wyrównuje koloryt skóry. Dobrze łączy się z innymi produktami, czyli korektorem, pudrem, bronzerem.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to fakt, że gorzej mi się go nakłada pędzlem - robią się smugi, ale po wygładzeniu wygląda znośnie. Natomiast nakładanie go gąbeczką to czysta przyjemność - raz dwa i gotowe.
Po około 2-3 tygodniach stosowania nie zauważyłam by mnie wysypał, uczulił itp itd, więc chyba się polubiliśmy.
Maybelline oby tak dalej!

Fit me

Podkład jeden z lepszych jakie miałam okazję stosować. Opakowanie wygodne, nie zdziera się, jednak ciężko wydobyć produkt do końca i trzeba je rozciąć. Moim odcieniem jest 105- jasny, żółty jednak lekko oksyduje. Cera musi być dobrze nawilżona bo inaczej strasznie tępo się rozprowadza. Krycie u mnie średnie- do mocnego, ładny mat, ale nie jakiś płaski. Sama trwałość produktu bardzo dobra. Bez problemu trzyma mi od godziny 6 do 17.