Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Enjoy, Kokos (żel do kąpieli)

Enjoy, Kokos (żel do kąpieli)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Pojemność 500 ml
Cena 28,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Szczególnie polecany do kąpieli aromaterapeutycznej. Delikatny aromat mleczka kokosowego działa stymulująco i wprowadza w dobry nastrój. Polecany dla cery wrażliwej.

Cena: 28 zł / 500 ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Pic na wodę fotomontaż

Oto najlepszy przykład na to, że reklama dźwignią handlu. Dałam się nabrać jak jaka pierwsza naiwna. Na to opakowanie urocze, ascetyczne; na ten zapach żywcem ściągnięty z Rafaello, unoszący się z butelki po wyciągnięciu korka; na ten klimat ekologiczno-staroświecki. Ogólnie spodziewałam się po tym płynie prawdziwej uczty dla zmysłów.

A tymczasem po zastosowaniu pryskają marzenia i rzeczywistość skrzeczy :( O zapachu można od razu zapomnieć - jest równie trwały co śnieg w apogeum lipcowych upałów. Nawet woda w wannie nie pachnie, a co tu dopiero wspominać o skórze.
Żel daje umiarkowaną pianę, nic nadzwyczajnego. Za to chyba w ogóle nie zmiękcza wody! Poza tym jest bardzo mało wydajny, co przy tej cenie doprawdy może człowieka rozsierdzić.

Ogólnie: cena prawie jak z wysokiej półki, jakość prawie jak z najniższej. Wiem, że zgodnie z reklamą "prawie" robi różnicę, ale tu jest ona bardzo, bardzo cienka. Duże rozczarowanie. Jako fanatyczka relaksacyjnego moczenia się w wodzie czuję się bardzo zawiedziona :(

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  331
  recenzji

  1
  pochwał

  8,85

 3. 3

  13
  produktów

  116
  recenzji

  0
  pochwał

  3,15

Zobacz cały ranking