Stara Mydlarnia, Enjoy, Kokos (żel do kąpieli)

Stara Mydlarnia, Enjoy, Kokos (żel do kąpieli)

Szczególnie polecany do kąpieli aromaterapeutycznej. Delikatny aromat mleczka kokosowego działa stymulująco i wprowadza w dobry nastrój. Polecany dla cery wrażliwej.

Cena: 28 zł / 500 ml

Pic na wodę fotomontaż

Oto najlepszy przykład na to, że reklama dźwignią handlu. Dałam się nabrać jak jaka pierwsza naiwna. Na to opakowanie urocze, ascetyczne; na ten zapach żywcem ściągnięty z Rafaello, unoszący się z butelki po wyciągnięciu korka; na ten klimat ekologiczno-staroświecki. Ogólnie spodziewałam się po tym płynie prawdziwej uczty dla zmysłów.

A tymczasem po zastosowaniu pryskają marzenia i rzeczywistość skrzeczy :( O zapachu można od razu zapomnieć - jest równie trwały co śnieg w apogeum lipcowych upałów. Nawet woda w wannie nie pachnie, a co tu dopiero wspominać o skórze.
Żel daje umiarkowaną pianę, nic nadzwyczajnego. Za to chyba w ogóle nie zmiękcza wody! Poza tym jest bardzo mało wydajny, co przy tej cenie doprawdy może człowieka rozsierdzić.

Ogólnie: cena prawie jak z wysokiej półki, jakość prawie jak z najniższej. Wiem, że zgodnie z reklamą "prawie" robi różnicę, ale tu jest ona bardzo, bardzo cienka. Duże rozczarowanie. Jako fanatyczka relaksacyjnego moczenia się w wodzie czuję się bardzo zawiedziona :(