Lancome, Hypnose EDP

Hypnose EDP

Cena już od 218,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypnose to zapach orientalno - drzewny, jednak w dość nowoczesnej formie. Dzięki harmonii tych nut Hypnose zyskuje płynność, która przez cały czas wibruje na skórze. To zapach, który spływa i działa jak zmysłowy flirt wyznaczający ścieżkę, której nie można się oprzeć. Flakon Hypnose, o bardzo czystej i nowoczesnej formie, nawiązuje do flakonu Magie z 1950 roku w postaci odważnej, kryształowej wieży o skręconej formie, nadając mu nowy, kobiecy i wysmukły kształt.
W nucie głowy odnajdujemy niezwykle słodki, kwiatowo - owocowy zapach kwiatu Passiflory. Ze względu na swoją słodycz, nazywany jest on często kwiatem namiętności.
W nucie serca, bardzo wyraźnie rozpoznawalna esencja wanilii nadaje nowemu zapachowi Lancôme przyjemny, ciepły wyraz.
Nuta bazy to vetiver, niespotykany dotychczas w zapachach kobiecych. Dzięki swojej świeżości łagodzi słodkość Passiflory oraz intensywność esencji wanilii.

Znasz skład tego produktu?

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Dodanych produktów: 690

Napisanych recenzji: 1536

Wykorzystała: kilka próbek

Drażniący

Spodziewałam się, że jako fanka tuszu do rzęs Hypnose od razu zakocham się w perfumach, tymczasem na ten moment uważam, że tusz pachnie lepiej niż perfumy. Są bardzo drażniące, migrenogenne, po prostu nieładnie.

Mocno mocno pudrowe, egzotycznie owocowe, przez taką mgłę. Czuję wanilię, ale nie jest ona ciepła, aromatyczna, w żaden sposób, to raczej taka kokosowa wersja, bardzo słodka i mdła, wyraźna passiflora, która jeszcze może być, o ile jest w żelu pod prysznic albo coś w tym stylu, na ten moment nie jestem w stanie znieść perfum z jej aromatem. Drażni mnie, wprowadza pewien niepokój.
Tak więc dusząca wanilia, intensywna passiflora i w zasadzie tyle czuję.

Szkoda, inne perfumy Lancome są przepiękne, ten jest porażką. One nawet nie są typowo słodkie, bo takie to bym pewnie lubiła, to nie jest szlachetna Signorina Misterioza, to bardziej tani dezodorant z kiosku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222546].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 62

Napisanych recenzji: 411

zahipnotyzowana hipnotyczną wonią.

Słodki, ciepły i wibrujący.

Długo zastanawiałam się zanim zaczęłam pisać tę recenzję, ponieważ swoją opinię mogłabym streścić jednym słowem: cudowny.

Słodki? Tak, ale daleko mu do typowej słodyczy, z jaką często mamy do czynienia w perfumach w różowych flakonikach. To słodycz kobieca, namiętna i dojrzała. Nie ma w niej uroku lekkości, subtelnej delikatności. To słodycz z przytupem i trzeba się nauczyć ją rozpoznawać w zapachu, aby w ogóle docenić.

Ciepły? Owszem. Z biegiem godzin ociepla się, otula nas jak koc.
Wibrujący? To doskonałe określenie ukradłam z opisu producenta, ponieważ jest brakującym przymiotnikiem, na który pewnie sama bym nie wpadła, a dokładnie to miałam na myśli. Hypnose jest obecny, zaznacza swoją obecność od pierwszej aplikacji, aż poprzez wszystkie spędzone z nim godziny. Nie da się go nie zauważyć, jest zbyt mocny, aby przejść nad nim obojętnie. Ale ta jego moc, ta ciężkość jest uwodzicielska, kobieca, interesująca...

... dajcie się skusić i uwieść, Drogie Wizażanki! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174588].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 104

Szaleństwo!

Zapach jest cudowny. Coś co cieszy, uwodzi i sprawie, że naprawdę mogę poczuć się seks bombą! Zapach nie dla każdego, intensywny i uwodzicielski. Dla niektórych osób może być zbyt cięzki i duszący. Ja uwielbiam. Bardzo, bardzo ładny flakon. Mógłby być tańszy.

Używam tego produktu od: 3lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066536].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Napisanych recenzji: 19

z pazurem

Chodziłam koło tych perfum ze 20 razy psikałam na rekę, ubranie i myślałam co mnie w nich tak pociąga, hmm dalej nie wiem :) ale podoba mi się ze mają charakter i wyrazną nute która wibruje całe ciało. Polecam na wieczór lub okres jesienno zimowy

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026189].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 90

Moje ukochane perfumy

Kocham ten zapach. Używam tych perfum już od kilku lat. Nigdy mi sie nie znudzą. Są intensywne, trwałe, przywodzą mi na myśl coś tajemniczego.. gdy ktoś w tłumie ich używa zaraz to poczuję:) Nie są przytłaczające mimo swojej słodkości i dość mocnego zapachu wanilii. Trzeba je odpowiednio dozować.
Nawet cena mnie nie odstrasza. Wole odmówić sobie kupna ciuchów lub torebki. Ale muszę mieć te perfumy. Ten zapach mnie uwodzi,hipnotyzuje.. Moje KWC.
Muszę też podkreślić, że perfumy bardzo długo sie utrzymują na skórze i na ubraniach. Warto skropić nimi apaszkę np.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976134].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Piekne i niepowtarzalne

To są perfumki ponadczasowe nigdy nie spotkałam podobnego zapachu. Czesto do nich wracam i pewnie tez bym nimi pachniala, jednak zle mi sie kojarza i jakos jeszcze nie jestem gotowa do nich wrocic. Polecam je mimo wszystko.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975211].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Absolutnie genialny

Te perfumy nie mają sobie równych. Cudowny, hipnotyzujący, intensywny zapach zachwycił mnie natychmiast. Perfumy są wydajne, długo utrzymują się zarówno na skórze, jak i na ubraniu. Plusem jest tez piękna buteleczka.
Kiedyś przeczytałam, że te perfumy albo się kocha, albo nienawidzi. Ja zdecydowanie nalezę do tej pierwszej części.
Wracam do nich jednak tylko wtedy, gdy pozwalają mi na to finanse - Hypnose nie należą bowiem do najtańszych propozycji, a ich cena nie spada od wielu lat :) Mimo to, Lancome wyprodukowało niezastapiony zapach. Polecam!

Używam tego produktu od: 6 lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki 50 ml i 1 buteleczka 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971297].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 84

ogromna dawka sentymentów

Używałam tych perfum będąc w liceum. (o jejku, jak dawno) ;)

Kochałam je wtedy, bo były z jednej strony słodkie, dziewczęce, z nutką mojej ukochanej wanilii, a z drugiej strony dosyć mocne, jakby ciężkie, co pozwalało mi się poczuć tak "dorosło".

Niestety (albo i stety) po maturze odnalazłam siebie w innym zapachu, w tym akurat coś jakby przestało mi imponować. Jednak muszę powiedzieć, że nadal bardzo mi się podobają. Nie znudziły się nie zbrzydły. Nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie, że nigdy ich już nie kupię. Może kiedyś zatęsknię.

To jedne z tych charakterystycznych zapachów, których nigdy się nie zapomina i rozpoznaje, wyłapuje, gdy ktoś w otaczającym nas tłumie ich używa. Miło wspominam i polecam, gdyż bardzo długo byliśmy nierozłączni.

Używam tego produktu od: kiedyś

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955338].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Genialny

Używam tych perfum od 2009 roku i wciąż jestem nimi zafascynowana, fakt, nie nadają się na upalne dni, gdyż zapach sprawia wrażenie bardzo duszącego, natomiast wieczory....i nieco chłodniejsze dni...bajka. Zapach z jednej strony jest bardzo zdecydowany, z drugiej zaś ma subtelną, delikatną, niezwykle kobiecą nutę. W moim przekonaniu najlepsze perfumy na świecie, jedyną ich wadą jest....cena :)

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950750].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Hypnose nie do końca

Mam mieszane uczucia co do tego zapachu.
On jest piękny,ale ma coś w sobie co kojarzy mi się z tanimi nieletnimi galeriankami :D

hehe słodki aromat przy czym bardzo płaski przypominający gumę do żucia.

Nie są to perfumy które się rozwijają na skórze. Jak się nimi spisikam tak zostają.

A kiedyś jak się nimi spiskałam specjalnie dla swojego faceta to nie pozwolił mi ich używać, bo znienawidził ten zapach. NA wstępie spytał się czym pachnę
i poprosił mnie abym nie używała ich w jego obecności bo go mdli. :P

To zapach starych , słodkich pierwszych dezodorantów , lekko przytłaczający i nachalny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892811].usefull || 0 }}% pomocna.