Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lancome, Hypnose EDP

Lancome, Hypnose EDP

Cena już od 253,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypnose to zapach orientalno - drzewny, jednak w dość nowoczesnej formie. Dzięki harmonii tych nut Hypnose zyskuje płynność, która przez cały czas wibruje na skórze. To zapach, który spływa i działa jak zmysłowy flirt wyznaczający ścieżkę, której nie można się oprzeć. Flakon Hypnose, o bardzo czystej i nowoczesnej formie, nawiązuje do flakonu Magie z 1950 roku w postaci odważnej, kryształowej wieży o skręconej formie, nadając mu nowy, kobiecy i wysmukły kształt.
W nucie głowy odnajdujemy niezwykle słodki, kwiatowo - owocowy zapach kwiatu Passiflory. Ze względu na swoją słodycz, nazywany jest on często kwiatem namiętności.
W nucie serca, bardzo wyraźnie rozpoznawalna esencja wanilii nadaje nowemu zapachowi Lancôme przyjemny, ciepły wyraz.
Nuta bazy to vetiver, niespotykany dotychczas w zapachach kobiecych. Dzięki swojej świeżości łagodzi słodkość Passiflory oraz intensywność esencji wanilii.

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Zapach na wieczory

Perfumy przychodzą do nas w pięknym przezroczystym opakowaniu. Buteleczka wypełniona jest perfumą o bardzo intensywnym zapachu. Utrzymuje się ona bardzo długo na skórze. Perfumy są bardzo wydajne i wyjątkowo trwałe. Zapach jest rzadko spotykany na ulicach ale jest bardzo piękny. Będąc w perfumerii warto powąchać, byc może wam się spodoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421221].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś ulubione

Uwielbiałam je jako dwudziestolatka, nawet wysoka cena nie była w stanie mnie odstraszyć. Dziś wydają mi się słodkie i mdłe. Ciężko je w sumie ocenić, widać na wszystko jest w życiu pora.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363101].usefull || 0 }}% pomocna.

Tajemniczy zapach

Hypnose to nie są radosne i kwiatowe perfumy. Są odrobinkę mroczne, tajemnicze i na pewno nie dla każdego. Z początku jest to zimny zapach, choć seksowny i kobiecy. Gdy nuta głowy wywietrzeje to wyczuwalna staje się wanilia, która pięknie ociepla zapach i jeszcze bardziej dodaje mu głębi. Są to perfumy przyjemne dla nosa i na pewno nie są nudne. Nadają się na chłodne pory roku, bo na wiosnę i lato będą za ciężkie. Trwałość? Powiem szczerze, że średnia. 6 h jak za taką cenę to troche marnie. Flakonik bardzo ładny, pasuje do zapachu. Na wieczorne wyjścia zapach będzie idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338341].usefull || 0 }}% pomocna.

TOP 10 damskich perfum

hipnotyzuj zapachem

+ słodki, intensywny, urzekający i romantyczny zapach
+ długo utrzymuje się na ciele, nawet po basenie
+ mimo, że nie lubię zapachu wanilii, tutaj skomponowany jest idealnie
+ zapach odpowiedni na wieczory e

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315776].usefull || 0 }}% pomocna.

Drażniący

Spodziewałam się, że jako fanka tuszu do rzęs Hypnose od razu zakocham się w perfumach, tymczasem na ten moment uważam, że tusz pachnie lepiej niż perfumy. Są bardzo drażniące, migrenogenne, po prostu nieładnie.

Mocno mocno pudrowe, egzotycznie owocowe, przez taką mgłę. Czuję wanilię, ale nie jest ona ciepła, aromatyczna, w żaden sposób, to raczej taka kokosowa wersja, bardzo słodka i mdła, wyraźna passiflora, która jeszcze może być, o ile jest w żelu pod prysznic albo coś w tym stylu, na ten moment nie jestem w stanie znieść perfum z jej aromatem. Drażni mnie, wprowadza pewien niepokój.
Tak więc dusząca wanilia, intensywna passiflora i w zasadzie tyle czuję.

Szkoda, inne perfumy Lancome są przepiękne, ten jest porażką. One nawet nie są typowo słodkie, bo takie to bym pewnie lubiła, to nie jest szlachetna Signorina Misterioza, to bardziej tani dezodorant z kiosku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222546].usefull || 0 }}% pomocna.

zahipnotyzowana hipnotyczną wonią.

Słodki, ciepły i wibrujący.

Długo zastanawiałam się zanim zaczęłam pisać tę recenzję, ponieważ swoją opinię mogłabym streścić jednym słowem: cudowny.

Słodki? Tak, ale daleko mu do typowej słodyczy, z jaką często mamy do czynienia w perfumach w różowych flakonikach. To słodycz kobieca, namiętna i dojrzała. Nie ma w niej uroku lekkości, subtelnej delikatności. To słodycz z przytupem i trzeba się nauczyć ją rozpoznawać w zapachu, aby w ogóle docenić.

Ciepły? Owszem. Z biegiem godzin ociepla się, otula nas jak koc.
Wibrujący? To doskonałe określenie ukradłam z opisu producenta, ponieważ jest brakującym przymiotnikiem, na który pewnie sama bym nie wpadła, a dokładnie to miałam na myśli. Hypnose jest obecny, zaznacza swoją obecność od pierwszej aplikacji, aż poprzez wszystkie spędzone z nim godziny. Nie da się go nie zauważyć, jest zbyt mocny, aby przejść nad nim obojętnie. Ale ta jego moc, ta ciężkość jest uwodzicielska, kobieca, interesująca...

... dajcie się skusić i uwieść, Drogie Wizażanki! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174588].usefull || 0 }}% pomocna.

Szaleństwo!

Zapach jest cudowny. Coś co cieszy, uwodzi i sprawie, że naprawdę mogę poczuć się seks bombą! Zapach nie dla każdego, intensywny i uwodzicielski. Dla niektórych osób może być zbyt cięzki i duszący. Ja uwielbiam. Bardzo, bardzo ładny flakon. Mógłby być tańszy.

Używam tego produktu od: 3lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066536].usefull || 0 }}% pomocna.

z pazurem

Chodziłam koło tych perfum ze 20 razy psikałam na rekę, ubranie i myślałam co mnie w nich tak pociąga, hmm dalej nie wiem :) ale podoba mi się ze mają charakter i wyrazną nute która wibruje całe ciało. Polecam na wieczór lub okres jesienno zimowy

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026189].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje ukochane perfumy

Kocham ten zapach. Używam tych perfum już od kilku lat. Nigdy mi sie nie znudzą. Są intensywne, trwałe, przywodzą mi na myśl coś tajemniczego.. gdy ktoś w tłumie ich używa zaraz to poczuję:) Nie są przytłaczające mimo swojej słodkości i dość mocnego zapachu wanilii. Trzeba je odpowiednio dozować.
Nawet cena mnie nie odstrasza. Wole odmówić sobie kupna ciuchów lub torebki. Ale muszę mieć te perfumy. Ten zapach mnie uwodzi,hipnotyzuje.. Moje KWC.
Muszę też podkreślić, że perfumy bardzo długo sie utrzymują na skórze i na ubraniach. Warto skropić nimi apaszkę np.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976134].usefull || 0 }}% pomocna.

Piekne i niepowtarzalne

To są perfumki ponadczasowe nigdy nie spotkałam podobnego zapachu. Czesto do nich wracam i pewnie tez bym nimi pachniala, jednak zle mi sie kojarza i jakos jeszcze nie jestem gotowa do nich wrocic. Polecam je mimo wszystko.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975211].usefull || 0 }}% pomocna.