City Matt (Fluid matująco-wygładzający) (stara wersja)

City Matt (Fluid matująco-wygładzający) (stara wersja)

Fluid matująco-wygładzający, ma właściwości wygładzające i matujące. Specjalna formuła Nylon 12 sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. System mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Do wyboru są 4 kolory: naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Napisanych recenzji: 4

Beznadziejny.

Podkład Lirene City Matt ma wiele pozytywnych recenzji. Szukałam produktu, który będzie matowił, ale po nałożeniu nie pozostawi efektu maski. Posiadam cerę tłustą, ze sklonnością do wyprysków.
Na początku spodobał mi się efekt, jaki mogę uzyskać dzięki temu podkładowi, ale jednak było to mylne pierwsze wrażenie. Moja twarz świeci się już po niecałych 2 godzinach. Jeżeli będę dbała o to, aby co 2 godziny przypudrowywać buzię, to okej, ale jednak wolałabym, żeby ten czas między poprawkami był dłuższy.
Nie widzę żadnych zalet w tym produkcie. Nie jest trwały (gdybym go nie utrwalała, zniknąłby po 3 godzinach), koloru mojej skóry też za bardzo nie wyrównuje. Może i jest matowy, ale tak jak wspomniałam- przez 2 godziny od momentu nałożenia. Kupiłam go za 17 zl na promocji, ale uważam, że nawet tyle nie jest wart.
Będę szukać dalej:)

Ilość zużytych opakowań: nadal piersze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075171].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

STRZAŁ W 10

Bardzo przypadł mi do gustu ten oto produkt - dlaczego? A to dlatego, że idealnie wygląda na twarzy, fakt faktem w ciągu dnia dla lepszego efektu warto go choć raz przypudrować. Wiadomo - powietrze, spaliny - wszystko dookoła żyje to dlaczego nasz fluid ma stać się niezniszczalną skorupą. Lirene City Matt cudownie wygładza skórę - co akurat producent obiecuje - na naszej buzi wygląda mega lekko, jego krycie to raczej takie 5,5/10 co jednak sprawia, że dobrze wyrównuje koloryt skóry. Osobiście jestem zachwycona, lekka formuła, a osoba, która wdrążyła mnie w temat tego podkładu to moja kochana babcia ponad rok temu, dzięki!

Używam tego produktu od: ROK
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005507].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

zawsze do niego wracam

Przetestowalam wiele podkladow głownie kryjacych i wygladzajacych ten podklad jest jednym z nielicznych do ktorego zawsze wracam !

Konsystencja jak najbardziej na tak ,lekko kremowa

Krycie -średnie aczkolwiek jak dla mnie okej

matt- nie jest zbyt trwaly w lecie wytrzymuje około 2h pozniej potrzeba poprawek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003755].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 25

zaspokaja moje potrzeby

Podkład zaspokaja moje potrzeby. Mógłby matować na dłużej i być trwalszy, ale i tak uznaję go za jeden z lepszych jakie miałam.
+skutecznie matuje i kryje niedoskonałości
+nie podrażnia skóry
+nie zapycha i nie powoduje wyprysków ani uczulenia
+konsystencja lekka, nie obciąża cery
+fluid jest lekko pudrowy dzięki czemu makijaż wygląda na bardzo dyskretny i naturalny
+wygodny w użyciu (pompka z aplikatorem)
+bardzo wydajny
+ładnie pachnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989256].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

mam zastrzeżenia

Dosyć dawno używałam tego podkładu. Wciąż nie zużyłam go do końca, bo niestety nie mogę powiedzieć, że działa on bez zarzutu.
Plusy:
+nie podrażnia skóry
+delikatna konsystencja
+szybko się wchłania
+nie rozmazuje się
+bardzo ładny, dobrze dopasowany kolor
+wydajny i wygodny w użyciu (fajne opakowanie)
Minusy
- krótkotrwały efekt matujący (do 2-3 h)
- kiepsko wygładza i kryje
- brudzi i jest trudny w usunięciu

Używam tego produktu od: 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988392].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 22

Zdecydowanie przebija wszystkie !

Był moim ulubionym i jedynym kiedy mieszkałam w Polsce. Niestety w UK nie moge go kupić więc zawsze kiedy wracam do Polski przywoze pełno opakowań :D ładnie matuje przy czym wygląda bardzo naturalnie (jeżeli dobierzemy odpowiedni kolor oczywiście), cena nie jest wysoka, trzyma się cóż... nie wymagam zbyt wiele za tą cenę :D niestety wymaga poprawek w ciągu dnia. Nie mam suchej skóry, ale dla kogoś kto ma - nie polecam. Uwydatnia suche skórki.

Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955476].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Szału nie ma.

Ładnie matuje, przez co czasem podkreśla suche skórki.

+ Matuje
+ Dość trwały
+ Fajna konsystencja, dobrze się rozsmarowuje
+ Piękny zapach

- Może podkreślać suche skórki
- Nie zakrywa większych niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901220].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Taki sobie

1.Opakowanie - Wytrzymałe, pompka na plus.

2.Konsystencja- Osobiście bardzo mi się podobała.Nie była ani za lekka,ani za ciężka.Fluid dobrze rozprowadzał się na twarzy.

3.Zapach - Dla niektórych może być drażniący,ale mi się podobał. Pachniał jak krem.

4.Krycie - Tutaj jest już gorzej. Nie podobał mi się sposób,w jaki krył. Oczekiwałam,że dobrze zamaskuje niedoskonałości,ale niestety tak nie było.

5.Trwałość - Kolejny minus.Po 3-4 godzinach ścierał się, rolował się.Ogólnie nic dobrego się z nim nie działo.

6.Kolorystyka - Dla mnie porażka. Uboga gama kolorystyczna.Nie znalazłam odpowiedniego koloru (jestem bladziochem). I niestety podkład ciemnieje, co nie wygląda korzystnie.

7.Wydajność - Starczył mi na długo,ale pod koniec użytkowania dużo podkładu zostawało na dnie opakowania.

8.Inne cechy - Nie uczula,jest delikatny dla cery,nie wysusza. Podkreśla zmarszczki.Cena jest w porządku.

9.Dla kogo? Dla posiadaczek cery suchej lub wrażliwej. Dla osób z problematyczną cerą nie zda raczej egzaminu.Chociaż każdy ma inną cerę i inaczej reaguje na kosmetyki.

Mam cerę suchą,wrażliwą. Podkład nic mojej cerze złego nie zrobił.Ogólnie nie podoba mi się i nie kupię go ponownie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899109].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

jestem mu wierna

+ cena (regularnie około 22 zł, ale zazwyczaj da się złapać za jakieś 18 zł)
+ kolory (da się dobrać idealnby kolor dla cery)
+ tubka i sposób aplikacji

- nie kryje idealnie

Ilość zużytych opakowań: pewnie około 30

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898449].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 278

był ciężki i wcale nie matował

Podkład dostałam kilka lat temu w prezencie od koleżanki. Nie wiem, czy produkt nadal jest w ofercie, czy może zmienił formułę. Ten, który tutaj recenzuję na mojej cerze się nie sprawdził. Wówczas miałam bardziej tłustą niż mam teraz.

Pierwsze co rzuca się w oczy podczas aplikacji to gęstość podkładu - mimo pompki i bardzo fajnego opakowania, to dość gęsty kit. Średnio dobrze się go rozcierało. Zapychał pory co dawało mało elegancki efekt. Był dość kryjący, jednocześnie kiepsko matował, a skóra pod nim nie oddychała i bardzo szybko się świeciłam.

Cóż z tego, że pięknie pachniał, krył niedoskonałości, był wydajny i miał super opakowanie, skoro okrutnie zapychał i "dusił" skórę. Ten produkt nauczył mnie, że w podkład warto zainwestować więcej niż 20zł, mimo że dostałam go w prezencie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu, jednak starczał na długo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876838].usefull || 0 }}% pomocna.