Intima Med, Chusteczki do higieny intymnej

Intima Med, Chusteczki do higieny intymnej

Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku oraz kwasem mlekowym. Łagodnie oczyszczają i pielęgnują miejsca intymne. Wzmacniają naturalny system ochronny błon śluzowych. Nie naruszają naturalnego pH śluzówki.

Zapewniają długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Ich wyjątkowa miękkość i delikatność zapewnia komfort stosowania. Jednorazowe opakowanie gwarantuje wygodę i dyskrecję w użyciu.

Do codziennej higieny intymnej, wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Substancje aktywne:

Wyciąg z rumianku - działa kojąco na podrażnienia błon śluzowych. Kwas mlekowy - wzmacnia naturalną florę bakteryjną i utrzymuje odpowiednie pH.

Opakowanie zawiera 12 sztuk chusteczek pakowanych indywidualnie.

Cena: 1,10 zł / 1 saszetka

bardzo lubię

Chusteczkę zawsze mam ze sobą w torebce. Wydaje mi się, że użyłam ok. 10 saszetek, ale nie jestem pewna tej liczby ;-) Jest to świetny produkt, szczególnie podczas „gorszych” dni.
+pozostawia uczucie świeżości i czystości
+oczyszcza dokładnie powierzchnię skóry
+delikatnie nawilża okolice intymne
+działa kojąco, łagodząco na podrażnienia

Ilość zużytych opakowań: ok. 10 saszetek

KWC

Chusteczki te są moim niezbędnkiem :), zawsze mam je w torebce, kosmetyczce; są pakowane pojedyńczo, zatem zawsze się zmieszczą nawet w najmniejszej kosmetyczce lub kieszeni. Poza tym takie pojedyńcze pakowanie zapewnia idealną higienę i pewność, że nie ma tam bakterii i zrazków (jak np w opakowaniu po 20 sztuk).
Chusteczki bardzo dobrze odświerzają, pielęgnują delikatną skórę miejsc intymnych i co najważniejsze nie uczulają i nie podrazniają. Szczerze polecam :)

Ilość zużytych opakowań: nie liczę

bardzo praktyczne

Stałe wyposażenie mojej torebki.
Niezastąpione w podróży.

Nie dają żadnych efektów ubocznych.
Zapach mało intensywny.

Polecam.

Przydałaby się jeszcze informacja od producenta czy można je wrzucać do toalety (na konkurencyjnych chusteczkach Cleanic jest taka informacja).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

makijaż kreska

praktyczne

Nie mam doświadczenia w używaniu chusteczek do higieny intymnej,więc nie mam porównania,ale moim zdaniem sprawdzają się.Bardzo podoba mi się pakowanie każdej chusteczki osobno,dzięki temu nie wysychają i zawsze są świeże.Delikatnie oczyszczają i odświeżają.Dla mnie są ok.,bo w ogóle jestem zwolenniczką podobnych wyrobów,jak chusteczek do twarzy itp.,w razie czego nigdy nie zawiodą.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

niezłe

Cięzko mi oceniać, bo to jedyne chusteczki do higieny intymnej jakich kiedykolwiek używałam... potrzebowałam ich na podróż (akurat miałam okres). Przede wszystkim podoba mi się opakowanie - to, że każda jest pakowana osobno jest bardzo wygodne, można łatwo zmieścić jedną czy dwie w kosmetyczce i nie łazić do toalety z całą paczką. Niestety (jak na Ziaję) są dość drogie - za 10 sztuk wychodzi 10 zł, a opakowanie 10 sztuk innej firmy mozna kupić zdecydowanie taniej. No tylko że wtedy nie są one pakowane osobno... więc wszystko zależy od potrzeb.
Co do samego produktu: są łagodne, delikatne, intensywnie nawilżone. Nie podrażniają (przy czym ja nie mam specjalnie wrażliwej skóry), dobrze myją, ładnie rumiankowo pachną. Nie jestem jedak fanką takich produktów, bo umycie chusteczką to nie to samo co pod prysznicem ;) Dlatego będę stosować takie produkty tylko w sytuacjach bez wyjścia.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka dni
Ilość zużytych opakowań: ok. 6 saszetek