Lip Boost Intense Moisture Therapy (Intensywnie nawilżający balsam do ust)

Lip Boost Intense Moisture Therapy (Intensywnie nawilżający balsam do ust)

Pojemność 8,5 g

Rewelacyjny balsam do ust, który mam zaszczyt zaprezentować jako pierwszy oraz polecić w szczególności mężczyznom, którzy tak jak ja, posiadają problem z suchymi, pękającymi wargami. Działa na kilka sposobów: nawilża gliceryną i olejkiem sezamowym, łagodzi ekstraktem z mięty i ogórka, odświeża wyciągiem z aloesu i rumianku. Bardzo wydajny nawet wtedy, gdy używa się go kilka razy dziennie. Nie pozostawia tłustego filmu na ustach, nie skleja warg, posiada delikatny posmak mięty, który szybko znika. Nie natłuszcza, a odżywia i nawilża, regeneruje popękane, suche usta i przywraca komfort i ulgę delikatnej skórze warg.
Usta są zregenerowane, zdrowe i miękkie.
Posiada wygodną tubkę, a specyfik jest w formie balsamu/kremu, co zdecydowanie przeważa nad sztyftami, które się łamią, rozpuszczają i tracą pierwotną formę pod wpływem nawet delikatnego ciepła.

Cena: 20zł/ 8,5g

w tubce
balsam do ust

Mieszane uczucia

Ostatnimi czasy odnosze nieodparte wrazenie że marka Neutrogena zatraciła to, czym zachęcała do siebie klientów.
Pokładałem spore nadzieje w tym preparacie sugerując się działaniem naturalnych składników oraz szacunkiem do marki która niegdyś dostępna była w aptekach, jako kosmetyki naturalne i gwarantujący natychmiastowe ukojenie i zregenerowanie skóry. O ile sztyft w kilku wersjach z olejem rycynowym i filtrami UV regenerował i zmiękczał usta nawet w chłodne pory roku, stosując regularnie, nawet zwilżanie ust na mrozie i spożywanie pokarmów nie likwidowało delikatnej kołderki na ustach to ten balsam nawet nie wchłonął się pozostawiając nieestetyczną białawą warstwę, która smakowała syntetycznie ,na początku mrowiąc ,w smaku było gorzkie, drapało w śluzówkę i powodowało dyskomfort dziąseł. W konsekwencji mojej upartości i wiary w jego działanie stosowałem kilka razy dziennie, jednak efekt bylo odwrotny niż zapewnia producent, a moje usta były jeszcze bardziej suche , spękane i zaczerwienione. Całkowicie jestem nieprzekonany do tego typu preparatu w kremie niestety..

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno w koszu

świety

używam gdy zaczynam się oblizywać na mrozie, bo balsam pięknie regeneruje pękającą skórę, i dzięki czemu skóra jest miękka, elastyczna i nawilżona. mój mężczyzna też używa w czasie nart - balsam się nie świeci.

bardzo dobry

jak dotad najlepszy. usta to moja pieta achillesowa. musze je jakos super szczegolnie nawilzac i to caly rok nieustannie. wiec ten kosmetyk jest swietnym roziwazaniem. pachnie cudownie, konsystencja ekstra- wchlania sie i zostawia niewyczuwalna warstewke. jak sie wchlonie po minutce nie klei sie nie jest tlusty ideal- jakbym nie miala nic na ustach. a efekty sa... ustka ladne, mieciutkie, gladkie. radzi sobie spokojnie na mocno spierzchnietych wargach. co wazne: dwie rzeczy 1. mozna stosowac pod pomadke czy blyszczyk 2. opakowanie - jeden ruch i posmarowane. zadnego babrania sie sie ze sztyftem czy wygrzebywaniem z pudeleczka.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry!

Fantastycznie nawilża, usta są zregenerowane, po podrażnieniach nie ma śladu. Najlepszy balsamik do ust jak używałam. Nie przepadam za jego smakiem, ale to chyba lepiej - może się spokojnie wchłonąć, bez obawy, że go zliże :) Bardzo go lubie :) p.s. moje opakowanie jest takie, jak na zdjęciu, a nie jakieś srebrne...

Niezły

Wspomniałem, że kosmetyk polecam również (a może przede wszystkim) mężczyznom. Otóż jak widać na zdjęciu nawet opakowanie jest neutralne. Tubka jest koloru srebrno-białego z jednym czerwonym paskiem. Ze względu jednak na to, że zawiera on za dużo wody, to po przede wszystkim używanie go w zimę grozi fatalnym popękaniem skóry ust, a poza tym przez to niestety błyszczy się za bardzo jak dla mnie.