Schwarzkopf Schauma, Nature Moments, Szampon do włosów słabych i delikatnych

Schwarzkopf Schauma, Nature Moments, Szampon do włosów słabych i delikatnych

Sprawdź ceny produktu

Szampon wzmacniający Schauma nature moments ekstrakt z miodu i olej z opucji figowej został stworzony do włosów słabych i delikatnych. Odżywcza formuła produktu wzmacnia strukturę włosa. Poprzez silną pielęgnację pomaga chronić włos przed przyszłymi zniszczeniami. Bez silikonów. Bez sztucznych barwników. Dobrze tolerowany przez skórę głowy. Testowany dermatologicznie. Certyfikat dermocert - delikatny dla skóry.

Pod prąd

Szokujące są opinie na tenat tego szamponu. Mnie absolutnie nie przekonał. Mam włosy cienkie i delikatne. Ten produkt je obciążał, a przy tym nie domywał. Pachnie ładnie i na nieszczęście jest wydajny. Podrażnia skalp. No ble.

W ogóle w opisie jest bez SLS i SLES. A tu na butelce, 2 miejsce w składzie Sodium Laureth Sulfate.

fajny

Kupiłam przypadkiem i jak zawsze przypadek okazał się strzałem w dziesiątkę. Trafiłam na naprawdę dobry szampon za niewielką cenę, który podczas mycia nie plącze moich i tak już zmaltretowanych włosów. W dodatku bardzo dobrze się pieni, przez co jest wydajny. Zapach jest słodki i taki w kosmetykach lubię najbardziej. Nadaje się idealnie na okres jesienno-zimowy, gdy chcemy się zrelaksować w otoczeniu pięknych zapachów. Porządnie myje włosy, nie powodując łupieżu. W moim przypadku tworzy idealne połączenie z dobrze dociążającą odżywką lub maską. Na pewno kupię ponownie.

Nature Moments, Szampon do włosów słabych i delikatnych

Produkt jest oparty na bazie naturalnych składników, bez silikonów i sztucznych barwników. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i same włosy, nie obciążając ich. Ma piękny zapach i dobrze się pieni. Przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych. Myślę że sprawdzi się także u każdego kto dość często poddaje włosy zabiegom chemicznym czy z wykorzystaniem wysokich temperatur (suszarki, lokówki, prostownicy) Włosy są po nim miękkie i delikatne, po dłuższym stosowaniu można zauważyć poprawę struktury włosa, nie rozdwajają się i wydają się być bardziej odporne na wszelkie zabiegi.

Polubiłam go

Szampon całkiem dobry do codziennego stosowania. Dość dobrze oczyszcza, włosy tak szybko się po nim nie przetłuszczają. Nie podrażnia skóry głowy. Co ważne - nie wysusza. No i jak to szampony Schaumy - ten również jest bardzo wydajny, dobrze się pieni. Ponadto lubię jego zapach, szkoda tylko że nie utrzymuje się na włosach również po umyciu. Do tego dobra cena i łatwa dostępność.

lekki i dobry

Szampon bardzo ale to bardzo mocno się pieni co jest na plus u mnie. Dobrze zmywa olej z włosów po zakończonym olejowaniu. Zapach ma bardzo lekki, ledwo wyczuwalny a po umyciu nim włosów nie ma po tym zapachu ani śladu. Szampon nie podrażnia skóry głowy, używam go od jakiegoś czasu i nie mam problemów z łupieżem ani z uporczywym swędzeniem. Nie wysusza włosów, nie wzmaga wypedania ani też specjalnie nie nawilża do tego stopnia abym po umyciu mogła je rozczesać bez użycia sprayu nawilżającego.

Lekki, codzienny szampon

Szampon nie obciąża włosów, pod jego wpływem są puszyste, lekkie, miękkie. Taki szampon idealny do codziennego mycia.

Konsystencja: przezroczysta, gęsta, szampon jest dobrze skoncentrowany, nie potrzeba wiele by umyć dokładnie skalp i włosy.

Działanie:szampon bardzo intensywnie się pieni, lubię to. Spłukuje się szybko. Produkt nie plącze włosów, jest dla nich delikatny, nie zauważyłam by wypadanie włosów zwiększyło się. Po wysuszeniu fryzura jest lekka, włosy odbite od nasady, miękkie, puszyste, nie elektryzują się.
Jest to produkt po którego sięgnęłabym w przyszłości, ponieważ nie przyspieszał przetłuszczania się włosów, nie spowodował łupieżu, dobrze mi się go używało.

Zapach: słodki, miodowy, lecz ulotny.

Opakowanie: pozwala zużyć produkt do końca dzięki płaskiemu klipsowi, plus za wygląd.

Jest ok

Szamponów przetestowałam juz chyba setki..... z reguły mam tak ze większość przetluszcza mi wlosy po tyg stosowania, ten stosuje juz 2 tyd i musze stwierdzić ze super pielęgnuje włosy i skórę głowy. Włosów nie mam delikatnych choc do takich jest przeznaczony ale bardzo lubię kosmetyki z miodkiem a tu jeszcze opuncja figowa ciekawie ciekawie:)
Opakowanie typowe dla Schaumy bardzo wygodne, szampon wydajny dobrze myje, Wlosy mam gładkie nie pusza sie i ładnie się błyszczą bez zastosowania innych nablyszczaczy bardzo ładnie pachnie. Cena super

Dobry

Kupiłam go w desperacji, po tygodniu "bad-hair-day". Może nie uratował mnie całkiem ale włosy przestały się puszyć niczym fryzurka Chopina. Zrobiły się nieco miększe i jakby "oklapły" w pozytywnym sensie. Niewielka ilość jest w stanie umyć już całkiem długie i gęste włosy. Piękny zapach i aksamitna pianka to przy tym tylko urocza premia. Lepsze efekty daje z odżywką z tej samej linii lub czymś baardzo mocno nawilżającym.

Bardzo dobry szampon

To jest bardzo miłe zaskoczenie dla moich włosów po wielu nieudanych próbach znalezienia szamponu, który nie zrobi z moich włosów siana, któremu nie da rady żadna szczotka. A tu - o proszę - kupiony pod wpływem impulsu szampon, tani i odpowiedni dla włosów skłonnych do przesuszania się, łamliwych, lata farbowanych farbami drogeryjnymi. Zapach delikatny, naturalny, przyjemny. Opakowanie wygodne. Formuła przezroczysto - złotego żelu. Cena dobra zarówno w promocji, jak i w standardzie. Polecam!

Dobry szampon

Szampon jest wydajny, świetnie pachnie, ładnie oczyszcza (ma SLS) ale równocześnie mało plącze włosy więc po jego użyciu nawet bez odżywki jakoś się doczeszemy. Ogólnie bardzo na plus za cenę i ilość.

Słodycz dla włosów

To mój drugi szampon z tej serii, pierwszy był zielony, dla włosów zniszczonych. Teraz, gdy nad nimi popracowałam i wydają się być w lepszej kondycji postawiłam na miód. Szampon przeznaczony do włosów słabych, oczywiście, gdyby wypadały mi bardzo nadmiernie to postawiłabym na coś mniej chemiczno drogeryjnego. Jednak szampon ma wiele plusów, zwłaszcza dla włosów ze skłonnością do puszenia jak moje. Widzę większe nabłyszczenie i dociążenie. Włosy są jakby bardziej mięsiste, bardzo mi to odpowiada. Łatwiej nad nimi panować, to w jakimś stopniu także jego zasługa.
Lubię jego zapach delikatny, słodki. Mocno się pieni i cały jest gęsty, to także mi pasuje. Używam jako głównego szamponu, zazwyczaj co drugi dzień. Czasami dla odmiany użyję innego, ale na ten nie narzekam. Jak na tę cenę i dostępność super.

lubię

Bardzo dobry szampon dla plączących się włosów. Oczyszcza, nie szkodzi i pieni się. Trochę dociąża moje puszące się włosy. Dobrze usuwa olejki i nabłyszczacz z włosów. Zapewnia świeżość przez dwa dni na moich dość suchych włosach. Myję włosy zawsze minimum dwa razy. Trzeba dość długo spłukiwać. Tylko dla lubiących dużo piany. Nie zauważyłam wysuszenia skóry głowy, jest to jednak szampon dość chemiczny.