Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Tradycyjna kredka - konturówka do powiek. Trwała, miękka, odporna na działanie wilgoci. Długość: 125 mm, dostępna w 10 kolorach do wyboru.

Moja ulubiona !

Kredke kupuje w Wielkiej Brytanii w drogerii za £ 5.5, jest swietna! Najlepsza jaka mialam do tej pory! Oceniam dwa kolory Truely Brown i Woody Green, do moich jasno brazowych oczu to cudne kolorki, utrzymuje sie absolutnie caly dzien z baza i bez bazy nie ma zadnej roznicy! Polecam goraco.

Lubię tą głęboką czerń:)

Na poczatku miałam mały problem z jej miękkością, bylam przyzwyczajona do twardszych kredek, ale po kilku razach stwierdziałam, że to jest to ! Kredka ma piękny głęboki kolor czerni, lekkim pociągnięciem jestem w stanie uzyskać wyraźna kreskę na lini rzęs. Dodatkowym atutem jest jej trwałość, nie rozmazuje się nawet w ekstremalnych warunkach:)

Dobra, bardzo trwała kredka

Mam kolor Black Ink. Na razie używam tylko na linii wodnej. Ale jest tym bardziej godna pochwały bo większość kredek po prostu mi stąd znika w ciągu dnia. Ta natomiast twardo siedzi na oku cały dzień. Może z czasem zacznę używać na górną powiekę zamiast eyelinera
+trwała!
+głęboka czerń przez cały dzień
+łatwa w zastosowaniu (bardzo miękka)
+łatwo się rozciera (można zrobić piękny efekt przydymienia)
+wydajna

-/+ problemy z temperowaniem
-/+ dość trudny demakijaż

DIY matowo metaliczna pomadka

najlepsza

Uwielbiam te kredki.
Największym plusem jest to, że są mięciutkie jak masełko, nawet ktoś niewprawiony w makijażu łatwo sobie z nimi poradzi. Mają piękne nasycone kolory i to moja wielka miłość :) moja koleżanka raz użyła mojej kredki i zaraz poleciała kupić sobie taką samą, tak się zachwyciła.

Używam tego produktu od: 3lata?
Ilość zużytych opakowań: 3-4 kredki

Uwielbiam

Tych kredek to miałam multum, bo są genialne. Miałam kredki z różnych firm, ale ta jest najlepsza. Jest miękka, co bardzo sobie cenię, bo nie chcę sobie naciągać powieki. Kredki z innych firm, typu NARS, czy Shu Umera mogą się schować przy tych z Gosh, bo są o wiele twardsze i trzeba się namachać, żeby był efekt. Nakładanie ich jest bardzo przyjemne, wystarczy jedna warstwa i uzyskamy dobrą intensywność koloru. Zasychają i są wodoodporne (bardzo!). Trwałe, cały dzień się utrzymują. Polecam. Najlepsze.

Używam tego produktu od: od 7 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Ulubiona

Moja ulubiona kredka. Do jej zalet bez wątpienia należy trwałość (nie rozmazuje się i w ciągu dnia nie znika z powieki). Ponadto ma piękny , nasycony odcień czerni, a jej konsystencja jest idealna, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa,że uszkodzimy sobie oko.
Nie wyobrażam sobie bez niej makijażu.

bardzo trwała

Kredka jest bardzo wygodna w użyciu. Jest miękka i łatwo można ją rozprowadzić na powiece i linii wodnej oka. Kolory są nasycone ( używałam czarnej, granatowej i fioletu) Kredka jest wodoodporna, nie rozmazuje się! przez cały dzień utrzymuje się tam gdzie powinna być, radzi sobie nawet przy łzawieniu oka. jedyny minus jaki mogę wymienić to konieczność strugania za co odjęłam pół gwiazdki.
Świeżo nałożona ładnie blenduje się z cieniami np przy smokey.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

Świetna

Mam kredkę w kolorze Hypnotic grey od lat, uwielbiam ją. Dobrze się maluje, jest miękka i trwała. Niestety trzeba ją temperować i to jedyny jej minus.

+trwałość
+kolor
+miękko się rozprowadza
+wydajna jak na tak miękką

-temperowanie

tak tak i jeszcze raz tak

mam koloro fioletowy, wyglada pieknie na powiece.jedno pociagniecie i juz widac wyrazny gleboki kolor, nie trzeba poprawiac...wiec to juz duzy plus, pol gwiazdki odejmuje jednak za to ze kredka jest bardzo miekka i szybko sie konczy bo zeby miec ostra trzeba ciagle strugac

ale kolor przepiekny, polecam
i utrzymuje sie caly dzien

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Moja ulubiona czarna kredka

Uzywam tej kredki juz pare lat i zamierzam uzywac nadal :)
Bede recenzowac kolor czarny.
Bardzo latwo sie ja temperuje. Byloby swietnie gdyby byla autopmatycznie wysuwana, ale sa inne wysuwane, ktore mimo wszytsko nie sa moimi ulubionymi wiec nie bede sie czepiac.
Przede wszytskim lubie ja za miekkosc, a raczej idealna konsystencje- nie jest zbyt miekka ani zbyt twarda. Maluje ladne kreski- idealne do rozcierania, gdyz do takich cienkich precyzyjnych sie nie nadaje- ale od tego mam eyelinery.
Ladny czarny matowy kolor. Idealna do smoky eye jako baza pod inne ciemne kolory cieni. Nie znika z mojej powieki, zwykle utrwalam ja cieniem bo swietnie podbija kolory- dobrze schodzi przy demakijazu, nie podraznia oczu.
Jest na prawde wydajna i nie zdarzylo mi sie zeby sie zlamala.

Czarna kredka w mojej kosmetyczce jest zawsze i ta wlasnie sprawdza sie znakomicie.

Używam tego produktu od: duzo lat
Ilość zużytych opakowań: pare sztuk

ciężko powiedzieć, bo była w kawałeczkach

Niestety nie dane mi było wypróbować tę kredkę dłużej niż do pierwszego ostrzenia, bo była połamana.

Kredka jest miękka bardzo, kolor jest głęboki, no ale więcej jej nie kupię, bo nie chcę znów trafić na bubel.

Używam tego produktu od: krótko - miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Jest to najlepsza kredka jaką do tej pory używałam i raczej jej nie zamienię na inną.

+ łatwo się nią maluje
+ nie podrażnia oczu
+ intensywny kolor (czerń)
+ po wyschnięciu nie rozmazuje się
+ łatwo się rozciera (idealna do smoky eyes)

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk