Professionnel, Kompleksowy balsam do ust

Professionnel, Kompleksowy balsam do ust

Pojemność 7,5 g

To bogaty w naturalne składniki (wit.E, masło z mango i mentol), wzbogacony w filtr UV komfortowy balsam, który wygładza, odżywia i chroni usta. Dodatkowo zawiera on naturalne składniki optycznie powiększające usta! Rezultat: aksamitne i kształtne usta oraz maksymalna ochrona każdego dnia.

BOSKI:)

Bardzo faaajny...

PLUSY:
- naprawia zniszczone usta
- przepięknie, kusząco pachnie
- tani jak barszcz:)
- usta sa po nim miękkie
- nie wiem czy to nie autosugestia ale serio mi się wydaja po nim większe
- nie psuje sie :)! kupowałam go dobre 3 lata temu i myslałam że go zgubiłam a okazało sie ze przeleżał na dnie szafy w kieszonce w znienawidzonej torebce, która w koncu przedwczoraj wywaliłam. Uzywam go od 3 dni i jest taki sam jak 3 lata temu:P nie podrażnia, wciaz pieknie pachnie i działa tak samo:)

MINUSY:
- trzeba go nakladac PALUCHEM a to strasznie NIEHIGIENICZNE:(((
- nienawidze tego uczucia mrowienia ust:/

Zadowolona

Należy do grupy kosmetyków, które
nie powodują ryzyka uczuleń-
przetestowałam na sobie.
Nadaje się do smarowania ust po
każdym myciu zębów, mówiąc
kolokwialnie. Przedłuża trwałość
szminek i błyszczyków.
Ma dziwny zapach.
Ale ma w sobie coś miętowego, co
bardzo mi się spodobało.
Ogólnie fajny, ale sephora ma już
chyba jego nową wersję.

ulubiony

chyba jednak po licznych eksperymentach powroce to tego balsamu bo jest genialny. wygładza usta w mgnieniu oka. pamietam moj szok kiedy pierwszy raz nałozylam go na usta... odrazu wiedzialam ze musze go miec! szkoda tylko ze tak podrozał ;/ ale i tak nie chce zadnego innego.

+super chłodzi
+świetnie nawilża
+długo się utrzymuje
+mega wydajny
+nadaje ładny kolor i blask ustom
+przyjemny zapach
+brak smaku (kwestia względna, dla mnie to zdecydowany plus)
+nowe, błyszczące opakowanie jest bardzo ładne, takie ekskluzywne ;D

depilacja jak się przygotować

calkiem niezly

przedewszystkim bardzooo wydajny...myslalam ,ze nigly sie nie skonczy....
nawilza super,nadaje lekki polysk.efekt powiekszenia ust raczej znikomy.troszke szczypie i lekko wypelnia usta jednakze efekt jest chwilowy.niedawno kupilam blyszczyk z tej serii.jego dzilanie powiekszajace jst bardziej widocze,ale rowniez nie powala.krem ma zdecydowanie fajniejszy i delikatniejszy zapach.

Używam tego produktu od:roku

bez wad

Ten balsam jest o prostu świetny. Nawilża, natłuszcza, rewelacyjnie koi spierzchnięte usta. Myślałam, że ten chłodek, który powoduje, będzie mi przeszkadzał, ale jest wręcz odwrotnie - gdy usta pieką, ten chłód jakby znieczula ;)
Balsam nie tylko pielęgnuje i koi, ale również "leczy" spierzchnięte wargi, wygładza, nadaje dyskretny połysk, gdy posmaruję usta wieczorem, rano czuję, że nadal jest.
Zapach waniliowo-ziołowy, bardzo ładny, ale nienachalny. Konsystencja zbita, przez co nie można go nałożyć w nadmiarze i nie pozostaje na palcach (jak to się dzieje na przykład przy Born Lippy The Body Shopu). Forma kosmetyku - w pudełeczku - również mi nie przeszkadza.

Nie znalazłam wad chociaż bardzo szukałam :DUżywam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

szkoda, że nie jest w sztyfcie

Chciałabym, żeby ten balsam był również dostępny w wersji w sztyfcie. Zdecydowanie nie jestem zwolenniczką produktów do pielęgnacji ust w słoiczkach. Bo to niepraktyczne, niehigieniczne, nieporęczne.
Bardzo podobają mi się walory pielęgnacyjne tego balsamiku, nie dość, że chroni usta to jeszcze, dzięki dodatkowi mentolu daje uczucie mrowienia a tym samym delikatnie powiększa usta:) Pozostawia delikatny ochrony film na ustach, zapewnia dyskretny połysk wargom. Byłby idealny do pracy, no, ale to wydłubywanie paluchem kosmetyku mnie denerwuje :(
Na zewnątrz, przy kiepskiej pogodzie sprawuje się średnio, chyba jest trochę za "wilgotny" dla warg, by je dostatecznie chronić zimą. Trochę kojarzy mi się z Carmexem, ale ma dużo przyjemniejszy zapach i smak :)

Używam tego produktu od:ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:z 3?

Świetny!

Bardzo dobry balsam. Najlepszy, jaki dotąd miałam. Niestety byłam ostatnio w Sephorze i powiedziano mi, że go wycofali. Jestem załamana. Kupiłam jakiś inny i dostałam uczulenia. Ten był świetny.
Dobrze nawilżał. Pozostawiał przyjemne uczucie
chłodu na ustach.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.

nie dla bardzo suchych ust

Na początku tez się nim zachwycalam. Piękny zapach, genialna konsystencja, świetne nawilżenie. Aż przyszedl czas, kiedy moje usta naprawdę potrzebuja nawilżenia - są suche jak pergamin i pękają. Używałam regularnie tego balsamu i zastanawiałam się dlaczego nie mogę sobie poradzić z suchością. Gdy tylko zmieniłam balsam na inny, problem suchości znikł. Werdykt - balsam Sephory nie nadaje się dla suchych ust. Jako codzienny składnik pielęgnacyjny dla ust, ktore nie mają problemow będzie jak znalazł. ja z niego rezygnuję. zawiodłam się na nim, ponieważ myślalam, że podoła.

cena niska i duuuuża wydajność - to jegoo plusy.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie całe 1

Moje KWC

Przerobiłam już dużo balsamów do ust, ale jestem zdania że ten jest najlepszy, bo wszystko w nim jest na szóstkę: opakowanie (estetyka), zapach, konsystencja, właściwości pielęgnacyjne.
Jedynie z aplikacją może być kłopot (przy dłuższych paznokciach), ale na szczęście to nie mój problem ;)

ps Szkoda, że tak zdrożał - ja kupowałam za 12 zł (teraz 19).
ps2 Szkoda, że wycofali <zła>.
Używam tego produktu od: październik 2007

The best!!

Jak dla mnie KWC!Nie potrafię się bez niego obyć...jestem uzależniona od jego zapachu,konsystencji i uczucia przyjemnego chlodku :) Co najważniejsze nie jest za tlusty i nie zostawia filmu na ustach,więc zawsze stosuję go pod blyszczyk czy pomadkę.
Stosuję go codziennie parę razy od 2 miesięcy i w ogole go nie ubywa ;)

Od momentu kiedy go odkryłam nic mnie nie przekona do innych pomadek,bo żadna się do balsamiku nie umywa! A stosowalam oczywiscie i bebe i nivea wszelkiego rodzaju i maści.The best!!

Polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiące

mój niezbędnik

"Ukradłam" ten specyfik swojej mamie, kiedy zapomniałam swojego balsamu i zaczęły mi wysychać usta... i już się z nim nie pożegnałam. Mam go zawsze i wszędzie przy sobie, ma neutralną konsystencję i pomimo nieco drażniącego zapachu jest rewelacyjny. Idealnie nawilża usta, dobry jako baza pod szminkę czy błyszczyk, dobrze się wchłania i - przynajmniej dla mnie - wydobywa mój naturalny kolor ust. Do tego jest kosmicznie wydajny. Uwielbiam go.

Używam tego produktu od: jesień 2007
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1!

mój niezbędnik!!!

Mój ukochany niezbędnik!!! mam go zawsze czy słońce, czy mróz, zawsze i wszedzie...Jest to świetny produkt, nawilża, wygładza i powiększa !!! o dziwo powiększa! usta są apetyczne i piękne. Zuzyłam już pięć sztuk, dla mnie must have zwłaszcza na urlop. POLECAM!!!
Cena jest rozsądna, spełnia oczekiwania :)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opak.