Octagon Investment Holdings, Och! - Dezodorant do ciała

Octagon Investment Holdings, Och! - Dezodorant do ciała

Pachnące dezodoranty w sprayu do ciała dla kobiet. Dostępne w zapachach:
- Craze - głęboki zapach kwiatowy połączony z żywicami, zapachem piżma i świeżych traw
- Secret - nowoczesny, kwiatowy akord z zieloną owocową nutą zapachową, połączony z jaśminem i różą
- Curiosity - nowoczesny, owocowo-kwiatowy zapach na bazie świeżej cytryny
- Harmony - kwiatowy zapach o świeżej nucie bergamoty i grejpfruta delikatnie wymieszany z wanilią i piżmem
- Sunrise - świeży, owocowy zapach z odcieniem cytryny i czarnej porzeczki, łączy subtelnie żywiczny aromat drzewa sandałowego i mchu
- Mirage - rześki, ostry owocowo-kwiatowy zapach połączony z zapachem piżma i drzewa cedrowego
- Tahiti Special
- Bora Bora
- Sumatra Green
- Hawaii Mist

Cena: ok. 4 zł / 150 ml

Tylko zapach:)

Źle mi się kojarzy ten dezodorant, bo akurat byłam u mojej kochanej babci, gdy źle się czuła:( i nie miałam ze sobą swoich kosmetyków, oprócz tego co mama zawsze w torebce:)(puder w kamieniu Constance Carol,korektor z Avonu i błyszczyk). Tego dezodorantu babcia używa, pewnie głównie ze względu na cenę;) Miała zapach ten Craze właśnie. Zapach jak na taką cenę, to całkiem przyjemny i długo trzyma się na skórze!!!Rozpyla się w porządku, szybko się wchłania. Zapach czuć praktycznie cały dzień, mimo stresu i strachu. Co prawda plamy od potu są widoczne, ale nigdzie nie pisze że to antyperspirant. Ostatnio babcia zamieniła ten zapach na inny-taki z letniej serii i też jest przyjemny:)