Calvin Klein, Obsession Men EDT (Woda toaletowa)

Calvin Klein, Obsession Men EDT (Woda toaletowa)

Prowokujący i niepokojący zapach dla mężczyzn pełnych życia. Dynamiczny i tajemniczy, bardzo męski
i oszałamiający.
Głowa: grejpfrut, lawenda, cynamon, bergamotka, limonka, mandarynka, kolendra
Serce: mirt, drzewo, sosna, jaśmin, szałwia, czerwone owoce, gałka muszkatołowa, goździk ogrodowy
Podstawa: piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, bursztyn, wetiweria, paczuli

Cynamonek

Ładna męska perfuma z cynamonową nutą. Zapach dość intensywny, jednak stosowany z umiarem całkiem fajnie pachnie i długo się utrzymuje, ja przynajmniej czuję go ok. 3dni.

Najlepszy męski Calvin Klein...

Oceniam wersję sprzed ok. 12 lat.

Obsession for Men, sygnowany teoretycznie dla mężczyzn, jest idealnym uniseksem. Na skórze kobiety pachnie wyśmienicie, długo, mocno - i wcale nie samczo.

Na mojej - męskiej skórze - w zasadzie nie zmienia swojej barwy. Jest to, jak mniemam, mający nawiązywać do równie legendarnej "Obsesji" dla kobiet, słodziak, opatulony zgrabnie ambrą, drzewem sandałowym i przyprawami (głównie - cynamonem i wanilią), okraszony na wstępie sporą dawką ziół i cytrusów.

Trwałość - wyśmienita - na mnie wynosi 12 h. Projekcja - doskonała przez 4 h, bardzo dobra przez pozostałe 8 h.

Przyznam szczerze - nie wiem, kiedy męska "Obsesja" przeszła reformulację - pewien jestem natomiast, że do tego doszło. Nową wersję testowałem kilkukrotnie - chcę o niej zapomnieć, chcę zachować w moim umyśle ten zapach takim, jakim go zapamiętałem po raz pierwszy - mocny, przenikliwy i cholernie (przepraszam za wyrażenie, ale inne nie przychodzi mi do głowy) zmysłowy.

Ocena dotyczy wersji sprzed reformulacji, w przeciwnym razie musiałaby zostać drastycznie obniżona.

Używam tego produktu od: Od 2002 r
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie 100 ml - pozostały resztki i bardzo dobre wspomnienia

Super zapach mocny i trwały polecam

Zapach jest mocny bardzo przyjemny i długo się utrzymuje na ciele i ubraniach!! Kupiłem w ciemno ładnie wygladał a czytałem o nim , że jest trwały kupiłem i nie żałuje!!!!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki 125ml

Margot Robbie Calvin Klein

super zapach

Kupiłem ten zapach troche w ciemno, gdyż nie dało sie go u mnie w mieście powąchać - Rossman nie oferuje mozliwosci wąchania tych droższych perfum.
Jednakze były na przecenie z 250 zł na 100 zł za 125 ml.
Pierwszy niuch i pomyslalem sobie ale sie wkopałem, wydał mi sie bardzo słodki, za słodki...
Jednak po chwili ta słodkość opada , ukazując ciepłe, miłe oblicze, nawet zlekka nonszalanckie.
Zapach trzyma sie u mnie na skórze około 6 godzin minimalnie, czasem nawet do 8.
Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze 125 ml opakowanie

Piernik

Boże Narodzenie! Pierniczki na choince! Co i piernik, i iglaki czuć. Fajne to jest!:) Ale Święta, Święta i po Świętach - tak samo można by rzec, że Obsession, Obsession i po Obsession. I tyle w tym temacie.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: testy

Jedyny CK godny polecenia

W 100 % zgodzić się muszę z jedną z poprzedniczek która napisała, ze to jedyny ck godny polecenia. Zapach znam ok 15 lat a sam używam od ok 8 - oczywiscie na przemian z innymi ale ten zapach zawsze jest obecny na półce..i w przy koncówce kupowany od nowa :)
Trwałość znakomita. Przylega do skóry na wiele godzin i pozostaje na ciuchach o dziwo nawet po wypraniu.
Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam...ok 7 x 125ml

Pachną jak Lasy i Drzewa

Dokładnie to co w nagłówku. Pachną lasem, drzewami, i KORĄ.

Takie mam skojarzenie gdy je za każdym razem czuję. To jedyny zapach męski który lubie, reszta wydaje się taka "wannabee", if ya know what I mean...
Chłopak/Mężczyzna o posiadaniu ich, jest dojrzały i WISE, mądry. Może nawet pełen pasji ?

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: próbka

Orientalny

Wspaniały zapach, jakby stworzony dla mnie. Pięknie rozwija się na skórze, człowiek nie może się doczekać co będzie za chwilę. Jest tajemniczy, męski, prowokujący, orientalny, niebanalny, ciepły, ale nie słodki.
Jak dla mnie strzał w dziesiątkę, szukałem takiego zapachu.
Za opakowanie odjąłem gwiazdkę, bo mogłoby być lepsze. Jeśli chodzi o trwałość jest całkiem dobrze, wyczuwalny ok 6 godzin.
Używam tego produktu od:4 dni
Ilość zużytych opakowań:tester

Edycja:
Jednak to nie jest zapach z mojej bajki, co nie zmienia faktu, że jest bardzo ładny. Zapach jest jak dla mnie zbyt ciepły i momentami zbyt intensywny, potrafi zmęczyć. Trwałość jest dużo lepsza niż napisałem wcześniej, do 12 godzin, a przy skórze dodatkowo 3-4 godziny.
Flaszki się pozbyłem, bo jednak poznałem sporo zapachów, które bardziej do mnie pasują.

Rewelacja

Zapach orientalny,dla wrażliwego faceta,estety,intelektualisty,z drugiej strony ma drugą ciemną stronę...Niesamowicie uwodzicielski....Wiem z opinii kobiet..Ma duszę kusiciela..."Inteligentny szatan".
Trwałość dobra,później człowiek integruje się z tym zapachem,zapominając,że jest jego właścicielem...Używałem od 9 lat...Dwie butelki mi do tego starczyły,czasem ojciec i brat mi też lubił podwędzić...Używam teraz Armaniego,ale przy nim to niewinna igraszka...
Dal mnie rewelacja..Z serca wszystkim polecam...

Używam tego produktu od 2000

Mmmm, faaajny...

Zapach orientalny do szpiku kości, cynamonowy, korzenny i... słodki. Przynajmniej testowany na kobiecej skórze. Ma wspólną z damskim Obsession nutę, ale jest przystępniejszy, nie tak ostry, bliższy skóry. Baza mniej słodka, bardziej pudrowa, wciąż czuć przyprawy i wanilię. Muszę dokładniej potestować, moze się skuszę.
Buteleczka przeciętna

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

CałKiem, CalKiem

Zapach naprawdę ciekawy; eteryczny, zmysłowy, przesiąknięty seksem. Mimo swoich lat, dalej zachowuje swą niepowtarzalność. Przeznaczony dla mężczyzn, bez względu na wiek. Męskość wszak nie to nie stan fizyczny, to stan ducha!

Obssesion to moim zdaniem JEDYNY produkt CK warty polecenia. Jedyny dla mężczyzny, pozostałe perfumy to "drogie mydła w szklanym flakonie" (Eternity, Contradiction"), gimnazjalne zapaszki (CKIN2U), mało wyraziste okazy (Obssesion Night, Escape) lub "powiew lasu" (Truth, Man).Używam tego produktu od: Próbka
Ilość zużytych opakowań: Próbka

piernikowaty...

mężczyzna w tym zapachu to trochę stary piernik, tak jakby posypany przyprawą przeznaczoną do takiego ciasta... Zastanawiałam się do jakiego typu pasuje - ten ciepły, przyprawowy kulinarnie acz prosty zapach i zobaczylam Seana Conery... Starszy, postawny z tym swoim dobrotliwym, nieco filuternym uśmiechem. Tak mógłby również pachnieć Swięty Mikołaj! Choć i tak męska wersja zapchu jest lepsza, ciekawsza od damskiej. Obydwa zbyt oczywiste, dopowiedziane, piernikowe z aspiracją do orientalnych. Pasują przed kominek, do ciepłych bamboszy.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: wielokrotne testy....