Oriflame, Colour Therapy, Energy Shower Gel (żel pod prysznic dodający energii)

Oriflame, Colour Therapy, Energy Shower Gel (żel pod prysznic dodający energii)

Nie tylko zapachy, ale także kolory wywierają duży wpływ na nasze samopoczucie. Koloroterapia - podobnie jak aromaterapia zyskuje coraz większą popularność, bo jest naturalną metodą przywracania równowagi w organizmie człowieka. Dlatego w żelach pod prysznic z nowej serii Colour Therapy połączono pachnące olejki z intensywnymi kolorami. W wersji żółtej znalazły się ekstrakty bergamotki i szałwii, które dodają energii, a żółty kolor żelu orzeźwia i pobudza.Sklad: aqua (water), sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, peg-120 methyl glucose dioleate, peg-7 glyceryl cocoate, glycerin, parfum (fragrance), citric acid, benzophenone-4, linalool, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, limonene, salvia officinalis (sage oil), citrus aurantium bergamia (bergamot fruit oil), ci 47005 (yellow 10), ci 15510 (orange 4)

nie warto.

Dla mnie ten żel ma praktycznie same minusy:
- nie pieni się
- zapach okropny
(myszówka poniżej napisała, że zapach jest cytrusowy, no niestety - żel pachnie szałwią i bergamotką, co zresztą widać w opisie)
- energii na pewno nie dodaje
- "glutowata" konsystencja
- wysoka cena jak za taką jakość

Plusy:
- jest (niestety!) wydajny

Więcej plusów chyba nie widzę.. Na pewno już nie kupię.

Używam tego produktu od: 1.5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno i ostatnie

NIE!!!

Żel nie pachnie a to jest dla mnie bardzo ważna rzecz podczas kapieli!
Nie jestem mniej orzeźwiona, ani pobudzona niż byłam (chociaż akurat nie liczyłam na to) chociaż .. Pobudzam się, ponieważ trudno się go otwiera i nie pieni się za bardzo :( denerwuję się przy tym i może dlatego jestem bardziej podudzona ;) Ale nie o to chodzi ;P
Cała ta seria jest "do bani". Wolę kupić żel za 5zł .. Są o niebo lepsze!
Nie polecam!

Używałam tego produktu kilka tygodni temu

Bardzo dobry

A ja jestem na tak i jestem bardzo zadowolona z tego żelu. Zapach jest naprawdę super pobudzający cytrusowy, fajna konsystencja żelowa ale gęsta. Wcale nie wysusza skóry, bardzo wydajny, fajne opakowanie.

Używam tego produktu od:kilku m-cy

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Super polecam

uważam, że żele z serii colour therapy są super;)
ładnie delikatnie pachną mają wygodne opakowanie które można zawiesic są takie fajne galaretkowate i dobrze się pienią;) na 100% kupie następne

Używam tego produktu od:1.5 mies

Nie podoba mi się. Zapach jest wg mnie brzydki i po użyciu żelu wcale nie poczułam się bardziej orzeźwiona, no chyba że po samym fakcie kontaktu z wodą :) Jedynym plusem dla mnie jest spora wydajność produktu i wygodne opakowanie, które można zawiesić pod prysznicem.

Używam tego produktu od:

Może być, nie jest zły

Używałam wszystkich wersji, zdarzyły mi się problemy z opakowaniem (feralne zamknięcie), ale przecież jest gwarancja i mozna oddać wadliwy produkt gdy wada wyjdzie w ciągu 10 dni. Zapachy są ładne, niezbyt intensywne, żele fajnie się pienią, generalnie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:roku

o nieee :/

Używałam koloru zielonego i żółtego. Nie polecam. Źle się pieni, zapachy także nie nadzwyczajne, a o jakiej kolwiek terapii mowy nie ma, te płyny nie odprężaja! Nie nie i ejszcze raz NIE.

Używam tego produktu od: miesiac