Versace, Blue Jeans Men EDT (Woda toaletowa)

Versace, Blue Jeans Men EDT (Woda toaletowa)

Versace Versus Blue Jeans to orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn. Włoska Riwiera, zachodzące słońce, lekki wietrzyk, spokojne morskie wody i Ty. Żaden inny zapach Versace nie potrafi wywołać takich żywych obrazów i wspomnień z wyjątkowego letniego urlopu. Najpierw zachwycą Cię rześkie cytrusowe esencje. Po chwili znikną i dają przestrzeń prostym tonom fiołka, jaśminu i lawendy. Na zakończenie poczujesz zapach rzadkich drzew, piżma i wetiweru, które działają uspokajająco na ciało i umysł.
Głowa: cytrusy, galbanum
Serce: fiołek, gałka muszkatołowa, lawenda, jaśmin, jałowiec
Podstawa: drzewo sandałowe, piżmo, wetiweria, cedr

Cytrusowy puder

W porównaniu do obecnych perfum męskich sygnowanych logiem Versace, Blue Jeans wyróżnia się niezwykle pozytywnie.

Mówiąc krótko, jest to pudrowo-cytrusowy zapach z ziołowymi elementami (które niestety są tylko tłem) i dość wyraźną fasolą tonka w bazie. Bardzo przypomina mi Hanae Mori HM.

Trwałość powyżej 8 h, projekcja bardzo dobra.

W dodatku, można go dostać w świetnej cenie (poniżej 65 zł za flakon 75 ml).

Nie do końca jest w moim typie, ale dla osób lubujących się w klimatach tzw. "fresh gourmand" - (Chanel Allure Homme Edition Blanche, Hanae Mori HM) - może to być strzał w dziesiątkę.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: Odlewka

Świetne perfumy o męskim zapachu

Sugerując się opiniami z tej strony kupiłem produkt w ciemno na wyprzedaży w Naturze za 65.99. Perfumy pachną pięknie, wszystkim dookoła się podobają. Zaczynam swoją przygodę z perfumami, ale podobają mi się bardziej niż terre d\'hermes, przynajmniej wiosną. Nie jest to narzucający się zapach wszystkim dookoła, ale pięknie pachnie dla osób stojących blisko Ciebie. Polecam!

Używam tego produktu od: tydzień

Ciepła wanilia

Ponad przeciętny zapach z niskiej półki cenowej w perfumeriach. Mój nos nie rozróżnia wszystkich składników i dla mnie przede wszystkim dominuje słodycz wanilii, natomiast przy swojej 7 godzinnej trwałości dość ładnie ewoluuje na skórze i łagodnieje. Ciekawie zapakowany z kształtnym flakonem i tandetnym korkiem. Dobre na jesienne spacery oraz zimowe południa, kiedy potrzeba zapachu rozgrzewającego. Przez pierwszą godzinę dość intensywna projekcja, później zapach gaśnie, co sprawia, że staje się lepszy w odbiorze.

Używam tego produktu od: listopada 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75 ml

Mexx Look up now

Pięknie i niedrogo...

Obok Adidas Active Bodies, Versace Blue Jeans jest kolejną zapachową perełką. Tani, jak barszcz, a swoją kompozycją urzeka mnie bardziej, niż połowa parokrotnie droższych zapachów w mojej kolekcji.
Pachnie urzekająco. Aromatycznie, trochę słodko, ale nie ocieka cukrem. Nie rozpoznaję składników, więc nie będę się wymądrzał. Faktem jest, że pięknie układa się na mojej skórze, bo zbieram za niego masę komplementów, a co ciekawe, w większości od...facetów :)
Blue Jeans jest dość mocny, więc aplikuję go oszczędnie, a mimo to, trwałość ma imponującą.
Gdyby kosztował 50, a nie 15 funtów, to i tak bym go kupował. To po prostu niezwykle udany zapach, i do końca życia nie zrozumiem, dlaczego taki tani.
Pomijając te rozterki, uważam, że Blue Jeans trzeba mieć. Jest po prostu... mniam...

A trawestując słynne słowa Winstona Churchilla:

Jeszcze nigdy, tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak niedrogiemu...

Amen...

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

interesujacy

Kupilam dla meza 75ml i zapach bardzo mu sie spodobal. Ma w sobie cos napewno, bo nawet moj tata, ktory jest milosnikiem jedynie drzewno-orientalnych zapachow i ubostwia wrecz Zirh Ikone stwierdzil, ze Blue Jeans Man mu sie podoba. Jest to raczej zapach dla mlodszych mezczyzn.

Świeży,tajemniczy i trwały

Musze powiedziec ze kiedy pierwszy raz zetknałem sie z tym perfumem miałem wprażenie ze wącham wode święconą lub Amol!!!!W dodatku flakon był dość "zabytkowy" jak dla mnie!Kupiłem go dosc przypadkowo gdyż wtedy wąchałem wiele zapachów i w chwili decyzji myślałem ze wybieram zupełnie inny zapach!
Po paru użyciach doszedłem jednak do wniosku ze produkt jest świetny,długo trzyma i cały czas rozwija na skórze nieskończoną palete zapachów.Na każdą pore roku i okazje.
Coś fantastycznego....!!

Jeden z najlepszych

Pierwszy markowy zapach. Okazję do powąchania cudownej nuty wanilii, piżma i cytrusów miałem we "Free Shopie". Przechodząc obok luksusowych Aqua di Gio, Farenheit, Allure i tracąc niemożliwą ilość bloterów (co poskutkowało bólem głowy) sięgnąłem po najtańsze perfumy. Akurat trafiłem na Versace, Blue Jeans.

Psiknąłem z ciekawości na rękaw jasno-kolorowej narciarskiej kurki. Pierwsza nuta niezbyt ciekawa, bardzo ciężka z wyraźną nutą słodkiej wanilii. Pomyślałem, że lepiej będzie wydać dwu krotność kwoty żądanej za Versace, BJ na JPG Le Male lub Gucci, Guilty for Man, niż na coś tak obarczającego spocony kołnierz koszuli.

Po kilkunastu minutach zachwycając się innymi drogimi zapachami, poprawiając włosy przez przypadek poczułem ciepłą, nieskazitelną, już nie tak słodką wanilię i cytrynę. Pierwsze wrażenie było takie, że chyba się mylę. To nie może być ten duszący Versace. Musiałem się upewnić.

Wstępując do jednego ze szczecińskich Rossaman\'ów zobaczyłem dziesięcio-centymetrową kiczowatą buteklę, 4 herby z głowami lwów i żółto - czerwony napis "Blue Jeans". Kolejna dawka na kolejny rękaw. Po 20 minutach doznania nie do opisania. Dałem "spróbować" go najlepszej przyjaciółce - nie mogła się oderwać.

Co do cech technicznych zapachu - niebieska ciecz w kształtnej jak Kolumna Zygmunta butelce z odpadający korkiem i powalającą trwałością - po 2 tygodniach dalej czuć wanilię. Kolega, który nie stroni od markowych perfum YSL, D&G, powiedział, że pachnę poprawnie i bardzo pasuje do mnie ten zapach - spokojnego, szczerego, inteligentnego chłopaka o dużych ambicjach. Powiedział też, że dobrze jest nie czuć swoich perfum - czego nie wiedziałem zalewając się Pumą lub Playboyem, bo wtedy wiadomo, że słodka woń unosi się w promieniu 50 cm.

Jest to toaletowa rozkosz o ile można ją tak nazwać. Rozkosz dla płci przeciwnej - kruchych blondynek i wysokich brunetek, których nie mogłem od siebie odgonić.

Pragnę też powielić informację o tym, że Versus to marka młodzieżowa Versace - można zobaczyć jak Donatella V. wychodzi na wybieg po pokazie równie niebanalnych kolekcji.

Są tanie i efektowne. Czego chcieć więcej dla miastowego nastolatka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75ml

Tanio, efektownie, efektywnie- czego chcieć więcej?

Armani, Versace, Boss, D&G - każdemu kojarzy się z luksusem, i pewnie większosci od razu przyjdzie na mysl "za cokolwiek sygnowane logiem owych marek trzeba słono zapłacić". Nie tym razem jednak...
Blue Jeans w pierwszym kontakcie mnie wręcz odrzucił. Wyszedłem wraz z wypsikanym papierkiem w głowie mając mysl: " To smierdzi, zresztą cóż można chcieć za 49 zł?". Drugą próbę powąchania podjąłem po paru minutach. I wtedy mnie, nie będę ukrywać olsniło. Dusząca, ciepła, intensywna woń cytrusowo- piżmowa, ustąpiła miejsca spokojniejszym nutom jałowca, cedru, tworząc kompozycję z którą nigdy się nie spotkałem, tajemniczą, seksowną (to już zdanie koleżanek, które mnie obwąchały), wyważoną, idealnie stonowaną, co najważniejsze, kompozycja ta wraz z kolejnymi nutami pachniała (i nadal pachnie) inaczej ( są tacy którzy twierdzą nawet, że nie są w stanie okreslić ile tak naprawdę zapachów ma w sobie Blue Jeans, i wcale im się nie dziwię).
Co do jakosci produktu...Zapach utrzymuje się cały dzien, a na ubraniach po wypraniu nadal jest wyczuwalny. Nie jest to woda okreslana mianem "żeby poczuć trzeba dużo nalać", dlatego jest bardzo wydajna.
Moim zdaniem perfumy przeznaczone są na cały rok, jesli umiejętnie ich będziemy używać. Spokojnie można "nosić" je zimą, jesienią i wczesną wiosną (piszę o stosowaniu zarówno na dzien jak i wieczór), gorącym latem za dnia, to samobójstwo (otoczenie może nie wytrzymać).
Podsumowując daję z pełną odpowiedzialnoscią najwyższą ocenę czyli 5. Nie odejmuję nawet kawałka gwiazdki za butelkę (która nie czarujmy się do najpiękniejszych nie należy), ponieważ w moim odczuciu perfumy mają pachnieć a nie wyglądać (po to je w koncu kupujemy). Jako nieliczne, nigdy mnie nie znudziły (a gdy już dorwę butelkę, używam ich bardzo często), nie sprawiły, że czułem się "nieswojo" (a to ma częste miejsce w kategorii perfum wieczorowych czy brnąc dalej tych intensywnych przeznaczonych na okres jesienno-zimowy). Nie można ich zaliczyć do "markowych smierdziuchów" , bo zapach jest naprawdę klasowy. Przysłowiowej kropki nad "i" dopełnia cena. W promocji w Rossmanie Blue Jeans kosztuje 49 zł za 75 ml, ceneo na dzien dzisiejszy pokazuje 70 zł - tyle własnie powinny kosztować markowe perfumy, cieszy mnie zatem że dom mody Versace jako pierwszy zrobił krok, do otwarcia się na "zwykły rynek" dając w genialnej cenie, to czym przez lata chełpili się bogacze- namiastkę luksusu, która każdemu się należy.

Ilość zużytych opakowań: 4 butelka w trakcie

Kremowo pudrowy

Mam juz chyba dosyc tej butelki, nawet nie zerkam w jego strone w drogerii, jednak czesto pytam kolegow czym tak pieknie, pudrowo pachna i skubaniec Versace jakoos mnie zawsze zaskakuje:) Nie lubie tego zapachu ot tak wachajac z butelki, wydaje mi sie wrecz banalny, jednak na mezczyznie po pewnym czasie jest taki przyjemny, kremowy, po prostu fajny.Używam tego produktu od:6 lat

Warto spróbować...

Świetny zapach, jedne z pierwszych oryginalnych perfum, które kupiłem. Wciąż mam do niego sentyment... Początkowo zapach słodko-pikantny, który później przeradza się w drzewny. Na mojej skórze bardzo trwały.
W dodatku w perfumeriach internetowych do kupienia za śmieszne pieniążki.
Polecam!!!

Używam tego produktu od:kilku lat

średniak

na początku przyjemny, nawet taki lekko świeżo-drzewny mi się wydał, ale potem to już tylko słodycz i to w dodatku szybko ulatniajaca sie. Zapaszek poprawny ale bez rewelacji. Butelka jak na Versace przystało ciekawa ale ocierajaca się o tandetę, wygląda jak plastikowa, już kolejna po Eau fraiche, nie pasuje mi takie coś. No i jest dostępna w rossmanie czyli ogólnodostępna wiec wiadomo, że może podobac sie masom skoro za niewielkie pieniadze można pachnieć czymś z wyższej półki, mam an mysli z półki nad adidasami i pumami ;) Trwałośc poniżej przecietnej.Używam tego produktu od:test
Ilość zużytych opakowań:test

Świetny zapach

Kupiłem ten zapach w ciemno. Okazało się, że był to bardzo dobry wybór. Zapach oryginalny, ma w sobie to "coś";) Jednak uważam, że na zimę troszeczke za zimny, zdecydowanie lepszy na początki wiosny:) Dużym atutem tego zapachu jest jego cena. W Rosmannie kosztuje 80-100zł, co jak na produkt tej klasy jest ceną naprawde niezłą. Tak więc gorąco polecam, dodatkowo kobietom bardzo się podoba:)