Naturals, Energising Peach & Almond Milk Night Cream (Odżywczy krem na noc `Brzoskwinia i mleczko migdałowe)

Krem zawiera wyciągi roślinne, nawilża i odżywia, rozpromienia i energizuje cerę.

ladnie pachnie - to wszystko!

Do twarzy? to jakaś pomyłka! po kilku uzyciach przeniosłam się piętro niżej - do twarzy za tłusty dla mnie, do ciała - bardzo ok nawet!!!

ładnie pachnie i niedrogi ale oceniając jako krem do twarzy to tragedia!!!!

dla cery suchej to może ujdzie?

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Kiepski krem, cudny zapach.

Zaznaczę na początek że mam wrażliwą cerę i AZS.
Potrzebowałam coś co lekko nawilży moją buzie i ją lekko odżywi. Niestety ten krem nie sprostał moim (nie wielkim) wymaganiom: tuż po nałożeniu moja twarz zaczęła płonąć! Tak mi się zrobiło gorąco w twarz że musiałam zaraz go zmyć. Stwierdziłam że może spróbuję innym razem, próbowałam kilka razy: na noc, na dzień, po użyciu toniku, bez użycia toniku, ale niestety zawsze mnie choć trochę uczulił, albo moja twarz "płonęła", albo tylko się czerwieniła ale zawsze coś było nie tak.

Obecnie używam kremu od czasu do czasu jako kremu do rąk, i mimo iż na dłoniach reakcji alergicznej nie zauważyłam, nie nawilżył ani nie odżywił skóry dłoni na zadowalającym poziomie.

Jedyny jego plus to przecudowny zapach, mogła bym go wąchać, i wąchać, i wąchać... Mleczko migdałowe i brzoskwinia... Kto nie powącha, ten nie zrozumie :D

Ale ogólnie niestety nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Dość dobry

Używałam go latem i jestem zadowolonaa.. Jest w formie lekkiego kremu. Lekka konsystencji sprawia, że krem jest wydajny. Stosowałam go ok.3-4 miesięcy! ;)

Plusy:

+ fajnie odżywiał
+ nawilżał
+ cudownie pachnie
+ atrakcyjna cena (ok.15 zł, a w promocji ok. 9)
+ wydajny

Minusów raczej nie ma.. ;)

Używam tego produktu od: jak wyżej

Jak makijażem powiększyć usta

kiepski!

Kupiłam skuszona cudownym zapachem, opisywanymi zaletami o raz niską ceną.

Niestety zawiodłam sie strasznie!

Zapach jest cudowny, ale to tyle pozytywów tego kremu.

Ani nie odżywia, ani nie nawilza, zero efektu.

NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Uroczy zapach

Zapach tego kremu jest wręcz boski:) Nie jest chemiczny, za co daję ogromny plus.
Jeśli chodzi o właściwości odżywcze, to nie są one zbyt wielkie. Co prawda trochę nawilża, ale nie jest to coś nadzwyczajnego. Pozostawia na skórze delikatny film, który sprawia, że cera wydaje się aksamitna w dotyku.
Jest wydajny i tani.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Dobry, ale...

Dobry kremik, lekka konsystencja, śliczny zapach choć to rzecz gustu, taniutki i na tym kończą się jego zalety ;D
Niestety nie zauważyłam aby moja skóra była odżywiona lub nawilżona.
Raczej już się na niego nie skusze..

Używam tego produktu od: 2miesięcy

w miare

Krem jest naprawdę bardzo wydajny zapach w pudełku jest jednak ładniejszy niż na twarzy .Nie powiem żeby był jakiś odżywczy ale nawilża i mi to wystarczy używam na noc i jest ok jednak stara wersja tego kremu była bez porównania lepsza.Tani

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

zero rezultaty

po pierwsze i przede wszystkim ten krem nie robi nic pozytywnego z moją skórą- totalnie nic. ani nie nawilża ani nie odżywia. tłusta masa, która trudno się wchłania i jak dla mnie- okrpnie pachnie!

Używam tego produktu od: 2 mcs

sentyment...i dobry krem

uwielbiam ten zapach,moge wachac i aplikować krem jak dziecko
niesamowity cudny aromat,naturalny,bardzo udany

nawilżenie bardzo dobre,jednak po jakimś czasie trzeba ponowić aplikację,zwłaszcza w przypadku skóry suchej

cena dobra

mimo,ze to kosmetyk avon,lubię go to jeden z pierwszych kremów do twarzy jaki kupiłam z tej firmy

Używam tego produktu od:dawno,z przerwami
Ilość zużytych opakowań:3-4?

Dosyć doby..

Więc tak kupiłam te krem, bo myślała, że będzie dobry - no i jest..
Dobrze odżywia i nawet nawilża... Cera wygląda bardzo ładnie po użyciu.. :)
ALE.. można go stosować tylko na noc, bo używając go w dzień twarz strasznie sie błyszczy.. I jeśli chodzi o moje cerę to zawsze gdy nim sie posmaruję, wyskakują mi drobne krostki (pryszcze).. :(
Ale kremik jest naprawdę fajny - godny polecenia.. ;)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy..
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1..

Nie na zimę

Krem ma przyjemny zapach (tak jak cała ta seria). POczatkowo byłam zadowolona ze stopnia nawilżenia, jednak teraz, gdy kaloryfery grzeją budze sie w nocy z uczuciem ściagniecia twarzy co jest bardzo nieprzyjemne. Nakładam go wiec 2 razy i wtedy jest ok. Tworzy taka dziwna powłoczkę na skórze... Mozna spróbować...
Ten kremik odłoże, niech poczeka to "cieplejszych" nocy, a tymczasem musze kupić innyu

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ciekawy :D

W porownaniu do tego na dzien jest lepszy.Uzywam tego na noc i na dzien.Konsystencja fajna,buzia po nim tez-rano mieciutka.Fajnie nawilza :D ladnie pachnie i cena w promocji od 8,90 zl do 9,90 zl naprawde fajny kremik :D

Używam tego produktu od:dlugiego czasu
Ilość zużytych opakowań: ok. 3