Color Trend, Lip Jam (Owocowy błyszczyk do ust)

Color Trend, Lip Jam (Owocowy błyszczyk do ust)

Owocowy błyszczyk do ust w słoiczku. Dostępny w smako-zapachach: jabłko i brzoskwinia

Cena: 21,90 zł / 10 ml

Cudowny

nie rozumiem tak negatywnych recenzji odcienia Apple, więc postanowiłam dodać swoją recenzję, jest to najlepszy błyszczyk jaki miałam. Na początki, kiedy aplikowałam go za dużo, nieładnie zbierał mi się na ustach, ale jak zaczęłam używać mniejsze ilości, tak żeby zabarwić usta - wglądał cudownie, śliczny czerwony i trwały! Nie wylewał się ze słoiczka i starczył mi na około rok. Do końca zachował śliczny zapach, podczas gdy odcień Peach wylewał się, na początku nawet ładnie pachniał, ale po jakimś czasie zaczął po prostu śmierdzieć. Nie dawał też koloru.
Szkoda, że już nie produkują Apple, nawet mojej babci się podobał i mi go zazdrościła.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie rozpoczęte

nie polecam

Kupilam ten blyszczyk kolezance bedac w liceum i potem bylo mi wstyd, jak moglam jej dac takie badziewie, fakt ona w ogole nie uzywala zadnych kosmetykow, ale jednak... Kupilam brzoskwiniowy. Kosmetyk strasznie lejacy, slabo nawilzal, jakiegos ladnego efektu tez nie dawal. Jej rowniez sie nie spodobal, bo w ogole go nie uzywala.

Używam tego produktu od: kupilam kiedy pojawil sie w katalogu
Ilość zużytych opakowań: test od kolezanki

brzoskwinia jest extra! :P

Mam brzoskwiniową wersję błyszczyku. Kolor jest bardzo ładny, delikatny, ciepły, transparentny, trwały. Błyszczyk nnie wysusza ust, a wręcz są one pełniejsze i bardziej wydatne. konsystencja lekko lejąca, ale bez problemu można go ze sobą nosić, bo wcale nie przelewa się w opakowaniu. Zapach budyniowy, całkiem przyjemny. Błyszczyk ma sporą objętość (10ml), a jest przy tym bardzo wydajny, wystarczy go nałożyć naprawdę niewiele, żeby uzyskać zadowalający efekt. Opakowanie mało praktyczne, bo trzeba maczać w błyszczyky palec, ale i tak nie zabieram za to gwaizdki. Bardzo porządny błyszczyk.:) Niestety teraz nie jest już dostępny w regularnej sprzedaży, sama kupiłam go w ofercie specjalnej.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Avon Mark - relacja

porządny

Kupiłam, bo zachęciła mnie cena i zapach brzoskwini. Szkoda, że zwrócił moja uwagę dopiero gdy był na stronie z wyprzedażami. Blszyczyk ma ładny brzoskwiniowy kolorek, nie zawiera drobinek. Zapach cudwonie brzoskwiniowy. Niestety, nie jest to moje KWC, gdyż denerwuje mnie to, że muszę do niego nosić pędzelek, a poza tym trzeba uważać, by sie nie rozlał, jak leży do góry dnem :/

Zaznaczam "nie wiem", bo z chęcią kupiłabym go, gdyby jeszcze kiedyś Avon sprzedawał ten błyszczyk.

zdecydowane NIE

Będę oryginalna i nie zamierzam chwalic tego blyszczyku,pomimo, ze dostalam brzoskwinię. Nie podobal mi sie ani kolor, ani zapach, a juz na pewno nie smak. Nie wiedzieć czemu po nałożeniu zaczęły piec mnie usta. Jak dla mnie-totalna porażka

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nie w tej wersji

Widzę, że opinie o tym błyszczyku są skrajne, Peach zbiera pozytywy, Apple negatywy. Ja stałam się "szczęśliwą" posiadaczką jabłkowego. Tak jak bardzo podoba mi się jego zapach i posmak, tak okropnie razi mnie kolor, jaki zostawia na ustach. Byłam cierpliwa, bo zapach mnie przyciągał, próbowałam wielokrotnie jakoś tak go nałożyć, żeby za czymś wyglądał, ale odpadłam jak moje kochanie zapytało co ja jadłam, że mam takie wymazane usta. Pokonał mnie ten błyszczyk. Czy kupię ponownie - daję "Nie_wiem", bo kto wie, może na wersję brzoskwiniową się skuszę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:ledwo muśnięte pierwsze

moj kwc

Na samym poczatku zaznaczam, ze jablkowej wersji nie probowalam i nie zamierzam. Jest to moj ulubiony blyszczyk z kilku powodow - ladny zapach (avonowa brzoskwinia ktora bardzo lubie), smak (slodki ale nie mdly), bardzo wydajny, bardzo dobra jakosc za przystepna cene (kupilam za 10 zl ale jest wart nawet tych 20), bardzo odpowiadajacy mi kolor - bez duzej ilosci drobinek, naturalny bez. Jedyny maly minus to to, ze nadaje sie jedynie do uzytku domowego. Ma idealna konsystencje do nakladania pedzelkiem - nie jest za twardy, dzieki czemu mozna w nim po prostu zanurzyc pedzelek a jednoczesnie odpowiednia gestosc sprawia, ze swobodnie sie rozprowadza. Poza domem zupelnie sie nie sprawdza - przelewa sie w sloiczku gdy jest wrzucony do torebki a nakladanie go palcem jest trudne. Nie utrzymuje sie niestety dlugo na ustach. Mimo wszystko szczerze polecam.

trudno określić...

Dostałam go w prezencie. Och jak ja nie lubię dostawac błyszczyków, nikt nigdy nie może trafic w odpowiedni kolor. Tak było tym razem. Na zdjęciu rzeczywiście wygląda na bardziej jasny (mam jabłkowy), a jest strasznie czerwony. Także smaruję się nim tylko po domu. Fajny zapach, nawet długo się trzyma... Nie wiem jak peach, ale czerwony jest starszny :P

No no no.. ;)

Jestem mile zaskoczona tym mazidełkiem ;). Trochę sie go obawiałam, bo pamiętałam że prawie wszystkie błyszczyki AVONu są przeokropnie słodkie. Ale ten - w porównaniu do innych - jest naprawde znośny :)
Dość długo się utrzymuje, dobrze nawilża, daje ładny, delikatny, półtransparentny kolorek (mam peach). Zapach jest cudny :) Konsystencja w sam raz - pomiędzy gęstą a lejącą :D Dzięki dużej pojemności powinien być wydajny. Pojemniczek jest ładny, ale jednak wolałabym żeby był dołączony pędzelek, bo nie uśmiecha mi się za każdym razem brudzić sobie palca, zwłaszcza jeśli nie miałabym gdzie go umyć. Ale ogólnie błyszczyk jest godny polecenia :) Ten dostałam, ale nie wiem czy kupię drugi bo lubię nowości :D

NIGDY W ZYCIU

Kupilam o zapachu jabkowym skusilam sie gdyz ktoras z dziewczyn napisala tu ze nie daje wcale kolorku.Odkrecilam a ten blyszczyk czerwony jak krew.Fakt zapach i smak cudo2wny ale Bardzo koloryzuje usta okropnie.Jak dla starycj bab taka koralowa czerwien

Świetny

to była miłośc od pierszego użycia;). Błyszczyk ma dobra konsystencje-ani nie zagęsty ani nie za rzadki, mam kolor Peach i jest naprawde ładny i delikatny, lekko mieni sie na ustach, sam kolor nie jest ostrym pomarańczem z czego byłam zadowolona. Łatwo się rozprowadza oraz wygładza usta. Słoiczek jest wygodny i miły dla oka;) Zapaszek może ciut za słodki ale ogólnie przyjemny. Produkt naprawde godny polecenia=)

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych jakich do tej pory używałam.Troszkę kojarzy mi się z moimi ulubionymi błyszczykami pielęgnacyjnymi z Body Shopu,też w słoiczkach.Pięknie pachnie (mam brzoskwinię), dobrze smakuje i przede wszystkim świetnie nawilża.Na ustach prezentuje się bardzo naturalnie pomimo lekkiego koloru.Moim zdaniem ideał na zimę.Z racji tego ,że jest to bardziej kosmetyk pielęgnacyjny niz kolorowy, nie utrzymuje się na ustach długo, raczej do godziny, potem jest niezgędna kolejna aplikacja.
Trzymam go w torebce i jeszcze się nie wylał. Konsystencja w sam raz.Z pewnością kupię jeszcze ten jabłkowy.