Hairmilk, Mleczny szampon do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk, Mleczny szampon do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczny szampon pielęgnujący stworzony specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

Przyjemny szampon

Mam ten szampon od niedawna, ma ładny zapach podobny do kremów Nivea, który kojarzy mi się z dzieciństwem. Po użyciu włosy również ładnie pachniały, były przyjemne w dotyku, takie delikatne. Sądzę, że odpowiednio nawilżyły włosy. Stosując z odżywką daje odpowiedni efekt nawilżenia.

Szału nie ma, nie zachwyca.

Nivea ma jedynie dobre zaplecze marketingowo-reklamowe, bo ich produkty szałowe nie są. Szampon jak szampon, nie robi nic spektakularnego z włosami. Owszem, oczyszcza włosy, ładnie pachnie, ale nic poza tym. Myślałam, że jeśli jest na bazie mleka i jest tak reklamowany to działa jakieś cuda, ale pomyliłam się. No cóż, mam go razem z odżywką, zużyję do końca, ale wątpię, że wrócę do niego ponownie, bo nie zrobił na mnie wrażenia. Dobrze, że kupiłam go na promocji, bo za normalną cenę to byłoby mi szkoda kasy.

Zdecydowanie nie

Szampon nie jest dla mnie, a szkoda bo uwielbiam zapach nivea :(
Dawałam kilka szans i nic, po umyciu włosy były oklapniete i szybko przetłuszczały się. Już rano gdy obudziłam się moje włosy od nasady były tłuste i musiałam myć ponownie.

Coś jest nie tak...

Mimo wielu dobrych opinii, bardzo się na nim zawiodłam. Oczekiwałam nawilżenia, gładkich włosów - otrzymałam siano. Włosy po jego użyciu są szorstkie i okropnie się plączą. Nawet po użyciu maski włosy nie są w takim stanie, w jakim są przy użyciu innych szamponów.

Grzywka na jeden wieczór

Dobry produkt

Kupiłam go po wypróbowaniu próbki, którą dostałam kiedyś jako gratis w kinie. Ma dość wodnistą konsystencję więc trzeba uważać żeby go nie rozlać, jego zapach jest przyjemny i dość długo się utrzymuje na włosach. Po umyciu przy jego użyciu włosy są sypkie, nawilżone i bardzo dobrze się je rozczesuje. Pełnowymiarowe opakowanie kosztuje ok 12-13 zł. Przyznam szczerze, że na początku strasznie spodobały mi się te szampony, po kilku użyciach byłam zachwycona, jednak przy dłuższym stosowaniu miałam wrażenie, że moje włosy stają się obciążone. Teraz stosuję ten szampon na zmianę z innym i przy rzadszym stosowaniu spisuje się świetnie

Super seria

Stosuję razem z odżywką. Efekt bardzo zadowalający. Szampon spełnia swoje zadania, dobrze myje, nawilża, nie plącze włosów. Uważam, że produkt może stosować każda osoba do swoich włosów i napewno nie zaszkodzi.

Poniżej oczekiwań

Gdy przeczytałam na opakowaniu, że szampon jest przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych, niestety włożyłam go do koszyka. Mimo iż nivea już tyle razy mnie zawiodła w ostatnim czasie, znów dałam jej szansę.
Niestety - włosy są jeszcze bardziej suche. bez połysku. Ale plus za ładną butelkę, oraz nazwę "hairmilk - mleczny szampon" - od razu chce się spróbować...

Przyjemny szampon o ładnym zapachu

Całkiem przyjemny, klasyczny szampon.
Co mi się spodobało - ładny zapach kremu nivea, biała mleczna piana. Dobrze myje, pieni się, zostawia włosy czyste, ale nie suche, miękkie w dotyku. W zasadzie robi to, co szampon ma za zadanie robić, czyli dobrze myje włosy, ale mam wrażenie, że działa lekko pielęgnująco, na pewno nie zostawia włosów wysuszonych czy sianowatych, jak niektóre szampony. Moje włosy wymagają po każdym myciu odżywki, niestety nie mam tego szczęścia żeby wystarczyło im samo mycie ;) ale jednak po użyciu tego szamponu włosy zawsze były dobrze nawilżone, nie sprawiały wrażenia przesuszonych, dlatego dobrze oceniam jego działanie. Ostateczna ocena to 4 - ze względu na zawartość SLES, preferuję jednak szampony bez siarczanów i odkąd zaczęłam ich używać, zdecydowanie wolę je od klasycznych. Ale dla mniej wymagających - polecam.

Rewelacja

Od razu po wejściu na rynek musiałam go kupić... zapach kremu nivea zawsze zachwyca, co oczywiście jest zaletą tego szamponu. Już po pierwszym użyciu zakochałam sie w tym, jak aksamitnie się pieni i gdy osuszam włosy ręcznikiem od razu czuć, jakie są delikatne. Moje włosy są raczej mało elastyczne, zawsze marzyłam żeby mieć je lekkie i lejące. Po wyschnięciu uzyskałam wymarzony efekt, są lekkie, delikatne i dobrze się układają. Mam drugą butelkę ale na pewno powrócę do niego gdy ta się skończy.

Pielęgnacja na niby

Mama słabość do granatowej serii Nivea, szampon kupiłam zaraz po wejściu na rynek
początkowo byłam zachwycona
piękny zapach
wydajny
włosy wydawały się zadbane, no właśnie wydawały
niemiłosiernie przesuszył mi włosy
dużo szybciej się przetłuszczały
po tygodniu używania miałam wrażenie niedomytych
szkoda

Hairmilk

To istne spa dla moich włosów ! suche zniszczone farbowaniem przy użyciu tego szamponu stały się cudownie miękkie, odżyły, łatwo się rozczesują . Są po prostu olśniewające

Bardzo fajny szampon.

Nivea kojarzy mi się z moim ulubionym kremem do twarzy Soft, który jest stosunkowo nowym odkryciem dla mojej cery. Nie ukrywam, że bardzo się polubiłam z nim, dlatego postanowiłam sprawdzić, czy produkty tej marki będą się nadawać też dla innych części mnie - wybrałam więc szampon o przepięknym, mlecznym zapachu, którym mnie urzekł.

Do tej pory użyłam go kilka razy - może i mało, jednak do wyrobienia sobie opinii o nim wystarczy. Na efekty dłuższego stosowania poczekam do końca opakowania i wtedy zobaczę, czy moje zdanie się zmieni. Na pewno mogę powiedzieć, że ma cudowny zapach. Taki delikatny, mleczny i kremowy - cudo.
Może ma odrobinę zbyt lejącą konsystencję - nie pogniewałabym się, jakby był ciut gęstszy.

Co mogę powiedzieć o skutkach stosowania? Potrafi dobrze umyć moje włosy - po umyciu ślicznie pachną, ale i czuję, że są delikatne, lekkie i przyjemne w dotyku. Nie są obciążone. Trochę za szybko się przetłuszczają... Może jest to spowodowane zmianą szamponu - poczekam, zobaczę co będzie dalej. Obecnie będę go stosować dalej i czekać na to, jak będzie się lubił z moimi kłaczkami.

Fajny choć nie rewelacyjny

Dość przyjemny szampon. Podczas użytwkowania powala swoim ponadczasowym zapachem. Wielki plus za miękkość którą wyczuwam już podczas mycia oraz która utrzymuje się podczas rozczesywania włosów. Jedynym minusem jest ciut szybsze przetłuszczanie włosów jednak nie tak wielkie jak odnotowałam używając innych szamponów Nivea.