Hairmilk, Mleczny szampon do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk, Mleczny szampon do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczny szampon pielęgnujący stworzony specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

Pielęgnacja na niby

Mama słabość do granatowej serii Nivea, szampon kupiłam zaraz po wejściu na rynek
początkowo byłam zachwycona
piękny zapach
wydajny
włosy wydawały się zadbane, no właśnie wydawały
niemiłosiernie przesuszył mi włosy
dużo szybciej się przetłuszczały
po tygodniu używania miałam wrażenie niedomytych
szkoda

Hairmilk

To istne spa dla moich włosów ! suche zniszczone farbowaniem przy użyciu tego szamponu stały się cudownie miękkie, odżyły, łatwo się rozczesują . Są po prostu olśniewające

Bardzo fajny szampon.

Nivea kojarzy mi się z moim ulubionym kremem do twarzy Soft, który jest stosunkowo nowym odkryciem dla mojej cery. Nie ukrywam, że bardzo się polubiłam z nim, dlatego postanowiłam sprawdzić, czy produkty tej marki będą się nadawać też dla innych części mnie - wybrałam więc szampon o przepięknym, mlecznym zapachu, którym mnie urzekł.

Do tej pory użyłam go kilka razy - może i mało, jednak do wyrobienia sobie opinii o nim wystarczy. Na efekty dłuższego stosowania poczekam do końca opakowania i wtedy zobaczę, czy moje zdanie się zmieni. Na pewno mogę powiedzieć, że ma cudowny zapach. Taki delikatny, mleczny i kremowy - cudo.
Może ma odrobinę zbyt lejącą konsystencję - nie pogniewałabym się, jakby był ciut gęstszy.

Co mogę powiedzieć o skutkach stosowania? Potrafi dobrze umyć moje włosy - po umyciu ślicznie pachną, ale i czuję, że są delikatne, lekkie i przyjemne w dotyku. Nie są obciążone. Trochę za szybko się przetłuszczają... Może jest to spowodowane zmianą szamponu - poczekam, zobaczę co będzie dalej. Obecnie będę go stosować dalej i czekać na to, jak będzie się lubił z moimi kłaczkami.

Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

Fajny choć nie rewelacyjny

Dość przyjemny szampon. Podczas użytwkowania powala swoim ponadczasowym zapachem. Wielki plus za miękkość którą wyczuwam już podczas mycia oraz która utrzymuje się podczas rozczesywania włosów. Jedynym minusem jest ciut szybsze przetłuszczanie włosów jednak nie tak wielkie jak odnotowałam używając innych szamponów Nivea.

Dobry

Szampon pięknie pachnie, spełnia oczekiwania producenta, nawilża wlosy na długo, ułatwia rozczesywanie, włosy po umyciu są miękkie, lśniące, bardzo miłe w dotyku Bardzo się polubiliśmy,

Hairmilk Nivea Szampon

Produkt Nivea Hairmilk na lekka, przyjemną konsystencję, która nie obciąża włosów. Włosy są lekkie i świeże. Szampon ma ładny, niedrażniący zapach.
Z pewnością nie podrażnia ani nie uczula ze względu na swoją delikatną konsystencje. Jednak dla moich włosów odrobinę za delikatny.

Nie powala ale ......

Szampon jest po prostu dobry, ale urzekł mnie jego zapach który towarzyszy mi po umyciu głowy przez dobre kilka godzin. Nie ma co się spodziewać od szamponu spektakularnych efektów ale delikatnie nawilża i odżywia. Jestem z niego zadowolona i kupię go ponownie.

Nie najlepszy, a wrecz slaby.

"regeneruje wlosy bez obciazania" hm... troche sciema, bo moje wlosy wlasnie po tym szamponie wygladaja nieco gorzej :/
Nie podoba mi sie konsystencja, jest zbyt leista. Szampon dobrze sie pieni. Zapach jest ok.
Dzialanie, jak juz wspomnialam-kiepsko. Po umyciu moje wlosy wygladaly jakbym je zle splukala, byc moze szampon dodaje az takiego blasku i dla wlosow suchych bedzie to plus, nie wiem-mi sie to nie podoba.

super nawilżenie

Szampon bardzo kremowy, delikatny , zapach typowy dla Nivea, czy dla mnie super :) przede wszystkim nie obciąża włosów, po umyciu są delikatne i nie puszą się.

Dobry szampon

Szampon kupiłam zupełnie "w ciemno " nie czytając opinii o nim :)
Hairmilk to po prostu dobry szampon jakich wiele, ładnie wygładza, lekko nawilża, jednak przy moich dość cienkich włosach, codziennie mycie spowodowało ich obciążenie, musiałam stosować go co kilka dni i było ok :)

Szampon dobrze myje, ma delikatny zapach, jestem na tak, ale następnym razem wybiorę wersję stricte do włosów cienkich^^

Świetny produkt

No to jest jeden z moich ulubionych szamponów. Włoysy moje po nim są gładkie, takie bardziej lejące, Świetnie się pieni - co dla mnie est dużym plusem, ponieważ jest bardzo wydajny. Mam włosy suche, rozjaśniana,e takie sianowate i sprawdził się rewelacyjnie na moich włosach.

Dobry produkt.

Bardzo ciekawy produkt. Zaciekawiła mnie jego szata graficzna i od razu wylądował w moim koszyku. Jeśli masz suche włosy to możesz liczyć na odżywienie cebulek i poprawę wiotkości włosów. Do tego przepięknie pachnie :)