Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hairmilk, Mleczny szampon do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk, Mleczny szampon do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczny szampon pielęgnujący stworzony specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

W miarę dobry

Kupiłam ten szampon jak tylko pojawił się w drogerii zachęcona przez kasjerkę, ale również przez obietnice producenta i wszechobecną reklamę (plakaty, reklamy TV itd). Moje włosy są dosyć wymagające i nie wszystkie głośne w blogosferze kosmetyki im służą, niemniej jednak postanowiłam go wypróbować. Polubiliśmy się nieco, choć jak widać opinie na jego temat są mocno podzielone. Według mnie ma on swoje wady, ale również zalety, o których postaram się napisać.

OPAKOWANIE

Typowe dla szamponów Nivea. Kolorystyką przypomina kultowy krem tej marki. Szata graficzna jest prosta i stonowana. Fajnie, że poszczególne wersje tego szamponu mają nieco inną kolorystykę, ponieważ ułatwia to znalezienie szamponu odpowiedniego dla danego typu włosów i sprawia, że trudno się pomylić. Zamknięcie na klik jest praktyczne. Butelka dobrze leży w dłoni podczas mycia, nie wyślizguje się. Na opakowaniu znajdziemy wszelkie informacje, które pomogą w doborze odpowiedniej wersji szamponu.

SZAMPON

Samym zapachem już mnie oczarował - jest to zapach kremu Nivea, ale połączony jeszcze z innymi nutami, intensywny i bardzo przyjemny. Szampon jest nie za gęsty i nie za rzadki, ot taki w sam raz, nie przelewa się przez palce, ale też nie mamy problemu z jego wydobyciem. Ma barwę białą, co już kojarzy się z mlekiem. Nałożony na włosy w niewielkiej ilości intensywnie się pieni. Moje włosy są suche na końcach, a przetłuszczające się u nasady dlatego ważne jest dla mnie zarówno solidne oczyszczenie jak i odżywienie. Ten szampon spełnia oba te zadania - dokładnie oczyszcza skórę głowy i pielęgnuje włosy. Nie powoduje wysuszania, ale za to plącze je. Po umyciu włosy są miękkie i gładkie w dotyku, choć rozczesanie ich jest trudne, nawet z odżywką nałożoną po szamponie. Nie zauważyłam obiecywanej regeneracji i intensywnej pielęgnacji, w tej kwestii jest neutralny, ale od tego są maski i odżywki. Szampon nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów, zgodnie z obietnicą producenta nie obciąża ich nadmiernie. Szampon jest wydajny, obecnie można go nabyć na licznych promocjach. Uważam, że warto spróbować, choć dla mnie nie jest to ideał.

PLUSY
+ śliczny zapach
+ dokładnie oczyszcza
+ nie wysusza
+ sprawia, że włosy są miękkie w dotyku i gładkie
+ wydajny
+ tani

MINUSY
- plącze włosy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1608451].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozumiem zachwytu - przereklamowany i istne siano na głowie

Naprawdę nie rozumiem zachwytu- jak w tytule.
Kolejny raz przekonałam się, że kosmetyki Nivea są po prostu do D.
Na plus wydajność i zapach. Na minus - włosy przetłuszczają się po nim bardziej, włosy są sianowate i trudne do rozczesania, dosłownie mnożą się na głowie tworząc istne siano na głowie. Nie ma mowy o żadnej regeneracji. Istny detergent w czystej postaci.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607926].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry szampon

Lekki szampon, który nie obciąża włosów, nadaje im niesamowitą miękkość, Konsystencja jest dość gęsta moim zdaniem, co oceniam pozytywnie. Szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni, na plus zasługuje też skład za zawartość mleka.
Opakowanie wydajne, gdyż po dwóch tygodniach nie odczułam zbytnio zniknięcia kosmetyku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602401].usefull || 0 }}% pomocna.
Batiste

Super produkt

To mój pierwszy produkt Nivea do włosów.Dotąd używalam kosmetyków do pielęgnacji ciała dlatego tym chętniej wypróbowałam szampon aby przekonać się czy będzie to produkt który również spełni moje oczekiwania i faktycznie nie zawiodłam się.Szampon ma delikatny zapach,nie nachalny ale wyczuwalny,który utrzymuje się dość długo na włosach.Bardzo dobrze się pieni i oczyszcza włosy przygotowując je do dalszej pielęgnacji dedykowaną odżywką.Mam włosy suche i raczej puszące się a ten produkt naprawdę je ujarzmił i nie tylko nadał blasku ale również zapobiegł puszeniu.Włosy w dotyku są delikatne,miękkie i naprawdę lśniące.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597721].usefull || 0 }}% pomocna.

Szampon Hairmilk od Nivea

Nie często zdarza się, że po użyciu samego szamponu czuję pozytywne efekty - a w przypadku szamponu Nivea tak właśnie jest. Włosy po umyciu są miękkie i nie kołtunią się - idealnie przygotowane na odżywkę. Szampon jest bardzo wydajny i mimo długich włosów nie potrzebuję wiele produktu by czuć, że włosy są dobrze umyte. Bardzo podoba mi się jego zapach - taki subtelny i inny od wszystkich, jakie do tej pory używałam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597266].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniałość w mlecznym wydaniu

Podchodziłam sceptycznie do mlecznego szamponu lecz zaskoczyło mnie w nim chyba wszystko i zakochałam się już po pierwszym myciu włosów. Jest delikatny i miły a włosy stają się zadbane jak profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596411].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon !

Dostałam do przetestowania szampon Hairmilk od Nivea. Jestem bardzo mile zaskoczona. Szampon przepięknie pachnie, zapach utrzymuje się dość długo na włosach, dobrze się pieni i usuwa zanieczyszczenia ze skóry głowy. Włosy po umyciu są pachnące i miłe w dotyku :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594916].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Miałam okazję przetestować szampon Hairmilk do włosów normalnych od Nivea. Szampon ma piękny zapach który dość długo utrzymuje się na włosach, idealną konsystencję, dobrze się pieni, dobrze spłukuje.
Początkowo produkt w połączeniu z dedykowaną odżywką zrobił na mnie na prawdę dobre wrażenie. Kilka pierwszych myć sprawiło że włosy zaczęły lepiej wyglądać, być gładkie, lśniące, dobrze się rozczesywały. Przy użyciu samego szamponu włosy nie są już tak miękkie, i w ciągu dnia całkiem nieźle się plączą. Jeszcze przemyślę czy zakupię kolejne opakowanie. Nie obciąża jednak włosów i nie przyczynia się do szybszego przetłuszczania się włosów. Natomiast końcówki są widocznie mniej suche i zniszczone.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594396].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Szampon Hairmilk w pełni sprostał moim oczekiwaniom.Dzięki niemu moje włosy są miękkie,lśniące i dobrze się rozczesują.Jego zapach jest rewelacyjny.Szampon dobrze się pieni i łatwo spłukuje.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594191].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie spodobał mi się ten produkt

Użyłam tego szamponu kilkanaście razy razem z dedykowaną odżywką.
Oba produkty nie poradziły sobie z moimi włosami. Włosy były suche, łamliwe, nie do okiełznania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594086].usefull || 0 }}% pomocna.