Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczna odżywka pielęgnująca stworzona specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

regenerujące
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
hipoalergiczna

sprawdza się

Dobrze uzupełnia działanie szamponu z tej samej serii. Poprawia wygląd włosów, są dzięki niej bardziej miękkie. Nie obciąża włosów, szybko się spłukuje. Na plus zapach, łatwe otwieranie opakowania, które się nie zacina, konsystencja i wydajność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602411].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna dla mnie

Odżywkę wraz z szamponem otrzymałam do testowania.Szampon stał się moim hitem a i odzywka zajęła na mojej liście numer 1.Ma deliaktny zapach,delikatną konsystencję i nie obciążając włosów potrafiła je ujarzmić dzięki czemu nie puszyły się,stały się miękkie i błyszczące.Często moje włosy po umyciu stają się szorstkie ale odżywka i ten problem rozwiązała bo po wysuszeniu włosy były przyjemnie miękkie i gładkie.Łatwe do rozczesania a sam zapach utrzymywal się przez dłuższy czas.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597741].usefull || 0 }}% pomocna.

Mleczna kuracja Nivea

Jestem szczerze pozytywnie zaskoczona efektami po użyciu odżywki Hairmilk Nivea. Odżywka bardzo delikatnie, przyjemnie pachnie, odpowiednia konsystencja sprawia, że łatwo aplikuje się ją na włosy. W efekcie moje włosy łatwo się rozczesywały, były miękkie i nie puszyły się. Zdecydowanie polecam tym bardziej, że odżywka nie obciąża włosów i pozostają one na długo świeże.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597251].usefull || 0 }}% pomocna.
Konferencja babyliss

Odżywka warta złotego medalu

Podchodziłam sceptycznie do mlecznego szamponu jak i odżywki lecz zaskoczyło mnie w nich chyba wszystko i zakochałam się już po pierwszym myciu włosów. Są delikatne i miłe a włosy stają się zadbane jak profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596416].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na tak

Super nawilżenie dla włosów i świetna wydajność produktu to główne zalety odżywki. Do tego łatwo się spłukuje i nie obciąża włosów. Jak dla mnie odżywka spełnia swoje zadanie w 100%

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594881].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra odżywka

Miałam okazję przetestować mleczną odżywkę Hairmilk do włosów normalnych od Nivea. Już po pierwszym użyciu zauważyłam efekty. Dzięki niej włosy są miękkie i delikatne, a przede wszystkim lśniące. Lepiej się rozczesują. Odżywka nie obciąża włosów i nie sprawia, że się szybciej przetłuszczają.
Ma gęstą konsystencję, ale dobrze rozprowadza się na włosach, tak samo dobrze spłukuje. Razem z szamponem z tej samej serii pozostawiają piękny zapach utrzymujący się cały dzień na włosach. Odżywka ma jednak małe opakowanie. Lubię jak odżywki dobrze się "wyciskają".

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594406].usefull || 0 }}% pomocna.

Mleczna odżywka

Odżywka bardzo przypadła mi do gustu.Dzięki niej moje włosy przestały się puszyć,dobrze się rozczesują i wyglądają na zdrowsze.Jej konsystencja jest wystarczająco gęsta,dobrze się spłukuje i świetnie pachnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594196].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety jestem na nie

Produkt wysuszył mi włosy, nie dało się ich rozczesać, mimo nałożenia dodatkowej odżywki. Stały się one łamliwe i suche, niestety nie spodobał mi się ten produkt :(
Może nie jest on wskazany dla włosów typu "falowane"?

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594071].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału ni ma

Skąd te wysokie oceny? Odżywka średnia. Lubię dociążające odżywki, ale po tej moje włosy są po prostu oklapnięte, nie błyszczą, nie rozczesują się jakoś super. Znam wiele lepszych odżywek czy masek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591886].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra dla niewymagających włosów

Aktualny stan moich włosów mogę ocenić między dobry a bardzo dobry. Jedynym minusem jest skłonność do szybkiego wysuszania. dlatego sięgam głównie po kosmetyki o działaniu nawilżającym.
Odzywka Hairmilk w tej roli spisuje się bardzo dobrze. Włosy po jej użyciu są miękkie, zdyscyplinowane, nie puszą się. Ponadto odżywka nie obciąża włosów i nie przyspiesza przetłuszczania o ile oczywiście nie nałoży się jej od nasady (ja rozprowadzam mniej więcej 10 cm od nasady).
Nie wiem jak sobie radzi w sytuacjach wymagających intensywniejszego działania. Dla moich włosów do codziennego stosowania to bardzo dobry produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591656].usefull || 0 }}% pomocna.