Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczna odżywka pielęgnująca stworzona specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

regenerujące
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
hipoalergiczna

Odżywka dobrze wygładzająca

Odżywka bardzo dobrze wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Produkt jest bardzo gęsty co sprawia, że dobrze aplikuje się ją na włosy a produkt nie spływa między palcami . Odżywka jest wydajna i ładnie pachnie

Słabo

Zapowiadało się naprawdę obiecująco. Po pierwszym użyciu włosy były jedwabiste i lśniące. Jednak po kolejnych użyciach już niestety tak nie było. Włosy bardzo obciążone, a juz po paru godzinach po prostu wyglądały na przetłuszczone i nie czułam tej jedwabistości jak przy pierwszym razie.

Dobra odżywka, polecam!

Odżywka pięknie pachnie, mocno nawilża włosy, stają się mięciutkie, lśniące.
Jest wydajna, wystarczy mała ilość, by nałożyć na całe włosy.
Polecam :)

sposoby na włosy z gumką

Podoba mi się

Do recenzji otrzymałam szampon i odżywkę Nivea Hairmilk.
Oba kosmetyki zdał egzamin na 5 z małym minusem.

Podoba mi się, że po użyciu kosmetyków włosy są miękkie i lekkie. Takie sypkie, nie kleją się nawet po nałożeniu dużej ilości szamponu i odżywki (lubię nakładać tonę szamponu, odżywkę nakładam na całą noc i zmywam rano).

Za co ten mały minus? Za wybuch szamponu w walizce. Ale to w dużej mierze moja wina - wrzuciłam luzem do walizki to mam.

Mega mleczny zapach

Powiem Wam, że dla tego zapachu mogłabym naprawdę wiele zrobić, ale nie sam zapach świadczy o jakości kosmetyku i w tym przypadku reszta zalet wypada dość blado, gdyż zapach zdominował wszystko :)
Praktyczne opakowanie, dzięki któremu z łatwością nabierzemy odżywkę na dłoń, aczkolwiek przy stosowaniu do dwóch razy w tygodniu na włosy do ramion mało wydajne. Po zastosowaniu włosy nabierają pewnego rodzaju świeżości i łatwo się rozczesują, lecz dla osób, które oczekują efektu naprawczego nie otrzymają go.

Bardzo pomocna

Dla włosów suchych porowatych i ciężkich do rozczesania jest na prawdę pomocna. Nie ma działania jakiegoś długofalowego bo raz jej nje użyłam i włosy były znowu bardzo poplątane ale jak dla mnie bardzo dobra. Konsystencja też na plus. Nie jest aż taka gęsta co w moim przypadku jest bardzo dobre bo nie kończy się po tygodniu, piękny zapach dobra cena. Włosy bardzo delikatne w dotyku i błyszczące. Narazie przy njej zostanę. :)

Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Bardzo podoba mi się zapach odżywki, wygodne opakowanie, konsystencja i odpowiednia gęstość. Niestety są odżywki, które trzymam na głowie chwilkę i działają, tą muszę trzymać i trzymać, a efekt nie do końca zadowalający. (Tak jak w przypadku szamponu z tej samej serii z początku byłam zachwycona, teraz po dłuższym użytkowaniu mam mieszane uczucia).

Niezła odżywka

Ta odżywka nieźle sprawdza się na włosach. Mleczne proteiny i eucerit to rewelacyjne połączenie. Używam jej na zmianę z innymi odżywkami Nivei. Wygładza i trochę rozprostowuje włosy, sprawia że są miękkie i łatwo się je rozczesuje. Generalnie polecam!

sprawdza się

Dobrze uzupełnia działanie szamponu z tej samej serii. Poprawia wygląd włosów, są dzięki niej bardziej miękkie. Nie obciąża włosów, szybko się spłukuje. Na plus zapach, łatwe otwieranie opakowania, które się nie zacina, konsystencja i wydajność.

Idealna dla mnie

Odżywkę wraz z szamponem otrzymałam do testowania.Szampon stał się moim hitem a i odzywka zajęła na mojej liście numer 1.Ma deliaktny zapach,delikatną konsystencję i nie obciążając włosów potrafiła je ujarzmić dzięki czemu nie puszyły się,stały się miękkie i błyszczące.Często moje włosy po umyciu stają się szorstkie ale odżywka i ten problem rozwiązała bo po wysuszeniu włosy były przyjemnie miękkie i gładkie.Łatwe do rozczesania a sam zapach utrzymywal się przez dłuższy czas.

Mleczna kuracja Nivea

Jestem szczerze pozytywnie zaskoczona efektami po użyciu odżywki Hairmilk Nivea. Odżywka bardzo delikatnie, przyjemnie pachnie, odpowiednia konsystencja sprawia, że łatwo aplikuje się ją na włosy. W efekcie moje włosy łatwo się rozczesywały, były miękkie i nie puszyły się. Zdecydowanie polecam tym bardziej, że odżywka nie obciąża włosów i pozostają one na długo świeże.

Odżywka warta złotego medalu

Podchodziłam sceptycznie do mlecznego szamponu jak i odżywki lecz zaskoczyło mnie w nich chyba wszystko i zakochałam się już po pierwszym myciu włosów. Są delikatne i miłe a włosy stają się zadbane jak profesjonalnego salonu fryzjerskiego.