Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk, Mleczna odżywka do włosów o normalnej strukturze

Hairmilk Mleczna odżywka pielęgnująca stworzona specjalnie by regenerować włosy o normalnej strukturze bez obciążania. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy są lśniące i sprężyste.

regenerujące
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
hipoalergiczna

Spełnia swoje zadanie!

Fajny, przystępny cenowo kosmetyk do włosów o normalnej strukturze.
Stosuję jej głównie na końce i muszę przyznać, że jestem zadowolona.

Produkt jest wydajny, zamknięty w poręcznym opakowaniu, ma przyjemny zapach i wyraźnie nawilża włosy ułatwiając rozczesywanie.

Moje końce dzięki odżywce Nivea zyskują blask, witalność, odżywienie i ochronę. Są miękkie w dotyku i lekko się układają.

Wspominałam już, że bardzo lubię tą markę? :)

Nie dla mnie

Nivea Hairmilk to odżywka, która być może sprawdzi się w codziennej pielęgnacji u osób bez większych problemów z włosami, ale nie zapewni spektakularnych efektów. Na moich suchych, wymagających nawilżenia i odżywienia włosach spisała się słabo.

PLUSY:
-Bardzo ładny zapach, charakterystyczny dla produktów marki Nivea
-Przyjemna konsystencja - nie jest ani za gęsta, ani zbyt lejąca, dobrze się ją nakłada
-Dobry stosunek wydajności do ceny

MINUSY:
-Obciąża włosy
-Nie ułatwia rozczesywania
-Nie daje efektu lśniących włosów
-Nie regeneruje

Mimo sympatii do marki nie wrócę do produktu, bo znam wiele równie niedrogich odżywek, które dają znacznie lepsze efekty.

świetna

Po tej odżywce włosy są mięciutkie i łatwo je rozczesać, na dodatek są fajnie nawilżone.
Odżywka nie jest ani gęsta, ani rzadka, łatwo aplikuje się na włosy. Łatwo się ją spłukuje.
Kupiłam ją za 10 zł w Rossmanie :P

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Rewelacja

Już samo stosowanie jej podczas mycia włosów jest prawdziwą przyjemnością-kremowa przyjemna konsystencja produktu zamienia tę banalną na pozór czynność w prawdziwy pielęgnacyjny rytuał. O wiele istotniejsze są jednak natychmiastowo zauważalne rezultaty, jakie daje choćby jednorazowe zastosowanie odżywki. Mam z natury sianowate, rozjaśniane, długie, kręcone i gęste włosy. Tymczasem po użyciu tego niedrogiego produktu wyglądały one jak po kuracji w renomowanym salonie fryzjerskim- stały się cudownie miękkie (jak po olejowaniu), jedwabiste w dotyku oraz idealnie gładkie. Naprawdę rewelacja. Dodatkowy plus za przyjemne dla oka opakowanie. Polecam z całego serca.

Dobry produkt

Kupiłam ją razem z szamponem z tej samej serii. Ma dość gęstą konsystencję, łatwo nakłada się ją na włosy, nie spływa z nich. Zapach jest przyjemny, jakby perfumowany, podobny do szamponu, i dość długo się utrzymuje na włosach. Po umyciu głowy tym zestawem włosy są sypkie, nawilżone i bardzo dobrze się je rozczesuje. Na początku byłam zachwycona tym zestawem, myślałam że znalazłam kosmetyki idealne do moich włosów, jednak przy dłuższym stosowaniu miałam wrażenie, że moje włosy stają się obciążone. Teraz stosuję te kosmetyki na zmianę z innym i przy rzadszym stosowaniu spisują się naprawdę dobrze.

Nawilżająca

Odżywka dobrze nawilża, włosy pięknie pachną i mają śliczny skręt. Używam razem z szamponem tej serii i efekt jest bardzo zadowalający. Nigdy nie byłam zwolennikiem produktów do włosów nivea, ale te bardzo mnie pozytywnie zaskoczyły.

Odżywka dobrze wygładzająca

Odżywka bardzo dobrze wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Produkt jest bardzo gęsty co sprawia, że dobrze aplikuje się ją na włosy a produkt nie spływa między palcami . Odżywka jest wydajna i ładnie pachnie

Słabo

Zapowiadało się naprawdę obiecująco. Po pierwszym użyciu włosy były jedwabiste i lśniące. Jednak po kolejnych użyciach już niestety tak nie było. Włosy bardzo obciążone, a juz po paru godzinach po prostu wyglądały na przetłuszczone i nie czułam tej jedwabistości jak przy pierwszym razie.

Dobra odżywka, polecam!

Odżywka pięknie pachnie, mocno nawilża włosy, stają się mięciutkie, lśniące.
Jest wydajna, wystarczy mała ilość, by nałożyć na całe włosy.
Polecam :)

Podoba mi się

Do recenzji otrzymałam szampon i odżywkę Nivea Hairmilk.
Oba kosmetyki zdał egzamin na 5 z małym minusem.

Podoba mi się, że po użyciu kosmetyków włosy są miękkie i lekkie. Takie sypkie, nie kleją się nawet po nałożeniu dużej ilości szamponu i odżywki (lubię nakładać tonę szamponu, odżywkę nakładam na całą noc i zmywam rano).

Za co ten mały minus? Za wybuch szamponu w walizce. Ale to w dużej mierze moja wina - wrzuciłam luzem do walizki to mam.

Mega mleczny zapach

Powiem Wam, że dla tego zapachu mogłabym naprawdę wiele zrobić, ale nie sam zapach świadczy o jakości kosmetyku i w tym przypadku reszta zalet wypada dość blado, gdyż zapach zdominował wszystko :)
Praktyczne opakowanie, dzięki któremu z łatwością nabierzemy odżywkę na dłoń, aczkolwiek przy stosowaniu do dwóch razy w tygodniu na włosy do ramion mało wydajne. Po zastosowaniu włosy nabierają pewnego rodzaju świeżości i łatwo się rozczesują, lecz dla osób, które oczekują efektu naprawczego nie otrzymają go.

Bardzo pomocna

Dla włosów suchych porowatych i ciężkich do rozczesania jest na prawdę pomocna. Nie ma działania jakiegoś długofalowego bo raz jej nje użyłam i włosy były znowu bardzo poplątane ale jak dla mnie bardzo dobra. Konsystencja też na plus. Nie jest aż taka gęsta co w moim przypadku jest bardzo dobre bo nie kończy się po tygodniu, piękny zapach dobra cena. Włosy bardzo delikatne w dotyku i błyszczące. Narazie przy njej zostanę. :)