Phytum Actif, Extra Volume (lakier utrwalający do włosów)

Phytum Actif, Extra Volume (lakier utrwalający do włosów)

Spray o świeżym zapachu, dzięki zawartości manilskiej "gumy elemi", w 100% roślinnej żywicy, utrwala fryzurę i nadaje włosom objętość, nie pozostawiając na nich żadnego osadu. Po użyciu preparatu włosy są wzmocnione i zregenerowane. Łatwy do wyczesania.

W butelce z atomizerem, nie zawiera szkodliwych dla środowiska gazów.

calkiem dobry

Kupilam jakis czas temu w promocji. Uwazam, ze na normalna cene rczej nie zasluguje.
Lakier sprawdzil sie. Mocno utrwala, nie zawiera gazu w opakowaniu, wiec i jest duzo wydajniejszy niz typowy spraj. Ladnie pachnie.
Nie wiem czy kupie, bo uzywam duzo lakieru i nie w nos jest mi zamawiac go online lub jezdzic specjalnie do miasta, do sklepu stacjonarnego. Niech jeszcze nie bedzie promocji...
Pozostawilam sobie opakowanie, bo pompka psika calkiem drobnymi kroplami i przelewam sobie lakier Yung z Rossmanna. Yung niestety chlusta duzym strumieniem, za to w opakowaniu po lakierze YR jest ok.

Używam tego produktu od:uzywalam go jakos luty, marzec

Lubie go:)

Wg mnie jest to bardzo dobry lakier:) Faktycznie potrafi utrzymac ekstrawagancka fryzure, ale i np doskonale radzi sobie gdy po prostowaniu wlosow chce aby pozostaly proste na dlugi czas. Mozna po nim stosunkowo rozczesac wlosy i jak na razie nie zauwazylam sklejania po nim moich wlosow. Ogolnie lubie go i uzywam po kazdym suszeniu wlosow:)

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: chyba 4

dobry

Dobry spray utrwalajacy. Ma troche inna postac niz te wszystkie lakiery ale to absolutnie nie jest wada tego produktu. Jest mocny takze nie polecam paniom ktore lubia miec naturalny efekt. Jesli spryska sie z bliskiej odległosci włosy to z pewnoscia je sklei, z dalszej bedzie to efekt delikatniejszy. Podtrzymuje fryzure nawet ta najbardziej ekstrawagancka! jak dla mnie troche za duzo kosztuje bo cena 29 zł, a z innych firm sa rownie dobre produkty a tansze

ilość zużytych opakowań: 1...