Dresdner Essenz, Wellness, Morning Wind (Orzeźwiający dodatek do kąpieli z aloe vera i trawa cytrynową)

Morning Wind z aromatem eterycznych olejków pobudzających z trawy cytrynowej i limetek wyzwala witalność, dobre samopoczucie i działa pobudzająco w stanach wyczerpania. Kombinacja orzeźwiającego żelu Aloe Vera z olejkiem awokado, prowitaminą B5 (panthenol) i witaminą E chroni skórę przed wysuszaniem i nadaje przyjemne uczucie gładkiej skóry po kąpieli.

Dziwny...

Liczyłam na coś lepszego. Zapach proszku jest dość intensywny i trwały, niestety niezbyt udany. Momentami czuć świeżą cytrynkę, innym razem zapach, który przywodzi mi na myśl wodę spod ciętych kwiatów... Kąpiel przybiera mętny, ciemnozielony kolor. Piany brak.
Zużyłam tylko jedną saszetkę, więc na temat ewentualnych właściwości pielęgnacyjnych nie wypowiadam się.
W porównaniu z pozostałymi dodatkami kąpielowymi serii Wellness, Morning Wind wypada najsłabiej. Trójka z minusem.

Używam tego produktu od: 1 kąpiel

Klapa

Kontynuując moja cotygodniową przygodę z dodatkami Dresdnera postanowiłam kupić ten dodatek. Zawsze wlewam/wsypuję coś innego niż płyn do kąpieli w niedzielę. Taki mój mały rytuał ;).

Otworzyłam ten dodatek, wącham i moje pierwsze skojarzenie padło na świeżą, cmentarną ziemię. No cóż miałam wtedy zrobić. Nie wyrzucę go przecież do śmieci. Wsypałam więc do wanny. Woda zmieniła kolor na ciemnozielony i do tego został osad na wannie. Jak inne dodatki wiele piany nie zrobił. Już samo rozczarowanie się zapachem i w ogóle całym dodatkiem mnie zezłościło więc nie ma mowy o poprawia nastroju. Co do orzeźwienia to może troszkę orzeźwił, ale zapach, który potem troszkę przesiąkł przez wsmarowany po kąpieli balsam do ciała był nie do zniesienia. Oczywiście zero nawilżenia. I według mnie to nawet koło aloesu i trawy cytrynowej nawet nie stało.

Ogólnie mówiąc bardzo się rozczarowałam. Inne kąpiele tej firmy były bardzo udane. Oczywiście więcej nie zamierzam kąpać się w tym dodatku.

Używam tego produktu od: Używałam w niedzielę
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

zielono mii

Po pierwsze:świetny zapach,nie kazdemu sie bedzie podobal,mi przypadl do gustu.Woda po dodaniu tego specyfiku przybiera zielonego ,mętnego koloru-efekt ten bardzo mi odpowiada.
Po wyjsciu z kapieli poczulam sie odprezona i gotowa do dzialania,kosmetyk ma dzialanie pobudzajace,zwlaszcza ze energetyzujący aromat cytryny dlugo utrzymuje sie na skorze.Jedną gwiazdke odejmuje za brak wlasciwosci nawilzajacych

Cellulit składniki

Ale skucha!...

"Morning Wind", czyli że niby "Poranny wiatr", tak? Jeśli to wiatr, to chyba znad wioski rybackiej. Naprawdę, ten specyfik nieco zalatuje, oględnie mówiąc, algami. A mówiąc mniej oględnie - rybą... Przynajmniej ja mam takie skojarzenia. A wspomniane na opakowaniu limetki i trawa cytrynowa? Ten kosmetyk chyba nawet koło nich nie leżał.

Miałam już niekłamaną przyjemność zapoznać się z ziołowymi solami kąpielowymi Dresdner Essenz i po tej nowości spodziewałam się równie miłych doznań. A tymczasem zostałam niemile zaskoczona. Zapach już przybliżyłam, teraz o reszcie wątpliwych walorów: piany ilości śladowe, woda jest nieco zmiękczona, ale jakoś dziwnie mętnawa. Według mnie ten dodatek nie daje żadnego z efektów, o których rozpisuje się producent na opakowaniu: nie pobudza, nie orzeźwia, nie ma działania aromaterapeutycznego, nie wygładza skóry. Ogólnie nie robi nic. Jakieś wielkie nieporozumienie.