Luksja, Care Pro Oils, Kremowy żel pod prysznic `Macadamia oil`

Luksja, Care Pro Oils, Kremowy żel pod prysznic `Macadamia oil`

Luksja Care Pro Macadamia Oil to połączenie kremowego żelu pod prysznic ze składnikami balsamu do ciała o właściwościach pielęgnacyjnych. Zawiera olejek z orzechów makadamia o właściwościach pielęgnacyjnych i nawilżających, dzięki czemu sprawia, że twoja skóra jest nawilżona i staje się przyjemnie miękka już podczas mycia. Właściwości nawilżające produktu zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.

zapachowa, hipoalergiczna
w żelu
żele pod prysznic
nawilżające, relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
wrażliwa, sucha, normalna

Może byc

Moja skóra jest skłonna do podrażnień. Z polecenia zakupiłam właśnie ten i jeszcze jeden o zapachu Soften Oat Milk. Ten drugi bardziej przypadł mi do gustu. Produkt nie wywołał u mnie podrażnienia, ani alergii. Super nawilżył skórę. Zapach ma ładny i długo utrzymuje się na ciele. Jest nie drogi łatwo dostępny i wydajny. Polecam

Cudowny zapach z dodatkami olejku

Bardzo lubie, gdy zel ma rowniez skladniki pielegnujace. Dodatki olejkow bardzo pozytywnie wplywaja na odzywienie skory. Zapach jest przecudowny. Uwielbiam dawac go bardzo duzo przez co opakowanie nie starcza ma zbyt dlugo. Na szczescie opakowania sa duze. Cena bardzo korzystna. Sprobuje rowniez innych wersji.

Klasyczny żel

Troszkę więcej wymagałam od tego żelu, ze względu na dodatek olejku, natomiast nie był taki zły. Zapach ma obeznany, kremowy jak wiele takich produktów. Trochę jak zapach mydła. Nie wysuszał mojej skóry zbytnio, nie nawilżał też. Ma gęstą konsystencję, delikatnie żelkową. Dobrze mył, czasem dodawałam go do kąpieli aby wytworzył pianę. Musiałabym się poważnie zastanowić czy kupiłabym go następny raz, bo używałam go dość długo, a wolę zmieniać żele i mieć różnorodność zapachów. Nie mówię nie, ale nie był to żel który jakoś mocno zapadnie z moim kosmetycznym koszyku ulubieńców.
Myślę że nie każdy pod odsłoną żelu z olejkiem spodziewa się klasycznego zapachu. Pod tym względem Luksja nie zaskakuje. Ma też dobrą cenę w promocji, zważywszy na pojemność.

super jak cała seria

To mój kolejny zakup z tej serii, która jest świetna, tania i niestety niedoceniana,
a przez to słabo dostępna.

Żel jest gęsty, kremowy i bardzo wydajny. Doskonale się pieni (SLES) lecz nie wysusza mojej skóry.

Zapach jest otulający, doskonały na zimę, aczkolwiek z całej serii przypadł mi
do gustu najmniej. Ale to nie jest brzydki zapach, ja po prostu nie przepadam za zapachem olejku makadamia.

Delikatna dla skóry i idelna do kąpieli

Produkt przyjemnie nawilża skórę, wygładza i nie powoduje podrażnień.
Idealny dla osób z suchą , szorstka skórą lub dla tych którzy nie używają balsamu po kąpieli. Jest bardzo wydajny i często można go nabyć w dobrej cenie.

mam go... :)

żel spełnia swoje zadanie, tzn. koi zmysły, odświeża i super nawilża skórę. Jego cena jest niska, dałam za niego zaledwie 7zł. Opakowanie poręczne. Jedyne zastrzeżenie mam po konsystencji, która mogłaby był bardziej kremowa i gęstsza.

Warty polecenia

Że znajduje się w plastikowej butelce z solidnym zatrzaskiem. Jest gęsty, ma piękny, świeży zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Bardzo dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza skórę. Pozytywnym zaskoczeniem jest to, że nawilża skórę i nie muszę po jego użyciu stosować balsamu do ciała. Żel pozostawia skórę miękką, gładką i bardzo przyjemną w dotyku. Jest niedrogi, wydajny, serdecznie polecam!

Zużyłam...

Kremowy żel pod prysznic było to tzw. mój szybki wybór podczas zakupów spożywczych w hipermarkecie.

Bardzo lubię kąpiele w wannie z dużą ilością piany. Ten produkt w znakomitej większości własnie do tego mi służył. Robiłam z niego ogromną ilość piany.
Zapach obłędny. Po mojej kąpieli cały dom pachniał słodko orzeszkami macadamia.

Zapach po użyciu nie jest wyczuwalny na skórze. Po spłukaniu znika ze skóry.
Konsystencja produktu typowa dla żelu pod prysznic, białej barwy.

Opakowanie z klapką. Bardzo praktyczne. Nie lubię żeli pod prysznic z zakrętką. Buteleczka 500ml dużo, wystarcza w zależności od tego ile używamy...
Ja zużyłam moje opakowanie w niecały miesiąc. Więc szybko ale ja nie oszczędzałam. Zapach mnie zachwycał. Chciałam go więcej i więcej.
Skóra po umyciu przyjemna w dotyku, bez efektu ściągnięcia. Duzy plus jak dla mnie.
Dobry produkt w dużym opakowaniu w dobrej cenie.
Polecam :)

Piękny zapach

Mmm uwielbiam zapach Luksji orzech makadamia. Jest idealny zarówno pod prysznic jak i do kąpieli w wannie. Świetnie się pieni, a zapach na skórze utrzymuje się po kąpieli. I faktycznie zauważyłam, że po jego użyciu skóra jest nawilzona. Chętnie sprawdzę inne zapachy tej linii.

Może być

Używam obecnie tego żelu pod prysznic. Byłam bardzo ciekawa tej nowości. Producent napisał, że zawiera olejek z orzechów makadamia, więc tym bardziej.
Żel jest kremowy, całkiem dobrze się pieni. Ma ładny zapach. Skóra po umyciu jest oczyszczona, lekko pachnąca. Jedyne czego mi brak to tego co obiecywał producent nawilżenia. Nie spodziewałam się nie wiadomo jakiego nawilżenia, ale chociaż troszkę. Może minimalnie jest miękka, no ale znam inne żele które robią to lepiej. Jestem posiadaczką skóry suchej, a nie raz b. suchej, więc i tak po umyciu muszę koniecznie używać balsamów do ciała.