Anti Acne, Żel myjący do twarzy i ciała

Anti Acne, Żel myjący do twarzy i ciała

Żel do mycia twarzy i ciała. Przeznaczony dla osób, które mają skórę trądzikową i łojotokową. Działa przeciwbakteryjne, oczyszczające, normalizujące, przeciwłojotokowe.

Gdyby znów się pojawił, chętnie bym go kupiła.

Pamiętam, że moja skóra była po nim niebywale miła w dotyku. Ale niestety kupiłam raz, i więcej się na niego nie natknęłam. A szkoda. Jeden z lepszych jakie używałam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

dość dobry

Dobry, ale do ciała. Do twarzy za mocny, za bardzo wysusza. Świetnie oczyszcza, ma ładny zapach, bardzo wydajny. Naprawdę antybakterjny, nawet skuteczny.

Używam tego produktu od:już nie

Super super super

To jest naprawdę doskonaly żel. Malo kosztuje jest wydajny fajnie pachnie(jakieś świerze cytruski) i zwalcza pryszcze co najważniejsze. Jeśli używa się go regularnie to nawet tlusta cera staje się bardziej ściągnięta. Jest godny polecenia!!! Mój KWC;))

Używam tego produktu od roku
Ilość zużytych opakowań 2

depilacja opóźnianie porostu włosów

Świetny żel!

Bardzo lubię ten żel, używam go do oczyszczania ramion, pleców, dekoltu; do twarzy natomiast używam innego żelu. Po ok. 2-3 tygodniach używania zauważyłam, że moja skóra poprawiła się, zaczęło się pojawiać mniej krostek. Używam go codziennie, i stan mojej skóry jest naprawdę dużo lepszy niż pół roku temu. :) Zapach mi nie przeszkadza, konstystencja i opakowanie też nie są złe. Polecam :)

Ma nieprzyjemny zapach i nie nadaje się do mycia twarzy - jest po nim nieprzyjemnie ściągnięta. Myje nim plecy i jest całkiem w porządku,nieźle się pieni i oczyszcza.był tani (9 zł), ale więcej go nie kupię.

Żeby go szybciej skończyć, zaczęłam go używac do golenia nóg, w tej roli sprawdza się świetnie. spieniam nim nogi, po czym przeciągam maszynką. Świetny poślizg i bezproblemowe golenie.