Wellness, Tropical Kiss (Ożywczy dodatek do kąpieli z kokosem i cytryną)

Wellness, Tropical Kiss (Ożywczy dodatek do kąpieli z kokosem i cytryną)

Świeży, egzotyczny aromat orzecha kokosowego w połączeniu z ożywczym zapachem naturalnych, eterycznych olejków cytrynowych budzą najpiękniejsze marzenia urlopowe. Dzięki połączeniu olejku kokosowego z proteinami ryżowymi, witaminą E i prowitaminą B5 (panthenol) skóra chroniona jest przed wysuszeniem.

Ciekawy duet :)

Lubię wszelkiego rodzaju gadżety kąpielowe, ten akurat nabyłam ze względu na nietypową kompozycję zapachową - słodki kokos połączono ze świeżą cytryną.
W saszetce intensywniej czuć kokoska, który dominuje również po dodaniu do wody, jednak stopniowo słabnie i do głosu dochodzi cytrynka. W powietrzu oba zapachy się równoważą.
Proszek nieco barwi wodę, przy czym nie jest ona mlecznobiała, raczej mętna, półprzeźroczysta. Tworzy delikatną, pachnącą piankę. Zapach długo unosi się w powietrzu, relaksuje i wprawia w dobry nastrój ;)
Produkt ma w zasadzie tylko jedną wadę - prawie 4 zł za saszetkę to sporo. Chcąc przez tydzień cieszyć się "tropikami" w swojej łazience trzeba zapłacić blisko 26 zł... :-/ W związku z tym będę go kupowała raz na jakiś czas, wtedy zapachowy duet z pewnością mi się nie znudzi, choć z drugiej strony trudniej będzie ocenić odżywcze właściwości produktu... W każdym razie polecam.

Używam tego produktu od: póki co jedna kąpiel ;)

bardzo przyjemny

Bardzo lubię ten kosmetyk do kąpieli.

+ Cudownie pachnie ( zresztą tak jak wszystkie inne opcje zapachowe z tej serii).

+ Działa bardzo odprężająco i uspokajająco.

+ Woda staje się mleczna (w przypadku dodatku kokosowego), a na powierzchni utrzymuję się delikatna pianka.

+ Skóra po kąpieli jest bardzo gładka i pachnąca

+ Idealna do romantycznej kąpieli we dwoje :D

+ minusów raczej nie zauważyłam, może jedynie cena niecałe 4 zł za jedno opakowanie na jedną kąpiel nie jest mała(w porównaniu np z solami starczającymi na długo), ale dodatek jest niezwykle przyjemny więc łatwo się skusić :)

POLECAM !!

Ilość zużytych opakowań: około 6

bardzo dobry

Muszę stwierdzić, że ta sól jest na prawdę przyjemna, ma słodki zapach, jeśli ktoś taki lubi, którym jeszcze przez długo czas po kąpieli pachnie łazienka, zmiękcza wodę , dzięki temu skóra nie jest wysuszona, mimo tego, nie zastąpi ona balsamu, fakt nie pieni się jakoś nadzwyczajnie, ale mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od:raz

Eris film 1

całkiem przyjemny

Co prawda swoim odczuciom zmysłowym nie dorównuje love letter, jednak z tropical kiss jestem również zadwolona. Po wsypaniu zawartości torebeczki woda przyjmuje białe zabarwienie, z niewielką zawartością kremowej piany. Szkoda, że ta piana taka niewielka no ale już nie narzekam;) Za to biały kolor wody, który wygląda jak po dolaniu mleka nadrabia zdecydowanie wszelkie straty. Zapach też bardzo przyjemny faktycznie taki tropikalny. Zapach kokosa na pierwszym planie, cytrynka troszkę w tle ale i dobrze;). Na swojej skórze nie zauważyłam żadnych reakcji alergicznych bądź nadmiernego wysuszenia. Po takiej kąpieli i tak balsamuje swoje ciało i za to nie odejmuje gwiazdki ponieważ im więcej kosmetyków użyje w czasie i po kąpieli tym lepsze samopoczucie;) Gwiazdkę odejmuję natomiast za to, że ten dodatek do kąpieli nie ma w sobie tego czegoś;P co ma zdecydowanie 5- gwiazdkowy love letter

Używam tego produktu od:wczoraj

No!

Nareszcie jakiś kosmetyk do kąpieli (z tych jednorazowych) który pachnie dokładnie tak, jak się nazywa! Bardzo ładny, autentyczny kokos z pobrzmiewającą w tle cytrynką, która jednak szybko się ulatnia. Kokosik za to jest trwały. :D Zabiela wodę, wrażenie jest takie, jakby dolało się mleka. ;) Trochę się pieni, choć pianka szybko znika. Nie wysusza skóry, tzn. wysusza tyle, co woda; nie miałam wrażenia, żeby ten proszek się do tego dokładał. Po kąpieli szczypała mnie skóra mimo jej spłukania, więc odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: dzisiaj :D

nie

po za tym ze posiada przyjemny zapach, nie mozna niczego dobrego o nim powiedziec. podraznia, uczula, wcale nie nawilza, skóra po wyjsciu z wanny była czerwona, opuchnieta i sciagnieta. nie nie nie...

Używam tego produktu od: 1 raz

niekoniecznie

Kupiłam aby rozkoszować się zapachem w kąpieli i niestety trochę się zawiodłam. Pachnie ładnie, ale nie dość intensywnie. Woda prawie się nie pieni po nim, nie ma wlaściwości pielęgnujących. Taki gadżecik, miły ale niekoniecznie potrzebny.

Używam tego produktu od:raz zimą

taki sobie

Zapach owszem, przyjemny - i tyle. Pozostałych właściwości nie zauważyłam. Dla mnie to taki gadżet kąpielowy - mozna mieć, ale nie trzeba...Zdecydowanie taniej wychodzi avonowski czekoladowy płyn do kąpieli - a pachnie równie smakowicie. Tak czy tak - balsam trzeba po nim stosowac.

Fajny

Wczoraj wypróbowałam a więc jestem "na świeżo" z wrażeniami:).Bardzo podoba mi się zapach-taki kokos z lekkim orzeżwiającym cytrynowym dodatkiem jednak z przewagą kokosa(to bardzo dobrze),cały dom wypełnie się aromatem :D.Woda robi się mlecznobiała,jest też trochę piany.Po wyjsciu z wanny trzeba sie nasmarować balsamem,skóra nie jest jednak ściagnięta czy piekąca jak po "samej" wodzie.Za tą cenę można sobie pozwolić od czasu do czasu na taką drobna przjemność.Tropical Kiss bardzo mi się spodobał.Kupiłam jeszcze wersjęc lawendową,ciekawe jak się sprawdzi....