Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fiber Therapy, Spajający spray do włosów 'Eliksir - regeneracja w olejku'

Produkt stworzony do włosów przeciążonych przez zabiegi koloryzacyjne i stylizacyjne. Zapewnia podwójny efekt dzięki dwufazowej formule: 1 upiekszający olejek dla blasku i miękkości 2 Regenerująca formuła ze spajającym włókna włosa Omegaplex® dla odbudowy włosa od środka przez naprawę zniszczonych włókien. Nie wymaga spłukiwania.

Tak!

Polubiłam ten produkt od pierwszego użycia. Spryskałam wilgotne włosy po myciu, a potem drugi raz już wysuszone suszarką.
Produkt ma świetny zapach, ale intensywny - niektórym może przeszkadzać.
Nie obciążą włosów, ale je wygładza i ułatwia rozczesywanie. Włosy są miękkie, błyszczące i nie puszą się.

Wielki plus za to że efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. Testowałam już inne odżywki w sprayu które działały, ale efekt gładkich i ujarzmionych włosów utrzymywał się max pół dnia. Ten kosmetyk pozostaje na włosach od mycia do mycia.

Używam jej od niedawna ale już widzę efekty jej działania - faktycznie wygładza strukturę włosów i widocznie poprawia ich kondycję.

Kupiłam w promocji w rossmanie za jakieś 10 pln, ale w cenie regularnej jest dosyć drogi, buteleczka jest malutka. Mam długie i gęste włosy, dosyć szybko się zużywa. To jedyny minus :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569151].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba najciekawsza propozycja z całej serii Fiber Therapy. Co prawda skład dość podobny do odżywki bez spłukiwania, jednak tutaj konsystencja bardziej przypomina olejek. Znacznie ułatwia rozczesywanie oraz dodatkowo delikatnie dociąża moje włosy, kiedy widzę, że jeszcze tego potrzebują. Zapach podobny, jednak da się wyczuć waniliowe nuty, jest dużo delikatniejszy i nie tak męczący jak u reszty produktów z serii. Jeśli ktoś nie potrzebuje masek proteinowych, to właśnie albo ten spray albo odżywka bez spłukiwania Fiber Therapy będą super rozwiązaniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551596].usefull || 0 }}% pomocna.

Fiber Therapy, Spajający spray do włosów 'Eliksir - regeneracja w olejku'

Świetny produkt. Stosuję go z pozostałymi produktami z serii lub zupełnie innymi produktami i zawsze sprawdza się świetnie. Doskonale działa na końcówki, poprawiając ich kondycję i zapobiegając dalszym uszkodzeniom. Spray jest wydajny, ma świetny zapach i atomizer doskonale go rozpyla (tworzy fajną mgiełkę a nie strumień jak w przypadku niektórych produktów). Zdecydowanie mój faworyt, który zastąpił olejki do końcówek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504796].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Testowanie

Stosuję ten produkt razem z innymi produktami fioletowej serii i zauważyłam, że moje włosy faktycznie są gładsze i bardziej miękkie w dotyku. Do tego zdrowo błyszczą i na mocno rozjaśnianych włosach nie mam żadnego problemu z ich rozczesywaniem. Włosy są uniesione u nasady i nie klapną nawet po całym intensywnym dniu. Zapach jest niesamowicie przyjemny i jestem w nim zakochana, ku mojej uciesze utrzymuje się naprawdę długo. Jest to olejek, ale nie zauważyłam aby przyczyniał się do przetłuszczania moich włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481561].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Produkt ekspresowo dyscyplinuje włosy, ułatwiając rozczesywanie i nieźle ujarzmiając puszenie, wygładza. Co najważniejsze, nie obciąża włosów, mimo ciężkiej formuły silikony + olej, nie pozostawia włosów tłustych, nawet dosyć cienkich-jak moje. Co muszę przyznać, mocno mnie zdziwiło, bo takie produkty nie bardzo mi się sprawdzają. Lubię używać spray także do plecionych uczesań, kiedy to włosy uwielbiają się plątać.

Podsumowując, to bardzo fajny produkt i pachnie obłędnie, wg mnie to zapach budyniu waniliowego, dodatkowo utrzymuje się na włosach ):
Generalnie jestem jak najbardziej na tak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473736].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!!!

Spajający spray do włosów 'Eliksir - regeneracja w olejku' Gliss Kur Fiber Therapy to najlepszy kosmetyk do włosów jaki do tej pory używałam. Chociaż miałam pewne obawy, że będzie je obciążać i przetłuszczać, gdyż to spray bez spłukiwania, w dodatku olejkowa forma, ale byłam mile zaskoczona. Świetnie spełnia swoją rolę. Buteleczka jest wygodna w użyciu. Aplikator rozprowadza delikatną dwufazową formułę w formie mgiełki. Włosy są miękkie, gładkie, przyjemne w dotyku a zapach jest niezwykle uroczy. Już od pierwszego zastosowania widać efekty. Ujarzmia włosy, nie plącze, są one odżywione i pełne blasku. Zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470107].usefull || 0 }}% pomocna.

Interesujący

Z całej serii Fiber Therpay ten spray zrobił na mnie największe wrazenie. Wlosy po niewielkiej ilosci ładnie się rozczesują, ladnie wyglądają. Zapach tak jak cala seria jak dla mnie zbyt słodki. I poniewaz mam wlosy z tendencja do przetłuszczania wydaje mi się ze przyspiesza ten proces.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453847].usefull || 0 }}% pomocna.

olejek regenerujący

Produkt zamknięty w niewielkiej buteleczce z atomizerem łatwo się aplikuje i pięknie pachnie, zresztą jak cała seria Fiber Therapy. Włosy są wygładzone i lśniące, jednak ja nie używam go rano po umyciu włosów. Jest dla mnie zbyt ciężki, włosy szybciej się przetłuszczają, mimo iż konsystencja sprayu nie jest tłusta. Używam na noc i idę spać, jeśli ma zadziałać, to w nocy też zadziała :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432461].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Z całej serii gliss kur fiber therpay ten produkt najbardziej przypadł mi do gustu.Wystarczą 2-3 psiknięcia a włosy z łatwością się rozczesują.Bardzo dobrze działa na włosy i ich nie obciąża.Jedynym minusem jest to, że po stosowaniu tego produktu włosy szybciej mi się przetłuszczają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429876].usefull || 0 }}% pomocna.

Eliksir Gliss kur

SPAJAJĄCA OLEJKOWA REGENERACJA W SPRAYu FIBER THERAPY to produkt stworzony do włosów przeciążonych przez zabiegi koloryzacyjne i stylizacyjne. Zapewnia podwójny efekt dzięki dwufazowej formule: 1 UPIĘKSZAJĄCY OLEJEK dla blasku i miękkości 2 Regenerująca formuła ze spajającym włókna włosa OMEGAPLEX® dla odbudowy włosa od środka przez naprawę zniszczonych włókien. Włosy są po nim miękkie i lśniące. Nie wymaga spłukiwania. Lubię produkty bez spłukiwania, są szybkie w stosowaniu. Ten dzięki idealnej wielkości buteleczki można ze sobą zabrać. Trzeba pamiętać, aby stał w pozycji pionowej. Jak dla mnie spełnił moje oczekiwania. Cena 16,99 zł za 100 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429831].usefull || 0 }}% pomocna.