Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Fiber Therapy, Spajający spray do włosów 'Eliksir - regeneracja w olejku'

Produkt stworzony do włosów przeciążonych przez zabiegi koloryzacyjne i stylizacyjne. Zapewnia podwójny efekt dzięki dwufazowej formule: 1 upiekszający olejek dla blasku i miękkości 2 Regenerująca formuła ze spajającym włókna włosa Omegaplex® dla odbudowy włosa od środka przez naprawę zniszczonych włókien. Nie wymaga spłukiwania.

Fiber Therapy, Spajający spray do włosów 'Eliksir - regeneracja w olejku'

Świetny produkt. Stosuję go z pozostałymi produktami z serii lub zupełnie innymi produktami i zawsze sprawdza się świetnie. Doskonale działa na końcówki, poprawiając ich kondycję i zapobiegając dalszym uszkodzeniom. Spray jest wydajny, ma świetny zapach i atomizer doskonale go rozpyla (tworzy fajną mgiełkę a nie strumień jak w przypadku niektórych produktów). Zdecydowanie mój faworyt, który zastąpił olejki do końcówek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504796].usefull || 0 }}% pomocna.

Testowanie

Stosuję ten produkt razem z innymi produktami fioletowej serii i zauważyłam, że moje włosy faktycznie są gładsze i bardziej miękkie w dotyku. Do tego zdrowo błyszczą i na mocno rozjaśnianych włosach nie mam żadnego problemu z ich rozczesywaniem. Włosy są uniesione u nasady i nie klapną nawet po całym intensywnym dniu. Zapach jest niesamowicie przyjemny i jestem w nim zakochana, ku mojej uciesze utrzymuje się naprawdę długo. Jest to olejek, ale nie zauważyłam aby przyczyniał się do przetłuszczania moich włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481561].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Produkt ekspresowo dyscyplinuje włosy, ułatwiając rozczesywanie i nieźle ujarzmiając puszenie, wygładza. Co najważniejsze, nie obciąża włosów, mimo ciężkiej formuły silikony + olej, nie pozostawia włosów tłustych, nawet dosyć cienkich-jak moje. Co muszę przyznać, mocno mnie zdziwiło, bo takie produkty nie bardzo mi się sprawdzają. Lubię używać spray także do plecionych uczesań, kiedy to włosy uwielbiają się plątać.

Podsumowując, to bardzo fajny produkt i pachnie obłędnie, wg mnie to zapach budyniu waniliowego, dodatkowo utrzymuje się na włosach ):
Generalnie jestem jak najbardziej na tak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473736].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dbać o włosy zimą?

Najlepszy!!!

Spajający spray do włosów 'Eliksir - regeneracja w olejku' Gliss Kur Fiber Therapy to najlepszy kosmetyk do włosów jaki do tej pory używałam. Chociaż miałam pewne obawy, że będzie je obciążać i przetłuszczać, gdyż to spray bez spłukiwania, w dodatku olejkowa forma, ale byłam mile zaskoczona. Świetnie spełnia swoją rolę. Buteleczka jest wygodna w użyciu. Aplikator rozprowadza delikatną dwufazową formułę w formie mgiełki. Włosy są miękkie, gładkie, przyjemne w dotyku a zapach jest niezwykle uroczy. Już od pierwszego zastosowania widać efekty. Ujarzmia włosy, nie plącze, są one odżywione i pełne blasku. Zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470107].usefull || 0 }}% pomocna.

Interesujący

Z całej serii Fiber Therpay ten spray zrobił na mnie największe wrazenie. Wlosy po niewielkiej ilosci ładnie się rozczesują, ladnie wyglądają. Zapach tak jak cala seria jak dla mnie zbyt słodki. I poniewaz mam wlosy z tendencja do przetłuszczania wydaje mi się ze przyspiesza ten proces.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453847].usefull || 0 }}% pomocna.

olejek regenerujący

Produkt zamknięty w niewielkiej buteleczce z atomizerem łatwo się aplikuje i pięknie pachnie, zresztą jak cała seria Fiber Therapy. Włosy są wygładzone i lśniące, jednak ja nie używam go rano po umyciu włosów. Jest dla mnie zbyt ciężki, włosy szybciej się przetłuszczają, mimo iż konsystencja sprayu nie jest tłusta. Używam na noc i idę spać, jeśli ma zadziałać, to w nocy też zadziała :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432461].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Z całej serii gliss kur fiber therpay ten produkt najbardziej przypadł mi do gustu.Wystarczą 2-3 psiknięcia a włosy z łatwością się rozczesują.Bardzo dobrze działa na włosy i ich nie obciąża.Jedynym minusem jest to, że po stosowaniu tego produktu włosy szybciej mi się przetłuszczają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429876].usefull || 0 }}% pomocna.

Eliksir Gliss kur

SPAJAJĄCA OLEJKOWA REGENERACJA W SPRAYu FIBER THERAPY to produkt stworzony do włosów przeciążonych przez zabiegi koloryzacyjne i stylizacyjne. Zapewnia podwójny efekt dzięki dwufazowej formule: 1 UPIĘKSZAJĄCY OLEJEK dla blasku i miękkości 2 Regenerująca formuła ze spajającym włókna włosa OMEGAPLEX® dla odbudowy włosa od środka przez naprawę zniszczonych włókien. Włosy są po nim miękkie i lśniące. Nie wymaga spłukiwania. Lubię produkty bez spłukiwania, są szybkie w stosowaniu. Ten dzięki idealnej wielkości buteleczki można ze sobą zabrać. Trzeba pamiętać, aby stał w pozycji pionowej. Jak dla mnie spełnił moje oczekiwania. Cena 16,99 zł za 100 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429831].usefull || 0 }}% pomocna.

Wisienka na torcie

Cudo cudeńko :) Idealne zwieńczenie serii Fiber Therapy. Lekko dociąża włosy, zapobiega elektryzowaniu się i pozostawia piękny zapach.Włosy są błyszczące, miękkie, sypkie i świetnie się układają. Mimo, że produkt ma formułę olejku, niee przetłuszcza włosów. Naprawdę świetny produkt, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428291].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit!!!!

To jest to na co czekały moje włosy. Spajający spray, nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego.Moje włosy w końcu odżyły. Końcówki wyglądają na zdrowe, włosy pięknie pachną i lśnią. Świetnie się rozczesują. To będzie produkt numer 1 wśród kosmetyków do włosów w mojej szafie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428236].usefull || 0 }}% pomocna.