Bourjois, Push Up Volume Glamour Black Serum Mascara (Ultraczarny tusz do rzęs)

Bourjois, Push Up Volume Glamour Black Serum Mascara (Ultraczarny tusz do rzęs)

Nowa maskara Push Up Black Serum to ultra czarna rewolucja! Wielofunkcyjna dzięki swojej innowacyjnej formule oraz szczoteczce, za sprawą której rzęsy już nigdy nie pozostaną niezauważone! Ultra czarne serum pogrubia rzęsy a nowa szczoteczka spektakularnie je unosi. Dzieje się to za sprawą wyjątkowo miekkich włosków, które pokrywają rzęsy już od samej ich nasady. Dodatkowe serum ochronne sprawia, że rzęsy nabierają mocy i blasku.

Szczoteczka
silikonowa
hipoalergiczna

Super tusz !!!

Uzywam go juz 5 ty miesiac i tusz jest rewelacyjny , wczesniej uzywalam Loreal i Maybeline ale te konczyly mi sie po 1,5 miesiaca. Ten tusz jest idealy odzywia rzesy ,ladnie sie naklada nie osypuje i nie uczula . Ma zwykła szczoteczke i W szybki sposób wydłuza i pogrubia oraz podkreca rzesy a nie jak tusze z silikonowymi szczoteczkami ,które wymagają czasu i sprawnosci. Dla mnie numer jeden !!!!

Uwielbiam

Uwielbiam tusze z Bourjois, a ten jest jednym z moich ulubionych. Wspaniale pogrubia rzęsy, ale ich nie skleja. Rzęsy są gęste, rozdzielone, tusz ma kolor głębokiej czerni. Jedyną wadą jest to, że jest za gęsty. Cena regularna jest dla mnie za wysoka, ale na promocjach Rossmana i Hebe robię zapasy.

słaba

Bardzo zawiodlam się na tej mascarze. Zostawia okropne grudki i strasznie skleja rzęsy już po nalożeniu pierwszej warstwy. Jak za tak wysoką cenę produkt mógłby być lepszej jakości

Numer jeden spośród innych

Póki co najlepsza ze wszystkich jakie używałam a było ich naprawdę dużo.. Kupiłam po promocji w Rossmannie bo cena jednak dosyć wysoka ale dla tej mascary warto odżałować :-) Pogrubia i wydłuża rzęsy, jest bardzo wydajna,już po jednej aplikacji rzęsty są dokładnie pokryte,trwały efekt. Szczoteczka dosyć gruba jednak nie zmienia to jakości aplikowania dociera nawet do najkrótszych rzęs. Mogę nawet stwierdzić,że po tej mascarze rzęsy jakby przyciemniły się. Zapach całkiem niezły co powoduje jeszcze przyjemniejszą aplikację. Może delikatnie sklejać rzęsy ale przy umiejętnym rozprowadzeniu ten problem znika.
Naprawdę polecam :-)

Masakra nie maskara...

Nie przypominam sobie, żebym w swoim życiu miała gorszy tusz do rzęs, a kilka ich zużyłam. Ciężko jest mi znaleźć jakąkolwiek zaletę powyższego produktu. Rzęsy po użyciu mascary są posklejane, tworzy się kilka cienkich kępek rzęs które wyglądają okropnie. Szczoteczką z produktu nie ma szans ich rozczesać i nie radzę tego próbować, bo tylko jeszcze bardziej się sklejają. Co do wspomnianej w opisie ultraczarności też mam zastrzeżenia. Używałam kilku produktów, które nie używały tego jako chwyt reklamowy, a o wiele lepiej się sprawdzały w wybarwianiu rzęs. Kupiłam w cenie regularnej, czego bardzo żałuję. Mam nadzieję, że nikt więcej nie popełni mojego błędu i nie wyda takiej kasy na naprawdę bardzo marny kosmetyk.