Venezia Pastello EDT

Venezia Pastello EDT

Venezia Pastello powstała w 1995 roku, lżejsza wersja słynnej Venezii. Jest to zapach łagodny, kwiatowo(różano)-owocowy z odrobiną akordów orientalnych i pudrowych w ostatniej nucie.

Nuta głowy: brzoskwinia, malina, śliwka, żurawina;
Nuta serca: róża, irys, jaśmin, heliotrop;
Nuta głębi: sandałowiec, cedr, piżmo, wanilia.

Nuty
orientalne
50 - 100ml

Cudowne

To moj ulubiony zapach! Od ponad dziesieciu lat nie znalazlam rownie imponujacych perfum....
Lekki zapach,a mimo to bardzo trwaly i bogaty,gleboki. Uwielbiam pachniec Venezja Pastello.
Boleje nad tym,ze juz nie produkuja tego zapachu. Ale ostatnio dorwalam duzy flakon na ebayu :)

Używam tego produktu od: ponad dziesiec lat
Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyc ok10

Mily, cieply, kobiecy, ALE

Mily, cieply, kobiecy zapach. Owocowo-kwiatowo-waniliowy, z przewaga brzoskwini i sliwki. Wprawdzie uroda nie dorownuje klasykowi, ale jest bezsprzecznie ladny.
Nie przekonalam sie jednak do niego, po klasyku zdecydowanie to nie jest TO - ale w sumie nie jest zle, wiec trzy i pol gwiazdki zdecydowanie sie VP naleza :-)).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki

Śliwki i miód... nie dla mnie

Klasyczną Venezię znam z czasów studenckich, kiedy niektóre moje koleżanki bez umiaru wylewały ja na siebie przed każdą imprezą. Po latach przyuważyłam na aukcji Pastello i zakupiłam, mając nadzieję na miłe wspomnienia w nieco lżejszym wydaniu. Ale niestety - choć ta Venezia nie jest już tak męcząca i ma mniej ostrych nut w rodzaju wędzonej śliwki, ale nadal jest mocno miodowa i upojna. Na pewno zapach jest szczególny, przypadnie do gustu wielu osobom, ale dla mnie za słodki. Buteleczka piękna.

Używam tego produktu od:próby na nadgarstku
Ilość zużytych opakowań:kawałeczek

Quality Missala Jak dobierać perfumy

super.

Ten zapach poznałam kilka lat temu... jeszcze w podstawówce...i...czyli noo.10 lat temu;p jak i równiez venezje....
oba zapachy zakręciły mi w głowie :)
mam jeszcze małe próbeczki z tymi zapachami...które dostałam od taty kiedy przebywał na Słowacji...wciąż nieziemsko pachną :)
teraz bardzo chciałabym dostać oba perfumy... ale nie wiem gdzie :( i tu boli...
może ktoś wie gdzie można je dostać??????

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 małe próbki

bardzooo ładny :-)

Zapach delikatny i przyjemny:) Ostatnio takie najbardziej mi sie podobają:)
Może jest w nim troche kwiatków ale nieduzo, róży raczej tam nie czuję. Owoce nie są śłodkie ani spozywcze. Zapach niby prosty ale trudno go rozszyfrować. wydaje sie banalny ale zdecydowanie ma w sobie to cos.
Jak na edt to bardzo trwały.
Piekny flaknik.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: probka

absolutnie cudowne!

Mialam Venezie Pastello jakis czas temu. Dla mnie ten zapach to bylo jakies cudowne zjawisko! Czulam sie w nim optymistycznie, wesolo, otaczala mnie aura tak pieknego zapachu, ze wszystko wokol bylo piekne. Klasyczna Venezia tez jest super, ale po jakims czasie zaczela mnie meczyc. Pastello natomiast jest absolutnie genialna :)

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam, poluje znowu
Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

cudowne wspomnienie

Nareszcie udało mi się kupić mój upragniony zapach:-) i mogę go ocenić. Pamiętam go z dawnych czasów, bardzo mi sie podobał. I teraz gdy mogę znów go użyć (bardzo oszczędnie bo flaszeczka malutka:-) budzą sie we mnie te wszystkie dobre wspomnienia sprzed kilku lat.
Venezia Pastello kojarzy mi sie z ciepłym latem i beztroską- pachnie cudnie-owocowo. Póki co nie znalazłam podobnego zapachu, który mógłby mi zastąpić moją Venezie P.
Strasznie mi żal ze juz go nie produkują, oj strasznie.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

przyjemnie ciepły

Otrzymałam kiedyś w prezencie małą buteleczkę ( nie pamiętam dokładnie jaka to była pojemność) tego zapachu i wspominam go bardzo miło. Zapach jest zdecydowanie lżejszy od Venezii, ale równie ciepły. Świeże nuty przeplatają się z otulającymi, pudrowymi akordami. Zapach raczej na wieczór lub na jesienne słoty. Niestety nie pamiętam już dokładniejszych wrażeń, ale dla wielbicielek pudrowo-kwiatowych zapachów ta na pewno gratka. Kiedyś planowałam nawet ponowny zakup, bo zapach jest wytworny, ale obecnie wolę kompozycje lżejsze... Buteleczka urokliwa, przywodzi na myśl zabytkowe budowle :)