Scholl, Krem na pękające pięty (stara formuła)

Scholl, Krem na pękające pięty (stara formuła)

Krem działa kojąco i przywraca skórze pięt właściwy poziom nawilżenia. Dzięki formule antyseptycznej zapobiega infekcjom. Nie zawiera lanoliny.
Efekt: gładkie i zdrowe pięty już po 3 dniach.

dziala ale powoli

Krem stosuje sporadycznie, ale kiedy zaczynam to uzywam go regularnie. Obecnie chce zmiekczyc piety po lecie i w sumie sam krem nie daje rady. Lepsze efekty daje sosowanie go zaraz po pumeksowaniu, ale widze ze to tez wymaga czasu i cierpliwosci. Natomiast usunal zrogowacenie skory nad pieta, ktore zrobilo mi sie po noszeniu butow na gola stope, juz za pierwszym razem. Aplikacja wygodna, szybko sie wchlania, cena przystepna.

Używam tego produktu od: 1 rok

Lepsze niż nic

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony zrobił więcej niż inne kremy, z drugiej, biotrąc po uwagę także cenę, to stanowczo za mało. Ma dobrą konsystencję, nieco zmiękcza i wygładza, ale nie likwiduje problemu całkowice, mimo usilnych starań. A przecież obietnice są. Niemniej, na mniejsze problemy zapewne b ędzie pomocny, a i ja z niego nie zrezygnuję póki co.

Używam tego produktu od: miesiaca

Cudny!!

Od jakis 2 lat walczylam z popekanymi pietami.Wszystko zaczelo sie gdy bylam w ciazy stosowalam rozne kremy i nic nie pomagalo.Pewnego razu w sklepie trafilam wlasnie na ten krem i okazal sie lekarstwem na wszystko.Wystarczyl tydzien by moje piety znow byly gladziutkie
Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: dawna :)
Ilość zużytych opakowań: 2 mini

Anna Małecka masaż twarzy

leczy

chętnie kupiłabym ponownie, ale krem jest już niedostępny, wprowadzono nową, gorszą wersję
ten był idelany - mimo, że drogi i mały (płaciłam po 13-15zł za tą malutką tubeczkę) to w ciężkich sytuacjach pomagał
leczył popękaną skórę, dosłownie w 1 noc, uzywałam go też na popękane skórki przy paznokciach, nic tak nie pomagało
tubka metalowa była niewygodna i nieekonomiczna, bo nie dawało się wycisnąć wszystkiego ani nawet przeciąć ale i tak bym chciała go mieć znowu

Używam tego produktu od:3 lata?
Ilość zużytych opakowań: kilka, koło 4

kiepski

w sumie mogłabym skopiować to co napisała poprzedniczka. moje odczucia są identyczne. krem strasznie gęsty, dookoła wyjścia tubki zasycha w kruszącą się skorupę.bleee.
co do działania to mi pięty nie pękają po prostu chciałam je przyzwoicie zmiękczyć i nawilżyć bo mam płaskostopie i co za tym idzie pełno zrogowaceń z którymi trudno walczyć tylko pumeksem bo powracają bardzo szybko.
kupiłam w wakacje i po tygodniu jak zobaczyłam że obiecywanych efektów brak to tak stoi na półce i używam od czasu do czasu.
nawilża kiepsko wygładza na krótko i nietrwale.
za te pieniądze można kupić kilka innych o podobnym lub lepszym działaniu.

nic nie robi ze stopami

Najwieksze rozczarowanie tego lata - kupilam specjalnie, zeby ratowac swoje umeczone przeroznymi letnimi butami twardniejace na potege piety a tu klapa na calej linii. Piety nadal suche i szorstkie, konsystencja kremu tez sucha -dookola otoworu tubki zbiera sie bialawy osad,, ktorego nie znosze i ktory odpada podczas aplikacji. W dodatku krem bardzo trudno wycisnac z tubki i ciezko go wmasowac.
Wrocilam do ulubionej Polleny Ewy z lnem (granatowe opakowanie) za ulamek ceny Scholla a piety wreszcie do stanu oczekiwanej normalnosci.
P.S. Moja Mama tez byla nim rozczarowana - nie pomagal nawet po swiezowykonanym pedicure :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:mecze jedno opakowanie

Naprawdę działa.

Produkt zasługuje na najlepszą ocenę. Tak jak zapewnia producent po 7 dniach stosowania pięty będą gładkie. I u mnie się to w 100% sprawdziło. Mam gładkie pięty a miałam naprawdę szorstkie i popękane. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 8 dni

100% skuteczności

Prawie całe lato tradycyjnie przechodziłam jak średniowieczny chłop na bosaka albo prawie na bosaka bo w japonkach. I oczywiście jak co roku nie musiałam długo czekać na efekty, czyli popękane pięty. Następnie jak co roku kupiłam krem Scholla, ponacierałam, pomasowałam i jak zawsze preperat uleczył moje pięty:) A poważnie - krem jest znakomitym "lekarzem", nie ma potrzeby szukania innego preparatu na taki problem, Scholl sprawdza się w 100%.

Używałam tego produktu ostatnio przez: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 3 (ale w ciągu tych 3 tygodni oczywiście 1 tubka)

pomogl

Fktycznie pomaga ale nie tak jak producent obiecuje ze w 3 dni ja juz stosuje tydz. i mam jeszcze popekane piety ale nie tak jak wczesniej.Niemniej jednak najlepiej dziala z tych wszystkich kremow do popekanych piet.

Używam tego produktu od:1tydz
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

to jest to!

Jest rewelacyjny, inne kremy się nie umywają do tego. Natychmiast wygładza skórę, zmiękcza, a po paru dniach widac dużą poprawę stanu skóry. Po kąpieli nad morzem, czy jeziorkiem (albo innymi akwenami;)) niezastąpiony.

Używam tego produktu od: dawien dawna ;)
Ilość zużytych opakowań: kilka napewno

Pomógł!!!

Używałam kilku róznych kremów do stóp - nawilżały. czasem zmiękczały. Ten jako jedyny FAKTYCZNIE pomógł na pękajace pięty - po trzech dniach (zgodnie z obietnicą) efekt był zaskakujacy. Już po pierwszym użyciu widac było róznicę. Polecam!!! Tubka jest niewielka, stąd cena dośc wysoka - ale naprawdę warto.

Używam tego produktu od:miesiaca

Rewelacja

Od dłuższego już czasu borykam się z pękającymi piętami, ostatniego lata było tak źle, że nie mogłam chodzić po plaży bez butów - piasek wchodził w głębokie pęknięcie na pięcie, strasznie bolało :(
Stosowałam juz wiele różnych kremów i maści na tę dolegliwość i nic. Uratował mnie właśnie ten krem. Właściwie już po 3 dniach stosowania można było zauważyć zmiany. Teraz znów cieszę się z gładkich stóp. Mimo, że nie pachnie zbyt ładnie (ma ostry drażniący zapach) to nie zamieniłabym go na żaden inny. Polecam wszystkim.