Jesus del Pozo, Halloween EDT

Jesus del Pozo, Halloween EDT

Ten zapach to czysta magia, niedopowiedzenie, intrygująca tajemnica... 'Halloween nie jest' intensywnym zapachem, to delikatna mgiełka, która otula ciało wibrującą, niemal mistyczną wonią...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, jaśmin, limonka, lipa, banan
nuta serca: magnolia, tuberoza, frezja, fiołek, gardenia, konwalia, różowy pieprz
nuta bazy: drzewo sandałowe, wanilia, kadzidło, mirra

Cena: ok. 280zł / 100ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Przyjemny zapach.

Perfumy zakupiłam w ślepo w internecie, kierując się wyłącznie opisem nut zapachowych. I nie zawiodłam sie. Zapach jest ciepły, mocno kwiatowy. Jakimi kwiatami pachnie to nie wiem. Za pierwszym razem wydało mi się, że czuję tam fiołki. Teraz już nie potrafię rozpoznać konkretnych kwiatów. Zapach jest średnio trwały.- ok 4-5h. Flakon bardzo ładny, oryginalny, niespotykany. Pasuje na sezon jesień-zima i ja właśnie w tym okresie go używałąm. Zapach był fajny, ale nie wiem czy zakupie go ponownie. Nie zachwycił mnie bardzo.

Ulubieniec na jesień/zimę!

Mój ulubiony perfum na jesień i zimę.Nastraja mnie idealnie na te pory roku.Jest bardzo trwały i spodoba się nawet bardzo wymagającej osobie.Go można kochać albo nienawidzić.Ja jestem w tej pierwszej grupie.Flakon totalnie do mnie przemawia i sprawia,że chce mieć go na dłużej.

budzi konsternację

To jedne z tych perfum, których flakon mam ochotę robić o podłogę, ale mają w sobie jakiś mały, intrygujący pierwiastek, który nie pozwala mi tego zrobić. Są...dziwne. Mroczne, wręcz cmentarne (idealne na święto zmarłych...), sterylne, słodkie w taki upiorny, mistyczny sposób. Do noszenia absolutnie się nie nadają, bo wzbudzają we mnie lekkie przerażenie. Jednak nie są odrzucające, czy źle skomponowane. Po prostu... są jak dzieło sztuki, którego kunszt możemy docenić i próbować zinterpretować, lecz za żadne skarby nie chcielibyśmy, aby zawisło na ścianie w naszym przytulnym domu. Nazwa niezwykle adekwatna do zapachu. Mają w sobie coś metafizycznego. Wyczuwam przede wszystkim jaśmin i banana. Trwałość i projekcja dobre. Czasami podbierałam mojej mamie, która niestety została obdarowana całymi 100ml tej trucizny, ale chyba przestanę. Na zimę i w trakcie świąt wolę się porządnie rozgrzewać, a nie mrozić do szpiku kości ;)

TOP 10 damskich perfum

Zbyt intensywny mroczny kwiat

Dla mnie jest w nim czegoś za dużo. W zasadzie chyba za dużo namieszane. Na dłuższą metę mnie męczy, a wytrzymuje naprawdę bardzo długo.
Jest kwiatowy, ale te kwiaty nie kojarzą się ze świeżością, z wiosną i słońcem, nazwa słuszna, bo może jest w nich coś takiego grobowego. Określiłabym ten zapach intensywnym na wieczór.

Źródło.

To było w dniu kiedy lustro rozbiło się na tysiąc kawałków. Księżycowe Królestwo, dotąd tak piękne, czyste i niewinne opanowały złe moce. Wszystko zaczęło ginąć pod lodową skamieliną. Wysłanniczki z przeszłości o wolność i sprawiedliwość sprawiły, iż nadzieja odżyła.
Po wielu, wielu, wielu tysiącleciach, nastąpiła odwilż. Wszystko na nowo budziło się do życia.

Zapach jest piękny, niejednoznaczny. Wydaje się, że lekko infantylny. Miły, serdeczny, nieinwazyjny. Kwiatowy, romantyczny.
Ale czuć ten chłód. Tą tajemnicę.
Uwaga- na tysiące kawałków . Rozbitego lustra.

Perfumy nie są mocne, jednak mocno zapadają w pamięć. Są niejednoznaczne. Czuć w nich chłód zmrożonych kwiatów : jaśminu, frezji , konwalii i orientalne ciepło kadzidła, wanilii. Mostem łączącym te światy jest różowy pieprz.

Flakon w kształcie dzwonka, magicznego słoja, w którym ktoś ukrył odrobinę magii. Odcienie zmrożonego fioletu idealnie komponują się z tym zapachem. Fiolet jest bowiem jednym z najbardziej magicznych kolorów.

Cena nie jest wygórowana.

Używa produktu od: próbka

Zimowe kwiaty

Niby zwykły kwiatowy świeżak ale jest tu cos więcej... jest lekki kwiatek ale mroźny, troche mroczny, jakaś tajemnica... Zapach trwały, chłodzący, zdecydowanie na lato. Myśle ze wróce do niego w upały.

Mroczne kwiaty

Perfumy nie są oczywiste, nie można powiedzieć, że są wieczorowe i mocne, ale jednocześnie nijak nie można ich nazwać po prostu kwiatowymi. Kojarzą się z momentem zasypiania, z przewietrzoną sypialną i świeżym zapachem białej pościeli, łóżko koniecznie z baldachimem. Jest w nich coś luksusowego, niemniej jednak nie tworzą aury niedostępności. Są tajemnicze, na pewno czuję bergamotkę, limonkę, banana, magnolię, konwalię, różowy pieprz, delikatnie i w tle mirrę i kadzidło, za to wanilię dopiero po jakiejś godzinie. Pozostałe składniki kompozycji nie są dla mnie wyczuwalne, ale być może to zasługa świetnie dobranej kompozycji, a na taką mi ona właśnie wygląda.
Mocna mgiełka, która otula nas swoją orientalnością.

Flakon przyzwoity, korek schodzi ciężko, cena umiarkowana.

halloween

Dziwny jest ten zapach. Liście banana nadają optymistycznego charakteru i pachną trochę egzotycznie. Kwiaty są zimne, jakby tajemnicze, mistyczne. I taki jest ten zapach trochę ciepły, trochę zimny, dla niektórych niepokojący, dla innych delikatny, owocowy. Mnie zaintrygował, bo nie jest to zwykły kwiatowy zapach jakich wiele, nie jest też taki mroczny jakby się można było spodziewać po nazwie. Ja w nim czuję jeszcze miód w połączeniu z magnolią.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

czasem dance czasem macabre

Mój nos naprzepiennie atakuje banan i konwalia, słodycz i żelazo są dni chłodnego lata kiedy zapach wydobywa nieopisane piękno, za każdym razem inne czasem podobne do cinemy ysl a czasem...
po otworzeniu buteleczki byłam rozczarowanan wydawał sie nijaki i choć teraz ja czuję w nim to coś to co zniewala i sparwia że te 100 mlo leci to zapewniam was te inne ludzkie nosy czują i mówią mi swieżak miły kwiatek itp wiec potem nie wiem po czuje co mi wmówiono??? ja wiem swoje polecam może nie 100 ale 50 na pewno warto.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 80/100 ml

Perfumeryjny evergreen- klasyczny, wdzięczny i lekki kobiecy zapach.

Klasyczny, wdzięczny i lekki kobiecy zapach. Urzeka swa świeżością i zmysłowością. Jest świetnie wyważony i idealny na co dzień. Bardzo długo utrzymuje się na skórze.
\\n
\\nSame ZALETY!
\\nZero wad!
\\n
\\nGorąco polecam perfumowany balsam z tej serii!

Przepiękny, cudowny

Zapach jest piękny naprawdę! Odkryłam go u mojej siostry i od razu zaczęłam jej podkradać dopóki sama sobie nie kupiłam hihih. Jest delikatny, ale mocny, czuć go, kiedy mam go na sobie czuję się kobieco. Perfumy albo się uwielbia, albo nie znosi... To jest zdecydowanie mój zapach. Jest trwały, popsikam się rano, a wieczorem nadal czuję go na sobie, ba rano następnego dnia moje włosy czy ubrania jeszcze nim pachną.

Plusy:
-pięknie pachnie
-trwałość, są trwałe nie trzeba wylewać na siebie na raz pół buteleczki
-cena (sprawdźcie w hebe)
-ładne opakowanie

Minusy:
brak

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe -są trwałe,

niesamowite.....

Niesamowite, urzekające, trwałe! Nie znam sie na zapachach, albo je lubię, albo nie znoszę. Halloween jest nieziemski, nie czuję tu jak niektóre wizażanki kaplicy, ja czuję anyż, którego w składzie nie ma, są świeże, po prostu mój must have! Szkoda, że słabo dostępne w sieciówkach, ja kupuję przez internet. Właściwie dobrze, bo nie pachnie nim cała ulica.....

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka 50ml, jedna 100ml