Ados, Lakier do paznokci Trójkąt

Ados, Lakier do paznokci Trójkąt

Ados Trójkąt to bogata gama lakierów do paznokci trwałych i o doskonałym połysku. Nowoczesna jest nie tylko formuła ale również oryginalne, trójkątne opakowanie które może stać się ozdobą toaletki. Zaletą tej serii jest bogaty wybór kolorów oraz ich intensywność.

Cena: 5-7 zł / 9 ml

Za tą cenę szkoda nie kupić.

Kupiłam bo skusiła mnie dobra cena (około 3 zł) i ładny kolor.
Trwałość taka normalna, cudów nie czyni, ale też nie jest źle. Kryje dobrze (mam taką ciemną czerwień), rozprowadza się dość łatwo.

Ilość zużytych opakowań: 0,1

Może być

Kupiłam ten lakier ze względu na cenę (4zł) i spodobały mi się kolory.Pozatym posiadam kwadratowe lakiery ados więc postanowiłam wypróbować i te.Myślałam że nie różnią się niczym od tamtych a jednak... Posiadam kolory 242-zielony,oraz 243 niebieski
Plusy:
-cena
-ładne kolory
-szeroka gama kolorystyczna
-wydajne(mam je ponad rok)
-nie przebarwia paznokci
-wysoki połysk
-odpryskuje po 5 dniach(jak na moje paznokcie to długo)
Minusy:
-w przeciwieństwie do kwadratowych lakierów ados te mają rzadszą konsystencję,kwadatowe są gęściejsze,
-pozostawia smugi i prześwity po pomalowaniu za pierwszym razem
-kolor 242 zielony- po pomalowaniu za pierwszym razem wygląda jak kolor żółty,dopiero pomalowanie za drugim razem przypomina kolor zielony
-dostępność(tylko w przyosiedlowych sklepikach)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

ot,zwykly lakier za 5 pln

Lakieru tego uzywalam w dawnych czasach (liceum...) i kompletnie o nim zapomnialam az to teraz - gdy ujrzalam go na Wizazu :)
I co? I tako rzeczez BabyParis :)

Plusy:
+ malowac, maluje
+ ze 2,3 dni sie utrzymuje
+ cena

Minusy:
- kolory - troszke bazarkowe w wiekszosci
- trwalosc i konsystencja godne lakieru za...5 pln :P
- niewygodne opakowanie

Używam tego produktu od: lata liceum
Ilość zużytych opakowań: parę

Manicure - kolorowy french

do niczego

Nie rozumiem nad czym są te zachwyty? Już lepiej pomalowac paznokcie farbą plakatową niż tym badziewiem.
Lakier dostałam na Mikołajki, kolor ciemny niebieski, tragedia! Zostawiał niesamowite smugi, jeżeli wyjechałam za paznokieć nie dało się tego usunąć nawet po zmywaczu był palce lekko niebieskawy. Lakier przebarwiał płytkę paznokcia. Stwierdziłam może to przez kolor więc po jakimś czasie kupiłam jasny róż, i było to samo, najgorsze właśnie jak wyjechałam poza płytkę paznokcia. Dla mnie tragedia! Omijam tą firmę szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: od 2004
Ilość zużytych opakowań: dwa moje lakiery, oraz "próbowałam" używać innych odcieni, u koeżanek itp- tragedia.

Bardzo go lubię :)

+ Bogata gama kolorystyczna.
+ Cena.
+ Trałośc - 3 dni co przy lakierach za parę złotych jest na prawdę świetnym wynikiem.
+ Wysoki połysk.
+ Łatwośc rozprowadzania.

- Dośc intensywy zapach lakieru w pierwszym dniu, a już szczególnie krótko po pomalowaniu. Tak intensywny, że siedząca nieopodal mnie koleżanka go czuła :/
- Pod koniec ciężko wydobyc lakier z buteleczki przez co 1/3 zawartości lakieru i tak i tak ląduje w koszu.

Używam tego produktu od: kilku lat

Kiepskie pudełeczko lakieru

Mam numer 296 ( Czerwony )

Firmy Ados mam tylko jeden jak na razie lakier , jak będę miała więcej kolorów na pewno napisze .

Numer 296

+ Bardzo dobrze zasycha
+ Ładny kolor czerwieni
+ Średnio się trzyma
+ Nie tworzy zacieków
+ Tani

- Nie poręczny strasznie ( budowa pudełeczka w kształcie trójkąta , uniemożliwia szybkie otwieranie , trzeba się trochę na mocować by otworzyć lakier ,strasznie , kanciaste pudełko )

Za całokształt daje mu 3 gwiazdki do 5 wiele mu brakuje

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op

świetny

Lakier dobrze się rozprowadza i szybko nie odpryskuje. Producent oferuje dużą gamę kolorów więc każda znajdzie coś dla siebie :)
Sama posiadam numer 298 - uwielbiam :) , 312, 339, 261, 299.
Ostatnio ukazały się w nowych kształtach buteleczki i preferuję odcienie 591 - ognista czerwień :) , 519 i 580.
Gorąco polecam :)

Ilość zużytych opakowań: dużo :)

generalnie ok

Mam kolor 0 - bezbarwny, z któego jestem bardzo zadowolona, ponieważ:
- szybko schnie
- długo się utrzymuje na paznokciach
- stanowi dobrą bazę pod inne lakiery

oraz kolor 231 - delikatny, kremowy z zatopionymi w nim drobinkami, który :
- ładnie wygląda na pazokciach
- wytrzymuje ok 3 dni
jedyną wadą jest jego ścieranie z paznokci, bo zostaje sporo drobinek i trzeba kilka razy przecierać.

Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte

Średniak

Lakier jak każdy inny. Pędzelek jest słabej jakości, ale lakier jest dosyć łatwy w nałożeniu. Ma dosyć lejącą konsystencję. Nie wyróżnia się jednak szczególną trwałością, bardzo szybko odpryskuje. Nawet po 2 warstwach pozostawia smugi. Mimo bogatej gamy kolorów nie można go pochwalić za jakość. Jego największym plusem jest niska cena, ale za te pieniądze można znaleźć o wiele lepszy.

Używam tego produktu od: kupiłam kilka miesięcy temu

Ujdzie..

Dostałam ten lakier od mamy która ma ich za dużo i nie są jej wszystkie potrzebne. Mój miał nr 267(albo 268) i był koloru bladej brzoskwini z mieniącym się złotym pyłkiem, na paznokciu okazał się on być tylko złotym pyłkiem (kolorek i efekt śliczności! :love: ) do tego wiem że są taniutkie i szeroko dostępne np. w kioskach. Wytrzymałość nawet spora bo 3 dni, schnie w normie, nie gęstnieje w buteleczce bardzo długo...Ale mimo lakieru podkładowego STRASZNIE zażółcał mi paznokcie!! Nigdy mi się do nie zdarzyło nawet w przypadku bardzo ciemnych emalii jak miałam podkład. I to go wyklucza!

Używam tego produktu od:od początku lutego
Ilość zużytych opakowań:1 buteleczka

ok

Mam taką delikatną mgiełkę z drobinami - idealną do frenczu jeżeli ktoś lubi troszkę błyszczeć :) Wszystko jest ok - niezły pędzelek, trwałość też okej, do tego ładny kolorek, lakier jest niebywale trwały bo wpadł za szafę i nawet nie wiem ile czasu tam leżał a dalej nadaje się do malowania. Haczyk to zmywanie - drobinki zostają na płytce i żeby je usunąć trzeba trochę cierpliwości. To duży minus i może jeszcze to, że przy jasnych kolorach zostawia mocne smugi - trzeba albo malować bardzo delikatnie, albo używać kilku warstw.

może być

Ładna gama kolorów, myślę że każdy może coś dla siebie znaleźć ; )

Ja wybralam jasny brąz - karmel. Położenie nawet jednej warstwy pokrywa płytkę, nie ma prześwitów, nakłada się równo i bez problemów.

Trwałość średnia, opakowanie przeciętne, ale czego można wymagać za kwotę ok 5 zł?

Gerneralnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: początek 1.