Lumene, Blue Hydra Luminous Tinted Moisturizer (Krem koloryzujący)

Lumene, Blue Hydra Luminous Tinted Moisturizer (Krem koloryzujący)

Koloryzujący krem na dzień. Jeden uniwersalny kolor przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Niezwykle delikatny krem podkreślający naturalny kolor skóry. Intensywnie nawilża i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry. dzięki rozpraszającym światło pigmentom skóra przybiera zdrowy i świeży wygląd. produkt zawiera krystalicznie czystą wodę z fińskich jeziororaz mleczko owsiane, które bardzo skutecznie chronią twarz i łagodzą wszelkie podrażnienia. Krem zawiera filtr ochronny SPF 6. Wzbogacony o witaminę E, antyutleniacz zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych pierwiastków. Wskazówka: stosuj rano na oczyszczoną skórę. Produkt testowany dermatologicznie.

kiepski

Szukalam delikatnego kremu koloryzującego dla jasnej karnacji i sądziłam, że ten skandynawskiej Lumene taki właśnie bedzie. Ale nie.
Zalety: dobrze matuje
Wady: 1. jest za ciemny, mogę go stosować dopiero w lato, a nie mam jakiejś wybitnie jasnej cery; 2. źle się rozprowadza, zostawia plamy na twarzy, stosowanie na szyję odpada całkiem; 3. podkreśla nierówności cery, zwłaszcza zmarszczki.
Twarz wygląda nieładnie. Trochę pomogło, jak go rozmieszałam ze zwykłym kremem. Był wtedy najśniejszy i lepiej się rozprowadzał. Ale przecież nie po to go kupowalam.
Ogólnie - nie polecam.Używam tego produktu od:

naprawdę warto

Wypróbowałam już kilka kremów koloryzujących i ten przypadł mi najbardziej do gustu. Kryje drobne niedoskonałości skóry, ładnie (delikatnie) podkreśla naturalny koloryt, nie wysusza skóry i jest wydajny. Polecam go dziewczynom, ktore preferują delikatny makijaż.