Color Trend, Eye Contacy Eye Shadow Duo (Naoczny cień do powiek podwójny) (stara wersja)

Pojemność 1,5 g

W małym, poręcznym opakowaniu ukryte są cienie do powiek w 2 odcieniach, ciemnym i jasnym. Doskonale nadają się do cieniowania powieki. Nie osypuja się, są trwałe. Dostępne w 4 wariantach: wrzosowo-granatowym, bordowo-kremowym, grafitowo-jasnofioletowym, brązowo-różowym.

pełna porażka

Cienie do powiek nie są mocną stroną marki AVON...

Nie wiem w sumie o co chodzi, bo ceny cieni nie są niskie, za tą samą cenę można dostać dobry cień np z Inglota.

Zacznijmy od tego, że żeby nałożyć wymaganą ilość cienia na powiekę trzeba na siłę wyskrobać pół cienia. Jak już jakimś cudem jest na powiece po godzinie nie będzie po nim śladu.

Do tego tandetne opakowanie, plastik się rysuje bardzo łatwo.

Kolejna rzecz do śmietnika.

Fajny Cień

Kupiłam go ze względu na ładny kolor:miałam kolory niebieskie.

Zalety:
-dostępność
-cena
-średno trwały
-bezproblemowy w aplikacji

Wady:
-są za bardzo kruche-łatwo je zniszczyć

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1szt

mały koszmarek

Po kupieniu podkładu, lakieru do paznokci i pomadki zdecydowałam się na cień. W katalogu kolory wdawały mi się całkiem ładne więc się zdecydowałam. Trzeba czasem dać zarobić koleżankom konsultantkom:)

Minusy:
- słaba pigmentacja
-starasznie sie osypują- nie polecam dziewczynom noszącym szkła kontaktowe
-nietrwałe

Plusów brak

Używam tego produktu od: tyodnia

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Nie polecam ;/

Swego czasu posiadałam odcień Snow Storm, który wg mnie był fatalny - ciemny, stalowy kolor był ledwo szary po nałożeniu na powiekę, bardzo się obsypywał i nie był trwały... Plusów nie widzę niestety :D

Używam tego produktu od: od 2010
Ilość zużytych opakowań: połowa

ujdą

Za tę cenę można kupić coś lepszego, ale na szczęście da się ich używać (w przeciwieństwie do poczwórnych cieni Avon Colour). Nie są bardzo mocno napigmentowane, ale jak się trochę namacham to osiągam całkiem niezły efekt. Na bazie trzymają się cały dzień. Ciemniejsze kolory ciężko jest równomiernie rozprowadzić na powiece. Można wypróbować, ale na pewno nie kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: kilku lat od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: cztery

Taki se.

Mam odcień Snow Storm. W katalogu wydawał się na prawdę porządny. Mocno napigmentowany, matowy, ciemny. W realu, w opakowaniu też jest całkiem niezły. Niestety tu się kończy. Gdy nakładam aplikatorem to nic nie widać na powiekach. Wszystko zostaje na pędzelku. Zaczęłam go używać do podkreślania dolnej linii rzęs. Koleżanka stwierdziła, że strasznie mi to oczy powiększa. I dobrze. :D Coś czuję, że starczy mi go do końca życia. xD

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęłam

średnio

Wygląd tych cieni jest naprawde kuszący, ale u mnie niebardzo się sprawdziły..
Fakt faktem, że nie osypują się, ale pigmentacja jest strasznie słaba i po dłuzszym czasie robi się z nich kamień, który trzeba zdrapywać, taka druga warstwa..
Dla mnie osobiście jest to niekomfortowe, także średnio polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

kiepski

hmmm wyglad cieni bardzo mnie urzekl, wygladaja w pudeleczku na bardzo intensywne ale niestety.... ciezko sie je naklada aplikatorem, sa zdecydowanie jasniejsze niz na nie wygladaja.
denerwowalo mnie to ze aplikator sie po nich slizgal i nie moglam go nalozyc tyle ile chcialam.
a najgorsze jest to ze po tych trudach z nalozeniem znikal podczas dnia gromadzac sie w kacikach powiek.
nie polecam

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 3 x malowanie oczu

słabe

Jakiś czas temu skusiłam się na kolor Hot Chocolate w cenie promocyjnej, ale i tak żałuję tych wydanych pieniędzy, cień nie spełnia moich oczekiwać.

-kolor jaśniejszy jest bardziej napigmentowany od ciemnego, ale i tak to nie ta intensywność, na jaką liczyłam, na powiece w czasie rozcierania bardzo jaśnieją, ciężko uzyskać mocniejszy efekt

-nie obsypują się bardzo

-trwałość na bazie w porządku, ale co z tego, jeśli brąz tak słabo widać, nawet na bazie

-opakowanie niewielkie, tak naprawdę mało cienia w cieniu

-cena regularna zbyt wysoka jak za taką jakość

Avon kolejny raz cieniowo niezbyt się popisał.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

nie polecam

Jestem bardzo niezadowolona z tego produktu. Mam kolor SNOW STORM, w katalogu wyglądały zupelnie inaczej z czym sie oczywiście lićzyłam. Kiedy biorę go na palec, mam na opuszku ładny intensywny kolor, tak samo jest z pędzelkiem. Natomiast kiedy zaczynam go rozmasrowywać na powiece prawie nic tam nie zostaje. Trzeba go nałożyć chyba 5 warstw żeby był jakiś efekt. Z względy tego że kosztował mnie on około 6 zł, moge mu to wybaczyć. Natomiast kolejnego opakowania nie kupie, i nikomu nie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Porażka.

Kupiłam je na szczęście w promocji za 8,90 więcej nie są warte. Mam odcień "Hot Chocolate". W katalogu wyglądały na matowy beż i brąz, a w rzeczywistości...
Jaśniejszy kolor, który miał byś beżem w opakowaniu wygląda jak hmm kość słoniowa, a na oku jak biały z milionem świecących drobinek więc absolutnie nie nadaje się do codziennego makijażu. Brązowy ma świecidełek trochę mniej ale też jest bardzo mało intensywny, nawet nałożony na bazę jest mało widoczny.

+ cienie trzymają się dość długo nawet bez bazy
+ kolor jaśniejszy jest bardzo intensywny
+ cena w promocji
+ cienie nie osypują się w ciągu dnia

- kolory zupełnie inne niż w katalogu
- mnóstwo tandetnych drobinek (a miały być matowe)
- brązu prawie na oku nie widać
- cena regularna to jakiś żart, jak można dać 20zł za taką jakość??

Generalnie zmarnowane pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 1,5g

Ładny, naturalny efekt.

Mam kolor Hot Chocolate i używam go na bazę z Artdeco.
Plusy:
+ Daje piękny efekt na moich powiekach
+ Jest wydajny
+Niska cena
Minusy:
- Brąz jest niestety zbyt mało wyrazisty